głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 A ona znów udawała że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. D

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
A ona znów udawała że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego
A ona znów udawała  że ma go... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

A ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

Nie żałuj niczego!  Pamiętaj  że... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Nie żałuj niczego! Pamiętaj, że nic innego nie mogło się wydarzyć, biorąc pod uwagę, kim wtedy byłaś i jak wyglądał wówczas świat. Zmienić możesz jedynie chwilę obecną, więc z przeszłości musisz czerpać naukę.

  Jak możesz pożegnać się z kimś... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

- Jak możesz pożegnać się z kimś, bez kogo nie wyobrażasz sobie życia? - Nie pożegnałam się. Nic nie powiedziałam. Po prostu odeszłam. Tamtej nocy postanowiłam przejść przez drogę w jej najszerszym miejscu.

Niech nikt nie mówi mi  że... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Niech nikt nie mówi mi, że przyjaźń między byłymi kochankami jest możliwa. Nie jest. Życzysz ukochanej osobie szczęścia, nakładasz uśmiech na twarz tak dla niepoznaki, a w głębi serca cierpisz patrząc na jej uśmiechnięta twarz. Ten uśmiech nie należy już do Ciebie...

wiesz co jest w tym najgorsze ?  to... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

wiesz co jest w tym najgorsze ? to, że go pragnę. tak jak się pragnie zakazanego owocu.

tym bardziej tęskni się do czegoś... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

tym bardziej tęskni się do czegoś, czego się nie posiadało, prawda?

 boisz mi się spojrzeć w oczy?... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

-boisz mi się spojrzeć w oczy? - zapytał biorąc ją za rękę. wtem spojrzała na niego, po cichu szepcąc: -boje się, że zakocham się w nich tak jak w Tobie.

Co sprawia  że człowiek zaczyna... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.

zbyt często i zbyt długo czekałam... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

zbyt często i zbyt długo czekałam już w moim życiu na ludzi lub zdarzenia, które się potem nigdy nie realizowały, albo realizowały się tak późno, że nie miało to już dla mnie żadnego znaczenia.

W końcu uznała  że świat jest... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

W końcu uznała, że świat jest zbyt wielki, miłość zbyt niebezpieczna, a Matka Boska zbyt wysoko w niebie, aby wsłuchiwać się w prośby dzieci.

Przez lata toczyłam nieustanną... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Przez lata toczyłam nieustanną walkę z własnym sercem, gdyż bałam się smutku, cierpienia i rozstań. Żyłam w przekonaniu, że prawdziwa miłość jest ponad tym wszystkim i lepiej umrzeć niż jej nie zaznać. Wydawało mi się, że odwaga jest przymiotem innych ludzi, teraz ze zdumieniem odkrywałam jej istnienie w sobie samej. Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić.

i mówi  że on ją nie obchodzi  że... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

i mówi, że on ją nie obchodzi, że nie chce go znać, ale jej oczy mówią coś zupełnie innego ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV