głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Nic nie może trwać wiecznie. Za miłość też przyjdzie nam kiedyś zapłacić. Czas nie leczy ran. W dowolnym momencie mogłabym przywołać rozdzierający bezbrzeżny bó

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Nic nie może trwać wiecznie. Za miłość też przyjdzie nam kiedyś zapłacić.
Nic nie może trwać wiecznie. Za... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Nic nie może trwać wiecznie. Za miłość też przyjdzie nam kiedyś zapłacić.

Czas nie leczy ran. W dowolnym... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Czas nie leczy ran. W dowolnym momencie mogłabym przywołać rozdzierający, bezbrzeżny ból i znów stać się tą, która poznaje, czym jest cierpienie. kob (72).jpg

O najważniejszych sprawach... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je- słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby Ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na Ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze, kiedy tajemnica pozostaje nie wyjawiona, nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Kiedyś będziesz miała wiele rzeczy... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Kiedyś będziesz miała wiele rzeczy za sobą i mało przed sobą. Będziesz szukała wśród wspomnienia jakiegoś oparcia, czegoś od czego zaczyna się rachubę lub na czym się ją kończy. Będziesz już całkiem inna i wszystko będzie inne, i nie wiem, gdzie będę, ale to nieważne. Pomyśl wtedy, że mogłaś mieć moje sny, i głos, i troski, i nieznane mi jeszcze pomysły, i moją niecierpliwość, i nieśmiałość, że w taki sposób mogłaś mieć świat po raz drugi. A kiedy będziesz tak myślała, nieważne będzie, że nie umiałaś, czy nie chciałaś tego mieć. Ważne będzie tylko, że byłaś moją słabością i siłą, utratą i odzyskaniem, światłem, ciemnością, bólem - to znaczy życiem... Będziesz trwała w pyle, w który zmieni się moja pamięć zatrzymana na zawsze, silniejsza niż czas, niż gwiazdy, silniejsza niż śmierć...

W tej chwili jest 6.470.818.671 ludzi... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

W tej chwili jest 6.470.818.671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy, walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie, sześć miliardów dusz. A czasami... wszystkim, czego potrzebujesz jest ta jedna.

Niewidzialne ręce wyobraźni... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Niewidzialne ręce wyobraźni zaciskają się kurczowo na czymś, czego pragniesz, a nie możesz tego mieć. Cały twój umysł chłonie te wyobrażenia całą powierzchnią, a serce drży z wrażenia. Czujesz, jak twoje oczy zasnuwa mgła, a w ustach zasycha. Nie myślisz - mózg objęła mgiełka wyimaginowanej euforii. Masz świadomość tego, ze nigdy tego nie osiągniesz, lecz nie możesz się oprzeć pokusie marzenia. Bo wtedy marzenia są wszystkim tym, co masz.

Wymarzona kobieta to nie ta  o... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Wymarzona kobieta to nie ta, o której marzy ona sama, ale ta, którą widzi mężczyzna.

Z wielkiej miłości nie da się... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć, ponieważ jeśli się wyleczy, to znaczy, że nie była warta zachodu.

Nie ma ludzi dobrych i złych  są... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi.

Już dawno przestał przewidywać... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Już dawno przestał przewidywać przyszłość. Nie przejmował się tym. Zdawał sobie sprawę, że wszelkie przewidywania są bezcelowe, zresztą ledwie potrafił zrozumieć przeszłość. Ostatnio wiedział na pewno jedynie to, że jest całkiem zwykłym człowiekiem w świecie, który uwielbia niezwykłość, i ta świadomość budziła w nim lekkie rozczarowanie życiem, które dotąd prowadził.

Zdrowie psychiczne i szczęście są... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Zdrowie psychiczne i szczęście są niemożliwą kombinacją. Żaden zdrowy na umyśle człowiek nie może być szczęśliwy, gdyż dla niego życie jest realne, przez to widzi, jakie jest ono straszne.

Żyj tak  jakbyś żył po raz drugi... teksty

anulka0710 dodano: 17 lipca 2010

Żyj tak, jakbyś żył po raz drugi, i tak, jakbyś za pierwszym razem postąpił równie niewłaściwie, jak zamierzasz postąpić teraz!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV