głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Do pocałunków potrzebny jej był ktoś z kim lubiła rozmawiać kto ją zastanawiał i niepokoił kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych ktoś komu nie było ob

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Do pocałunków potrzebny jej był ktoś z kim lubiła rozmawiać kto ją zastanawiał i niepokoił kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych ktoś komu nie było obojętne
Do pocałunków potrzebny jej był... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać..

upić się szczęściem by nie... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

upić się szczęściem by nie płakać więcej.. iść za rozumem, a nie za sercem..

Pluszowy miś to Twój konkurent.... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Pluszowy miś to Twój konkurent. Macie wiele wspólnego: Oboje jesteście do ściskania, do gniecenia, do serca, do targania. Tylko, że miś jest zawsze przy mnie. 1:0 dla misia.

Usłyszałam Twoje imię.... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Usłyszałam Twoje imię. Przymknęłam powieki i mimowolnie się uśmiechnęłam. Pragnęłam tylko, by nikt nie zauważył, jak bardzo oczy mi się błyszczą, na samą myśl o Tobie.

potrzebuje uczucia  chociaż... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

potrzebuje uczucia, chociaż troszeczkę. nie w słowach, ale w gestach. w ruchu dłoni, która poprawi spadający na oczy kosmyk, czy pogłaszcze policzek. czy w takim zaborczym objęciu talii i spojrzeniu mówiącym 'nie oddam Cię nikomu', potrzebuje.

Tylko czasem mam takie napady... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Tylko czasem mam takie napady tęsknoty, że nie czuję serca. Wtedy leżę cierpliwie i po kilku minutach mija.

Chciałabym  aby wymyślono sposób... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Chciałabym, aby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień - tak jak perfum. Żeby nigdy się nie ulotniły, ani nie straciły świeżości. Żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to jeszcze raz...

Usilnie próbowała nie traktować... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Usilnie próbowała nie traktować tego jak zamknięcie rozdziału, ale jak otwarcie nowego. Życie, jako autor, potrafi często zmieniać wątek. Kto wie, może akurat ten będzie ostatnim?

Nienawidziła poranków. Za każdym... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Nienawidziła poranków. Za każdym razem, gdy otwierała oczy, przypominała sobie, że sen to tylko bańka mydlana, a Ty jesteś tak samo realny jak niebieskie jabłka.

nigdy nie należałam do nikogo tak... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

nigdy nie należałam do nikogo tak naprawdę, może dlatego, że nikt nigdy nie potrafił być na tyle blisko by należeć do mnie.

wiesz  zawiódł mnie dzisiaj ktoś... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

wiesz, zawiódł mnie dzisiaj ktoś najbliższy. ktoś komu ufałam bezgranicznie. ktoś na kim teoretycznie mogłam polegać zawsze. właśnie.. teoretycznie.

This is my greatest memory: You by my... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

This is my greatest memory: You by my side.. I can picture You here with me, and if a tried this cant be a crime, at least I can hold You in my mind.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV