głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Czy to nie absurdalne że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez niż wspomnienia o tych złych? I co Ty sobie wyobrażasz?! Że ja będę

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Czy to nie absurdalne że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez niż wspomnienia o tych złych?
Czy to nie absurdalne  że... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?

  I co Ty sobie wyobrażasz?! Że ja... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

- I co Ty sobie wyobrażasz?! Że ja będę po nocach za Tobą płakać, tęsknić, marzyć o Tobie?! - Chciałbym, żeby tak było... - Co?! - Chciałbym być wreszcie komuś potrzebny. A dokładnie Tobie. Żebyś wreszcie zrzuciła maskę nowoczesnej kobiety, które zawsze ze wszystkim da sobie radę sama. Zosiu-Samosiu, chciałbym, żebyś przyszła do mnie pewnego dnia i jak mała, bezradna dziewczynka wtuliła się we mnie, licząc na to, że ja wszystko naprawię.

Każdy błysk w jego brązowych... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Każdy błysk w jego brązowych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca..

Może to czas zagoił rany. A może... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Może to czas zagoił rany. A może tylko ostudził emocje i kazał spojrzeć w drugą stronę. Być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie.

jeśli chce się być szczęśliwym... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci. prawda?

i trzęsły jej się ręce gdy... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

i trzęsły jej się ręce gdy myślała o tym, co przeżyła, choć teraz pisane jest jej zapomnieć.

Boisz się  że kiedyś będziesz... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Boisz się, że kiedyś będziesz biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz, że twój czas minął, a ty nic nie przeżyłaś? Żadnej prawdziwej arytmii, żadnej romantycznej długotrwałej tachykardii albo chociaż migotania przedsionków? Tego się lękasz, Serce? A może ograniczenie się do bicia tylko dla jednego mężczyzny budzi w tobie lęk przed zmarnowaną szansą?

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie. Gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata i koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak.

pamiętam jak krzyczała  abyś jej... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

pamiętam jak krzyczała, abyś jej nie kochał, bo jej się nie kocha - takich jak ona kochać nie wolno.

mogłeś 10 razy pomyśleć  zanim... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

mogłeś 10 razy pomyśleć, zanim spojrzałeś na mnie wtedy, może gdybyś pomyślał 10 razy więcej moje serce skupiło, by się na kimś innym .. na kimś, kto na nie zasługuje.

Wiem jak trudny jest dla Ciebie... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Wiem jak trudny jest dla Ciebie każdy krok w moim kierunku, kiedy ziemia kruszy się pod Twymi stopami. Wiem jak trudno mnie złapać, gdy z każdym twym krokiem cofam się jak zodiakalny skorupiak. Wiem, ja to wszystko rozumiem. Ale nie potrafię inaczej. Chciałabym choćby stanąć w miejscu i pozwolić Ci zbliżyć się choćby o kilka centymetrów. Ale nie potrafię. Zbyt wiele razy zbierałam już serce z podłogi.

Nie mogła już znieść myśli  że... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Nie mogła już znieść myśli, że nie ma na co w życiu czekać. Tęskniła za świadomością, że jest kochana, za jego dotykiem, wsparciem, słowami miłości..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV