głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Jak każda kobieta miała swoją miłosną historię. Każdy jakąś ma. Niektórzy mają ich wiele. Kilku ma niezliczone. Czy ciągle tę samą? Nie o wszystkich się pisze.

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Jak każda kobieta miała swoją miłosną historię. Każdy jakąś ma. Niektórzy mają ich wiele. Kilku ma niezliczone. Czy ciągle tę samą? Nie o wszystkich się pisze. Jak opi
Jak każda kobieta  miała swoją... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Jak każda kobieta, miała swoją miłosną historię. Każdy jakąś ma. Niektórzy mają ich wiele. Kilku ma niezliczone. Czy ciągle tę samą? Nie o wszystkich się pisze. Jak opisać ten rodzaj miłości, w której każdy odkrywa to, czego o sobie nie wiedział? Można od tego umrzeć. A zresztą, czy o takiej miłości da się opowiedzieć? Istnieją słowa, które wypowiadamy dopiero wtedy, gdy nie są już prawdziwe: "Kocham cię". Oraz inne słowa: "Już cię nie kocham", które mówimy, by stały się prawdziwe. Zawsze, kiedy mówmy: "Kocham Cię", to zdanie ma także - a czasem wyłącznie - znaczenie: "Kochaj mnie".

Kiedy ktoś sobie wmawia  że jest... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Kiedy ktoś sobie wmawia, że jest chodzącą pomyłką, nie ma chęci słyszeć, że popełnia błędy.

Spójrz na nich oboje. Jakie to... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Spójrz na nich oboje. Jakie to piękne, krzywdzi ją, ale chcę ją też kochać.

Żyję w ciągłym poczuciu braku... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Żyję w ciągłym poczuciu braku bezpieczeństwa, paraliżującej nieśmiałości, którą maskuję chłodem. Ludzie myślą, że jestem skryta, a jestem po prostu wystraszona. Tak często czuję się przygnębiona.

I jeżeli całujemy się aż do bólu... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

I jeżeli całujemy się aż do bólu - jest to słodycz, a jeżeli dusimy się w krótkim, gwałtownym, wspólnie schwyconym oddechu - ta sekundowa śmierć jest piękna.

Patrzysz na mnie  patrzysz na mnie z... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Patrzysz na mnie, patrzysz na mnie z bliska, jeszcze bardziej z bliska, oczy powiększają się ,zbliżają do siebie, nakładają jedno na drugie, cyklopi patrzą sobie w oczy łącząc oddechy, usta odnajdują się i łagodnie walczą gryząc się w wargi , leciutko opierając języki o zęby , igrają wśród tego terenu, gdzie przelewa się tam i z powrotem powietrze pachnące starymi perfumami i ciszą. Wtedy moje ręce zanurzają się w Twoich włosach, pieszczą powoli głąb Twych włosów, podczas gdy całujemy się, jakbyśmy mieli usta pełne kwiatów czy też ryb o szybkich ruchach, o świeżym zapachu.

Dotykam Twoich ust  palcem dotykam... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Dotykam Twoich ust, palcem dotykam brzegu Twoich ust, rysuję je tak, jakby wychodziły spod mojej ręki, jakby po raz pierwszy Twoje usta miały się otworzyć i wystarczy bym zamknął oczy aby zamazać to wszystko i zacząć od nowa; za każdym razem tworzę usta, których pragnę , usta wybrane pośród wszystkich, w absolutnej wolności przeze mnie wybrane, aby moja ręka narysowała je na Twojej twarzy, a które przez niezrozumiały dla mnie przypadek dokładnie odpowiadają Twoim ustom, uśmiechającym się pod moimi palcami.

W moim autobusie życia  na... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

W moim autobusie życia na wszystkich fotelach leży kartka "zarezerwowane", z Twoim podpisem .

Czy boję się  gdy popełniasz... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Czy boję się, gdy popełniasz błędy? Bałbym się, gdybyś ich nie popełniała

Przedtem zdawało mi się  że... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Przedtem zdawało mi się, że wszystkie dni są podobne do siebie i aż do mojej śmierci takie będą. Odkąd Ciebie poznałem ... nie wymagaj, żebym to wyjaśnił. Wiem tylko jedno: chcę Cię zatrzymać w moim życiu i od czasu do czasu przytulić, jeśli nie masz nic przeciwko temu. To, co nam się przydarza, Ty traktujesz jako coś w rodzaju choroby. A jeśli to faktycznie choroba, to ja nie chcę wyzdrowieć. Świadomość, że gdzieś istniejesz i myślisz niekiedy o mnie, pomaga mi żyć.

Nie mogę Cię stracić.  Nie teraz.... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Nie mogę Cię stracić. Nie teraz. Nigdy.

Postanowiłam sobie  ze już nigdy... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Postanowiłam sobie, ze już nigdy więcej. Nigdy więcej zerknięć w jego stronę. Nigdy więcej odwzajemnienia jego uśmiechu. Nigdy więcej dania mu do zrozumienia, że cokolwiek czuje. Nigdy więcej czekania na jego słowa. Nigdy więcej słuchania ich. Trwałam w tym przez całe samotne pół dnia. Aż do momentu wejścia tam. Aż do momentu, gdy poczułam zapach jego koszuli. Moje postanowienia zaczęły maleć, kruszyć się, topnieć, a ja w końcu zupełnie z nich obdarta, wiedziałam, że zbliża się kolejny przypływ bezsilności wobec niego. Moja kolejna porażka i powód do bólu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV