głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia musiał odejść choć nie wyobrażał sobie życia bez niej . wiedział że odchodząc dzisiaj może już nigdy więcej nie znaleźć klucza do jej serca . cierpiał bo po raz

ansomia

ansomia.moblo.pl
musiał odejść choć nie wyobrażał sobie życia bez niej . wiedział że odchodząc dzisiaj może już nigdy więcej nie znaleźć klucza do jej serca . cierpiał bo po raz kolej
musiał odejść choć nie... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

musiał odejść, choć nie wyobrażał sobie życia bez niej . wiedział, że odchodząc dzisiaj może już nigdy więcej nie znaleźć klucza do jej serca . cierpiał, bo po raz kolejny los udowodnił mu, jak kruche bywa szczęście . pocałował ją w policzek, wdychając może już po raz ostatni zapach jej ciała .

tej nocy drażniły mnie jego oczy... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

tej nocy drażniły mnie jego oczy, widziałam w nich wszystko . każde nasze spotkanie, każdy pocałunek, każdą wspólną noc i każdą kłótnię . widziałam nasze rozstanie . jego twarz przypominała tak wiele momentów, jego dotyk był tak samo czuły i stanowczy jak kiedyś . ale najgorszy był ten pieprzony ton głosu zachrypnięty i sarkastyczny tak jak wtedy, gdy po raz ostatni powiedział: "wybacz że jestem dupkiem" .

żałosne . gdy mężczyzna bawi się... teksty

ansomia dodano: 24 kwietnia 2015

żałosne . gdy mężczyzna bawi się uczuciami, zostawia i wraca, by za chwilę znów złamać serce . udawane emocje, to opanował do perfekcji . za każdy jego błąd, płaci swoimi wyrzutami sumienia, czując się winna, mimo że nic nie zrobiła . a co jest najlepsze ? kiedy ona popełniła błąd, on syczy tylko, że nie zasługuje na przebaczenie . IRONIA .

pragnęłam myśleć że istnieje... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

pragnęłam myśleć, że istnieje miłość bez granic dopóki nie ujrzałam gasnącego światła w Twoich oczach u kresu nocy przekonałam się, że bywa i miłość, która nie może przetrwać .

Ty po co dzwonisz skoro nie chcesz... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

Ty, po co dzwonisz, skoro nie chcesz ze mną gadać ? dobrze wiemy, że się nam nie poukłada, mała .

 a co mi zrobisz jak Cię pocałuję... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

- a co mi zrobisz jak Cię pocałuję ? - oddam Ci .

może możesz iść ze mną za rękę... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

może możesz iść ze mną za rękę i skończyć na bruku . może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek . móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie .

ciemność dzień kradnie światło... teksty

ansomia dodano: 12 kwietnia 2015

ciemność dzień kradnie, światło jest gdzieś daleko . przekrwione oko pod tą zmęczoną powieką . mówiłeś "spoko jest", własnych słów echo depcze twe ego . że niby diabli nie biorą złego .

 słyszałaś kiedyś zostańmy... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2015

- słyszałaś kiedyś "zostańmy przyjaciółmi" ? on chyba nie wie co to znaczy . - dlaczego ? - bo się nawet nie odezwie .

jesteś zwykłą suką która nosi... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2015

jesteś zwykłą suką, która nosi cechy pań bez kręgosłupa .

ale nie zapominaj że jestem... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2015

ale nie zapominaj, że jestem zwykłą dziewczyną, która stoi przed chłopakiem prosząc go, by ją kochał .

uwielbiam Twoje oczy Twoją... teksty

ansomia dodano: 11 kwietnia 2015

uwielbiam Twoje oczy, Twoją sylwetkę, zapach skóry, dłonie, które obdarzam delikatnymi pocałunkami . nie ma w Twojej osobie chyba nic, czego nie darzyłabym ogromną sympatią i uwielbieniem . kocham każdą cześć Twojego ciała . kiedy jesteś blisko moje myśli obsypują Cie miliardami pieszczot i szeptów . patrząc na Ciebie widzę nie tylko mężczyznę, jako istotę, ale przede wszystkim zbiór cudownych, współgrających ze sobą cech charakteru .. zloty marzeń, priorytetów, westchnień i co najważniejsze pragnień . mogłabym pisać w nieskończoność, co kłębi się we mnie, ale dodam jeszcze tylko jedno: Twoja obecność spełnia każde z moich marzeń .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV