głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia tak trudno mi cię nie kochać . nie każdy uśmiech to oznaka radości wiesz ? pieprzyć przyszłość . i nadejdzie taki dzień że kiedyś spotkamy się po latach na zatł

ansomia

ansomia.moblo.pl
tak trudno mi cię nie kochać .
tak trudno mi cię nie kochać . teksty

ansomia dodano: 14 luty 2012

tak trudno mi cię nie kochać .

nie każdy uśmiech to oznaka... teksty

ansomia dodano: 14 luty 2012

nie każdy uśmiech to oznaka radości, wiesz ?

pieprzyć przyszłość . teksty

ansomia dodano: 14 luty 2012

pieprzyć przyszłość .

i nadejdzie taki dzień  że kiedyś... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2012

i nadejdzie taki dzień, że kiedyś spotkamy się po latach na zatłoczonej ulicy, spojrzysz w moje oczy, rzucisz dla mnie cały swój świat, zapomnisz o tamtej i już zawsze będziesz mnie budził słodkim słowem i czułym pocałunkiem .

masz prawo wypowiadać swoje zdanie... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2012

masz prawo wypowiadać swoje zdanie, inni mają prawo mieć je w dupie .

najpierw podoba ci się   tylko tyle... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2012

najpierw podoba ci się - tylko tyle . później zauważasz, że obchodzi cię to z kim gada, jakie ma koleżanki . kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wmawiasz sobie, że pod żadnym pozorem on ci się nie podoba . w końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie . trwa to dość długo . oglądanie się za nim na ulicy, śledzenie jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego . w końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda . bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką . po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez jego widoku . cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo on kocha inną .

jesteś cwelem  jesteś zerem... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2012

jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem . jesteś nikim, jesteś ciotą i po prostu idiotą . jesteś fiutem, jesteś szczylem, imbecylem i debilem . jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny . intelektem też nie grzeszysz, twoje ego oczy cieszy . jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie . po tym wszystkim co zrobiłeś, dojdź do wniosku - jak ty żyjesz ? tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś, jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę, i to tylko moja wina, pokochałam skurwysyna .

nocą słyszę myśli tak staranie... teksty

ansomia dodano: 12 luty 2012

nocą słyszę myśli tak staranie tłumione za dnia .

chciałabym umieć być szczęśliwą... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2012

chciałabym umieć być szczęśliwą bez powodu . chciałabym umieć bawić się i śmiać z najgłupszych rzeczy . chciałabym być mniej wrażliwa i nie przejmować się żadnym złym słowem . chciałabym . szkoda tylko, że nie potrafię być szczęśliwa od tak . jeszcze na to za wcześnie .

wtedy do niej dotarło . on przecież... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2012

wtedy do niej dotarło . on przecież kocha inną . i harmider ulicy na której była, chociaż tej najbardziej ruchliwej, jakoś .. ucichł . jej świat się zatrzymał .

nawet w snach nie jest już idealnie . teksty

ansomia dodano: 11 luty 2012

nawet w snach nie jest już idealnie .

pisaliśmy codziennie  często się... teksty

ansomia dodano: 11 luty 2012

pisaliśmy codziennie, często się spotykaliśmy, prawiłeś komplementy by po jakimś czasie powiedzieć, że masz inną . to boli, cholernie boli .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV