głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Przychodzi taki czas w życiu kiedy niczego nie można być pewnym.To co się widziało wcześniej wydaje się błędne lub niezrozumiałe. To wszystko wali się całe moje

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Przychodzi taki czas w życiu kiedy niczego nie można być pewnym.To co się widziało wcześniej wydaje się błędne lub niezrozumiałe. To wszystko wali się całe moje jestes
Przychodzi taki czas w życiu  kiedy... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy niczego nie można być pewnym.To co się widziało wcześniej, wydaje się błędne lub niezrozumiałe. To wszystko wali się, całe moje jestestwo, bycie, kruszy się, rozpada się i nie można pozbierać kawałków. Następnego dnia trzeba wstać z łóżka jako względna całość i funkcjonować by nie być odwiezionym do psychiatryka.

nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta..

  Przysięgam  że odchodzę od... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

- Przysięgam, że odchodzę od zmysłów, mam ochotę wyskoczyć przez okno albo rzucić się pod koła taksówki. Byle przestać o nim myśleć. - Przestaniesz. Trzeba czasu. - Problem w tym, że nie chcę przestać. Czekałem całe życie by czuć się tak nieszczęśliwym, jeśli tylko to mnie z nim łączy to chcę tego.

nauczyłam się malować oczy  żeby... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

nauczyłam się malować oczy, żeby ukryć opuchnięte powieki. i złamane serce.

Była zmęczona wtulaniem się w... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Była zmęczona wtulaniem się w poduszki, sięganiem po koc, kiedy pragnęła ciepła i przeżywaniem romantycznych chwil wyłącznie w snach. Nużyło ją oczekiwanie na koniec każdego dnia, żeby mogła obudzić się następnego poranka, z nadzieją, że ten dzień będzie lepszy, milszy, lżejszy, chociaż nigdy nie był.

Proszę... zostawcie mnie w spokoju.... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Proszę... zostawcie mnie w spokoju. Nie każcie śmiać się, żyć normalnym życiem! pozwólcie płakać i... zabijać się powoli..

Częścią całego życia jest... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Częścią całego życia jest nauczenie naszych serc, aby potrafiły odróżniać prawdziwą miłość od zwykłego zauroczenia. Czasami się zastanawiam, czy nauczymy się tego, zanim będzie za późno.

Na mojej ścianie wisi obraz... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Na mojej ścianie wisi obraz płaczącej dziewczyny, a z boku widać mężczyznę odchodzącego w dal z inną kobietą. Zawsze się śmiałam z bujnej wyobraźni malarza: Jaka kobieta będzie płakać za skur.wielem, który ją zdradzał.?! A dziś... Dziś patrząc na ten obraz, doszłam do wniosku, że znam już odpowiedź: kobieta bezgranicznie zakochana..

A w jej oczach roiło się... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

A w jej oczach roiło się szczęście... Szczęście, które wypływało z każdym wymówieniem jego imienia.

Lubiłam szarpać Go za rękaw i... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Lubiłam szarpać Go za rękaw i troczki od kaptura. Lubiłam trzymać ręce w Jego kieszeniach, pełnych papierków po gumie do żucia. A gdy odszedł, uświadomiłam sobie, że zostawiłam w tej kieszeni także swoje serce.

Jego spojrzenie było niebieskie... teksty

anulka0710 dodano: 3 lipca 2010

Jego spojrzenie było niebieskie, figlarne, czułe, pełne pragnienia.. Te jego przejrzyste oczy, szeroko otwarte, pełne czegoś, czego pewnie nigdy nie zrozumiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV