głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia może i jestem dziwna . wkurzają mnie tapeciary przekręcają mi się flaki na widok kolejnego gościa lansującego się po mieście mam obrzydzenie do szpilek kocham t

ansomia

ansomia.moblo.pl
może i jestem dziwna . wkurzają mnie tapeciary przekręcają mi się flaki na widok kolejnego gościa lansującego się po mieście mam obrzydzenie do szpilek kocham trampki
może i jestem dziwna . wkurzają... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2014

może i jestem dziwna . wkurzają mnie tapeciary, przekręcają mi się flaki na widok kolejnego gościa lansującego się po mieście, mam obrzydzenie do szpilek, kocham trampki, nie nakładam sobie kilo lakieru na włosy i nie wzdycham kiedy widzę w telewizji Bednarka, chociaż lubię go czasem posłuchać . zrozum to . taka jestem .

myślisz  że jak dwa razy zapytasz... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2014

myślisz, że jak dwa razy zapytasz, czy wszystko jest ok i pójdziesz sobie, jak gdyby nigdy nic, to uznam to za objaw twojej przyjaźni ?

pisałam  kocham  czekając na... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2014

pisałam "kocham" czekając na miłość .

nigdy nie skoczę wystarczająco... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

nigdy nie skoczę wystarczająco wysoko, aby cię złapać . nigdy nie pobiegnę wystarczająco szybko, aby cię dogonić . i nie krzyknę też wystarczająco głośno, abyś zdołał usłyszeć moje wołanie .

nie kocham cię  ale jakoś tak mi... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

nie kocham cię, ale jakoś tak mi dziwnie, gdy przez cały dzień nic nie napiszesz .

czasem wydaję mi się  że ktoś... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

czasem wydaję mi się, że ktoś zwyczajnie steruję moim życiem . siedząc na tyłku w wygodnym fotelu i pożerając tony popcornu ma przy tym świetny ubaw . mnie jakoś to nie bawi, więc weź skończ z tym, proszę .

ale ustalmy coś . rozbierać to ty... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

ale ustalmy coś . rozbierać to ty sobie mnie możesz tylko i wyłącznie w myślach, a nie tak przy wszystkich, na środku korytarza gdzie jest pełno ludzi . naprawdę, przyrzekam . wydłubię ci kiedyś te twoje czekoladowe oczy, zobaczysz . skończy się to .

uwielbiam razem z mamą siadać... teksty

ansomia dodano: 23 kwietnia 2014

uwielbiam razem z mamą siadać wieczorami przed telewizorem i oglądać jakieś romansidła . gdzie pod koniec seansu zawsze ciekną nam łzy z powodu głupiego happy endu, a tata, który podobno śpi od początku filmu naśmiewa się z nas i mamroczę coś częstując nas pod koniec koncertem pt. "chrapanie" .

kocham cię jak wampiry noc . fajnie... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

kocham cię jak wampiry noc . fajnie, nie ?

spotkałaś mnie gdzieś na ulicy... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

spotkałaś mnie gdzieś na ulicy, usłyszałaś jakąś marną gadkę na mój temat lub przeczytałaś kilka tekstów w moim tajnym zeszycie czy na profilu i uważasz, że znasz mnie na wylot i masz prawo do wyrażania o mnie opinii ? tak właśnie myślisz ? uwierz, że gdybyś włożyła choć na jeden dzień moje buty i żyła w moim świecie zmieniłabyś zdanie i czułabyś się jak ostatnia kretynka . i nie mówię tu o moim wielce bolącym sercu, tylko o czymś więcej . o czymś o czym taki człowieczek jak ty nie ma kompletnego pojęcia .

choć wciąż zasypiam we łzach... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

choć wciąż zasypiam we łzach, zostaję przy tobie od zawsze tak robię . lecz wiem, że któregoś dnia pomyślę o sobie, na pewno to zrobię .

  wiesz co mnie wkurza u takich ludzi... teksty

ansomia dodano: 22 kwietnia 2014

- wiesz co mnie wkurza u takich ludzi jak ty ? - no co ? - wszystko kurwa .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV