głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 To niemożliwe. mówi rozum. To lekkomyślność mówi doświadczenie. To może zranić. mówi duma. Spróbujmy.. mówi marzenie. Kocham Cię powiedziała patrząc w najpiękn

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
To niemożliwe. mówi rozum. To lekkomyślność mówi doświadczenie. To może zranić. mówi duma. Spróbujmy.. mówi marzenie.
   To niemożliwe.    mówi rozum.... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

- "To niemożliwe." - mówi rozum. - "To lekkomyślność" - mówi doświadczenie. - "To może zranić." - mówi duma. - "Spróbujmy.." - mówi marzenie.

  Kocham Cię   powiedziała patrząc... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

- Kocham Cię - powiedziała patrząc w najpiękniejsze oczy świata. - Mówiłaś coś? - powiedział chłopak wyciągając z uszu słuchawki, z których słychać było hip - hop. - Mówiłam, że ładna dziś pogoda.

W trzymaniu się za rękę z... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

W trzymaniu się za rękę z chłopakiem najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz , która ręka jest Twoja ... zapominasz , że są dwie, nie jedna ...

nie zostawiaj tego  którego kochasz... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

nie zostawiaj tego, którego kochasz dla tego, który Ci się podoba. bo ten, który Ci się podoba odejdzie do tej, którą kocha.

Miłość rodzi się w spojrzeniu... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie, który mówi: jestem tu z tobą .. i zawsze będę.

Rzucasz dla niego wszystko i w zamian... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Rzucasz dla niego wszystko i w zamian nie dostajesz nic..

A rano ? Przyklejam do twarzy... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

A rano ? Przyklejam do twarzy uśmiech, jak co dzień. Wieczorem zmywam go jak tusz z rzęs. To wszystko...'

Podobno miłości nie da się kupić... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Podobno miłości nie da się kupić , ale on to zrobił... Kupił ją swoim spojrzeniem , swoim boskim uśmiechem od ucha do ucha... tym zniewalającym zapachem męskich perfum , tym dotykiem , który przyprawiał ją o dreszcze. Kupił tak po prostu jak lizaka w sklepie..

Człowiek wspominając tęskni . a... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Człowiek wspominając tęskni . a jeśli tęskni to znaczy , że kocha . a jeśli kocha to tęsknota jest jak wbijanie w serce tępego noża .

Tak wielu z Was chłopaki się myli.... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Tak wielu z Was chłopaki się myli. Wydaje się Wam, ze chodzi o to, gdzie ją zabierzecie,co jej kupicie na urodziny i Boże Narodzenie, wydaje się wam ze wystarczy rozszyfrować jej myśli. Wydaje się wam, że chodzi o to,abyście zostali jej najlepszym kochankiem i o to,co sądzi o waszej karierze, przyjaciołach, rodzinie, wydaje wam się,że chodzi o to wszystko, co nigdy nie będzie miało dla niej znaczenia. Nie ma nic przeciwko temu, abyś wychodził z kumplami tak często jak ci się podoba.Chce abyś cieszył się życiem. (...) Nie musisz być super kochankiem. Chce poznać Twoje ciało i nauczyć Cię swojego. Od czasu do czasu możesz być zachłanny,egoistyczny i wymagający.Chce dojść z Tobą do porozumienia. Chce w pełni wykorzystać dany wam czas. Chce tylko być kochana, po prostu.Tak samo jak kocha wszystko w swoim życiu. Nie kieruje się żadną skomplikowaną formulą. Wszystko jest proste i łatwe,bo wszystko pochodzi z serca. Chce abyś ją kochał sercem..

Ubierzesz się ładnie  nazwie Cię... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Ubierzesz się ładnie- nazwie Cię cnotką... Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką... Zadzwonisz do niego - uzna, że się narzucasz... On do Ciebie zadzwoni - uzna, że powinnaś być zaszczycona... Nie kochasz go - będzie robił wszystko by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... Kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy... Siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania... Nie oddasz mu się - uzna, że go nie kochasz... Zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa... Powiesz mu o swoich problemach - pomyśli, że jesteś słaba... Nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz... Będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś jego matką... On będzie Ci robił wymówki - powie, że dba o Ciebie... Nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie... On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie... Zdradzisz go - powie, że to koniec... On Ciebie zdradzi - powie, że każdy zasługuje na drugą szansę.

Jeśli przebywasz ciągle z tymi... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV