głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Nikt nie umiera jako dziewica życie pierdoli nas codziennie. Miłość to partia kart w której wszyscy oszukują mężczyźni by wygrać kobiety by nie przegrać. pomaga

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Nikt nie umiera jako dziewica życie pierdoli nas codziennie.
Nikt nie umiera jako dziewica  życie... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Nikt nie umiera jako dziewica, życie pierdoli nas codziennie.

Miłość to partia kart  w której... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują - mężczyźni, by wygrać, kobiety, by nie przegrać.

pomagała innym  a sobie pomóc nie... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

pomagała innym, a sobie pomóc nie umiała.

Faceci to jednak wredny naród.... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Faceci to jednak wredny naród. Myślałaś, że to Ty faceta możesz obwinąć wokół palca i w każdej sekundzie zostawić na pastwę jego marnego losu? Role powoli się odwracają. Facet potrafi tak niewyobrażalnie namieszać w głowie, że odechciewa Ci się jeść, pić, spotykać się z byle kim. Wywołuje za to swoją osobą chęć do używek wszelakiego rodzaju i ciągłego, niekończącego się snu. Pocałunek podobnie jak czekolada wywołuje feromony szczęścia. A może, czekolada podobnie jak pocałunek...? Pomiędzy czekoladą a pocałunkiem w zasadzie nie ma różnicy -nigdy Ci się nie odechce spożywania, mogłabyś ją jeść gdziekolwiek i kiedykolwiek o każdej porze dnia i nocy, nowe smaki przynoszą nowe doznania, dodaje energii, rozpromienia, wywołuje uśmiech na twarzy i wspaniale smakuje. Czekolada natomiast Cię nie obrazi, nie powie Ci, że jesteś gruba, brzydka czy że masz za małe cycki, nie trzeba z nią dyskutować i dużo łatwiej ją zdobyć.

chcę go takiego  żeby uśmiechał... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

chcę go takiego, żeby uśmiechał się na mój widok, a moje serce ma fikać koziołki. chcę żeby się o mnie troszczył i był zawsze, kiedy tego potrzebuję. chcę tęsknić za nim każdej minuty i żeby on tęsknił za mną też. chcę żeby był samcem ale nie rasowym. chcę żeby myślał o mnie tak często jak ja będę myślała o nim. chcę żeby brał i dawał jednocześnie. chcę czuć się przy nim wyjątkowa. chcę, żeby przy nim uciekała rzeczywistość. chcę żeby mnie rozumiał. chcę żeby patrzył sercem i rozumem jednocześnie. chcę, żeby był moim przyjacielem; żebym nie bała mu się zwierzyć. chcę, żeby nie pytał czemu płaczę, tylko mnie przytulił. chcę żeby był moim księciem. kochał...

Jeśli znajdziesz faceta który nie... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Jeśli znajdziesz faceta który nie jest skurwielem, spytaj go, czy ma brata.

Dziękuję Panie Boże iż... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Dziękuję Panie Boże iż sprawiłeś, że uwierzyłam, że on jest debilem!

Kobiety pamiętają jeszcze pierwszy... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Kobiety pamiętają jeszcze pierwszy pocałunek, gdy mężczyźni zapomnieli już o ostatnim.

Był powodem do mojego codziennego... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Był powodem do mojego codziennego wstawania z łóżka. To na jego widok, moje serce zamieniało się w wirującą pralkę. To on, najpiękniej na świecie mówił, jak bardzo boi się miłości. To właśnie, on był autorem każdego mojego uśmiechu. To dzięki niemu potrafiłam doceniać, to co miałam. Był całym moim szczęściem. Wszystkim, tym co miałam. Pisząc, to z pewnej perspektywy czasowej, z uśmiechem na twarzy, dochodzę do wniosku, że jest mi żal to wszystko pisać w czasie przeszłym, a nie teraźniejszym..

  Bo z facetami droga pani to jest... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

- Bo z facetami droga pani to jest jak z psami ! - czyli ? - jak za nimi gonić - zawszę będą uciekać. to udowodnione. Ale jak się samemu zacznie uciekać, pies natychmiast biegnie za panią.

Nieszczęśliwa miłość. Nie tak... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Nieszczęśliwa miłość. Nie tak łatwo się wyleczyć. Nie ma na to lekarstwa. Nie ma jak temu zaradzić. Nie wiadomo, kiedy minie. Nawet nie wiadomo, jak bardzo boli. Tylko czas może pomóc. I to bardzo. Bo im piękniejsza była miłość, tym dłuższe będzie cierpienie, kiedy ta miłość się skończy.

Związek z Tobą mogę porównać do... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Związek z Tobą mogę porównać do wypalenia pierwszego w życiu papierosa. Na początku było pięknie..cieszyłam się każdą chwilą..każdym zaciągnięciem Twojego powietrza..później papieros zaczął się wypalać.. i pojawiły się skutki uboczne, takie jak wtedy..gdy odszedłeś. Tyle, że zamiast płuc, wyżarło mi serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV