głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Tak bardzo chciała się na Nim zemścić. Za te wszystkie małe i duże kłamstewka szeptane do ucha. Za samotne poranki bez Niego. Za raniące obojętne spojrzenie któ

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Tak bardzo chciała się na Nim zemścić. Za te wszystkie małe i duże kłamstewka szeptane do ucha. Za samotne poranki bez Niego. Za raniące obojętne spojrzenie które codzi
Tak bardzo chciała się na Nim... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Tak bardzo chciała się na Nim zemścić. Za te wszystkie małe i duże kłamstewka szeptane do ucha. Za samotne poranki bez Niego. Za raniące, obojętne spojrzenie, które codziennie czuła na swym ciele niczym zimny szron. Za to, że Mu nie zależy. Za to, że zostawił Ją niczym małe dziecko porzucające znudzoną zabawkę. Za Jego cholerny egoizm. Chciała się zemścić, lecz nie umiała. Bo mścić się na osobie, którą się kocha, to jak wbijać szpilki we własne serce.

Mimo to kochała go nadal  bo   po... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Mimo to kochała go nadal, bo - po raz pierwszy w życiu - poznała, co to wolność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego pozwolenia, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni.

nie potrafiła opanować gwałtownego... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

nie potrafiła opanować gwałtownego bicia serca, kiedy ją dotykał. nie umiała powstrzymać się przed szukaniem go wzrokiem. nie potrafiła usunąć go z myśli. lubiła z nim być, podobało jej się to, jak się przy nim czuła, uwielbiała jego milczenie i jego słowa.

Po każdym dniu należy postawić... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Po każdym dniu należy postawić kropkę, przewrócić kartkę i zacząć wszystko od nowa.

I o to właśnie chodzi z tymi... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

I o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami - musisz mieć ciarki na plecach, kiedy On jest blisko, gdy na Ciebie patrzy i Cię dotyka.

co Ty do cholery jasnej masz takiego... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

co Ty do cholery jasnej masz takiego w sobie ? przecież to wszystko trwało tak krótko.. nie powinnam tego tak przeżywać.

bądź spokojna  czekaj bez nadziei... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

bądź spokojna, czekaj bez nadziei, bo byłaby nadzieją na niewłaściwe rzeczy.

Cierpię na chorobę  która polega... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Cierpię na chorobę, która polega na nieumiejętności okazywania uczuć.

Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

człowiek będzie zaciekle bronił... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

człowiek będzie zaciekle bronił błędów, które pokochał.

Nigdy nie okażę ci  jak wiele dla... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Nigdy nie okażę ci, jak wiele dla mnie znaczysz. Tylko dlatego, że nie potrafię i boję się twojego odtrącenia. Nie pozwolę ci zauważyć, że mnie skrzywdziłeś. Nie okażę ci wdzięczności za to, co dla mnie robisz. Będę blisko ciebie, będę twoją podporą dotąd, aż zaufasz mi głęboko. A ty szybko uwierzysz, że również posiadasz moje zaufanie. Ale ja nie ufam nikomu. Nie będę ci patrzeć w oczy, boję się, ze mnie zdemaskujesz. Nigdy nie powiem ci w twarz, ze cię kocham. Nigdy. Będę ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. Bezwiednie będę tobą manipulować. Nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt. Ale przysięgam, że nigdy nie chciałam cię skrzywdzić. Przysięgam! Będę twarda, zimna, obojętna i chamska, a ty będziesz przekonany, ze mnie znasz. Aż w końcu mnie znienawidzisz, a ja... ...ja wciąż będę cię kochać, bojąc się ci to powiedzieć.

Już wiem  kiedy nadchodzisz... teksty

anulka0710 dodano: 4 lipca 2010

Już wiem, kiedy nadchodzisz, poznaję z daleka Twój głos, znam na pamięć ten dołek w policzku, gdy się uśmiechasz i wiem to, że pachniesz markowymi perfumami i masz śliczne, piwne oczy, jedyne co chciałabym wiedzieć, to jak smakuje Twój pocałunek. Poczuć go jeszcze ten jeden raz...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV