głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Pierwszy uśmiech pierwszy napad szalonego śmiechu pierwsza noc pierwsza kłótnia pierwsze pojednanie pierwsza nuda pierwsze nieporozumienie pierwsze nieudane wak

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Pierwszy uśmiech pierwszy napad szalonego śmiechu pierwsza noc pierwsza kłótnia pierwsze pojednanie pierwsza nuda pierwsze nieporozumienie pierwsze nieudane wak
Pierwszy uśmiech  pierwszy napad... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Pierwszy uśmiech, pierwszy napad szalonego śmiechu, pierwsza noc, pierwsza kłótnia, pierwsze pojednanie, pierwsza nuda, pierwsze nieporozumienie, pierwsze nieudane wakacje, pierwsze rozstanie, drugie, trzecie, w końcu to prawdziwe. Potem wszystko od nowa. Tak samo, tyle że z kimś innym..

Odłożyła na bok sentymenty... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Odłożyła na bok sentymenty, przestała płakać po nocach, zapomniała, kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę, by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem kogoś bliskiego nie miało sensu. Serce może zaczekać..

Zapytaj wszystkich jego byłych  jaki... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Zapytaj wszystkich jego byłych, jaki kolor mają jego oczy. - Brązowy. - Orzechowy. - Czekoladowy. - Bursztynowy. - Ciemny jaspis brekcjowy. - Cappuccino z lekką, puszystą śmietanką. Dla każdej z nich jego oczy miały inny kolor, bo każdą z nich na inny sposób czarował. Ale tylko ta, która powiedziała ' brązowe ' jest całkowicie wyleczona.

Wiesz  co jest z Tobą nie tak  Panno... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Wiesz, co jest z Tobą nie tak, Panno Niczyja? Jesteś tchórzem, boisz się przyznać, że życie jest warte i że ludzie są zdolni do miłości. Chcemy należeć do innych, bo to jedyna szansa na prawdziwe szczęście. Nazywasz siebie wolnym duchem i dziką istotą. Przeraża Cię myśl, że ktoś zamknie Cię w klatce. Skarbie, Ty już w niej jesteś. Sama ją sobie zbudowałaś. Wszędzie czujesz się jak w klatce. Nie ważne dokąd uciekasz, zawsze wpadasz na siebie.

Chciał  aby tylko o nim myślała... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Chciał, aby tylko o nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia. Tylko zapomniał, że powinien dac coś w zamian.

Nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

Nie jestem już tamtym niedojrzałym... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Nie jestem już tamtym niedojrzałym dupkiem. Zmieniłem się. Żałuję tej 'zabawy'. Wiem, że może i rozdrapałem bolesne wspomnienia u kilku dziewczyn, ale musiałem napisać każdej, którą się zabawiłem, tego jednego sms'a z przeprosinami. Nawet za sytuacje, które miały miejsce 2 lata temu. Coraz bardziej zauważam w sobie, kogoś zupełnie niepodobnego, do dawnego mnie. Wiesz skąd ta zmiana? Bo chciałaś, żebym był inny. Tak. To przez Ciebie. Dla Ciebie. Doceń to, maleńka.

Uważaj na facetów  maleńka. To... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Uważaj na facetów, maleńka. To takie dziwne stworzonka, którzy magią swoich oczu potrafią wyczarować uśmiech przez łzy, miłość po grób i wieczne oddanie. Ale te dziwne stworzonka, mają tendencję do wieszania sobie majtek kolejnych naiwniaczek, które uwierzyły w ich "kocham Cię, ślicznotko", na ścianach - jak trofea myśliwskie.

Żyli w dwóch odmiennych światach... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Żyli w dwóch odmiennych światach, ale podczas gdy on chwytał się rozpaczliwie wszystkich możliwych sposobów, aby zmniejszyć dzielący ich dystans, ona nie zrobiła niczego, co nie prowadziłoby w kierunku wprost przeciwnym. Upłynęło wiele czasu, zanim odważył się pomyśleć, iż owa obojętność nie była niczym innym jak pancerzem przed strachem.

kto pierwszy się zakocha   przegrywa teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

kto pierwszy się zakocha - przegrywa

Twoja chamskość uzasadniona... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Twoja chamskość uzasadniona słowami 'nie chce żebyś robiła sobie nadzieje'. jaki Ty wielkoduszny

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie. 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło, że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV