głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia muszę zacząć od nowa na nowo ułożyć sobie życie . nie można wiecznie żyć tym co było i walczyć o coś czego nigdy nie będzie . to najwyższy czas oddzielić przesz

ansomia

ansomia.moblo.pl
muszę zacząć od nowa na nowo ułożyć sobie życie . nie można wiecznie żyć tym co było i walczyć o coś czego nigdy nie będzie . to najwyższy czas oddzielić przeszłość grub
muszę zacząć od nowa  na nowo... teksty

ansomia dodano: 27 kwietnia 2015

muszę zacząć od nowa, na nowo ułożyć sobie życie . nie można wiecznie żyć tym co było i walczyć o coś czego nigdy nie będzie . to najwyższy czas oddzielić przeszłość grubą krechą . trzeba przestać żyć złudzeniami i iść dalej . zapomnieć o tych ludziach, dla których byliśmy gotowi skoczyć w ogień, a oni mieli na nas wyjebane po całości . o tych którzy zranili nas najmocniej odchodząc kiedy byli nam najbardziej potrzebni . wiem . to trudne . ale dam rade, zawsze daje .

zimno mi . czemu nikt mnie nie... teksty

ansomia dodano: 27 kwietnia 2015

zimno mi . czemu nikt mnie nie przytuli ? gdzie jest osoba, która ogrzałaby swoimi dłońmi moje, a ramionami objęła dygoczące ciało ? gdzie jest ? z jednej strony nie dziwię się, przecież mnie nie da się kochać . nie umiem być idealna, sprostać czyimś wymaganiom, choć chcę, tak bardzo chcę . ale czemu nikt nie próbuje ? nie podejdzie i nie zapyta: pokochać Cię ? albo niech i nawet nie pyta, po prostu przytuli mnie najsilniej jak potrafi . mogłabym wtedy poczuć się bezpiecznie, chociaż na moment . może potem, znów zostałabym sama, ale warto, czyż nie ? każde wspomnienia są lepsze, niż samotność od zawsze, na zawsze .

niby wiesz o mnie wszystko  a tak... teksty

ansomia dodano: 27 kwietnia 2015

niby wiesz o mnie wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic . mogę zaskoczyć Cię każdym moim słowem, gestem . mogę spowodować, że zapłaczesz . mogę spowodować, że mnie znienawidzisz . mogę, ale nie chcę .

chcę być albo z nim  albo sama .... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

chcę być albo z nim, albo sama . koniec kropka . wiem, myślę tak dziś, a za jakiś czas pewnie nie wytrzymam, psychika mi ostro siądzie i znów zacznę toczyć błędne koło z pierwszym lepszym, który się napatoczy, żeby tylko zabić pustkę . tak znam się . znam i na tej podstawie mogę też stwierdzić, że wiem, kurwa, wiem, że wrócę .

z dnia na dzień zaczęło się... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

z dnia na dzień zaczęło się sypać . nie miałam dachu nad głową, każdy ode mnie odchodził . nawet przyjaciele mnie zostawiali, nie chcąc patrzeć na moje łzy, nie umieli mi pomóc . najbardziej bolało to tych najbliższych . zaczęłam stąpać po chmurach, odechciało mi się żyć . nawet on nie miał na mnie wpływu . wszystko stawało się niczym, a było zawsze najważniejsze . nie myślałam już o przyjaźni, miłości, rodzinie, szkole . obiecywałam sobie, że skończę żyć, nawet odrobiną siebie . po prostu odejdę, a nikt nie będzie za mną tęsknił . nadszedł dzień, w którym ze wszystkiego rezygnowałam . zabrakło mi odwagi, "zniknąć" o wiele łatwiej było to powiedzieć .

musiał odejść  choć nie... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

musiał odejść, choć nie wyobrażał sobie życia bez niej . wiedział, że odchodząc dzisiaj może już nigdy więcej nie znaleźć klucza do jej serca . cierpiał, bo po raz kolejny los udowodnił mu, jak kruche bywa szczęście . pocałował ją w policzek, wdychając może już po raz ostatni zapach jej ciała .

tej nocy drażniły mnie jego oczy... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

tej nocy drażniły mnie jego oczy, widziałam w nich wszystko . każde nasze spotkanie, każdy pocałunek, każdą wspólną noc i każdą kłótnię . widziałam nasze rozstanie . jego twarz przypominała tak wiele momentów, jego dotyk był tak samo czuły i stanowczy jak kiedyś . ale najgorszy był ten pieprzony ton głosu zachrypnięty i sarkastyczny tak jak wtedy, gdy po raz ostatni powiedział: "wybacz że jestem dupkiem" .

żałosne . gdy mężczyzna bawi się... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

żałosne . gdy mężczyzna bawi się uczuciami, zostawia i wraca, by za chwilę znów złamać serce . udawane emocje, to opanował do perfekcji . za każdy jego błąd, płaci swoimi wyrzutami sumienia, czując się winna, mimo że nic nie zrobiła . a co jest najlepsze ? kiedy ona popełniła błąd, on syczy tylko, że nie zasługuje na przebaczenie . IRONIA .

pragnęłam myśleć  że istnieje... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

pragnęłam myśleć, że istnieje miłość bez granic dopóki nie ujrzałam gasnącego światła w Twoich oczach u kresu nocy przekonałam się, że bywa i miłość, która nie może przetrwać .

Ty  po co dzwonisz  skoro nie chcesz... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

Ty, po co dzwonisz, skoro nie chcesz ze mną gadać ? dobrze wiemy, że się nam nie poukłada, mała .

  a co mi zrobisz jak Cię pocałuję... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

- a co mi zrobisz jak Cię pocałuję ? - oddam Ci .

może możesz iść ze mną za rękę... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

może możesz iść ze mną za rękę i skończyć na bruku . może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek . móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV