głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia co mam napisać ? że znów się nie odzywasz pod pretekstem że nie możemy pisać ze sobą 24h na dobę ? że po głowie znów chodzą te myśli że znów urwie się kontakt i

ansomia

ansomia.moblo.pl
co mam napisać ? że znów się nie odzywasz pod pretekstem że nie możemy pisać ze sobą 24h na dobę ? że po głowie znów chodzą te myśli że znów urwie się kontakt i znikn
co mam napisać ? że znów się nie... teksty

ansomia dodano: 23 luty 2012

co mam napisać ? że znów się nie odzywasz, pod pretekstem, że nie możemy pisać ze sobą 24h na dobę ? że po głowie znów chodzą te myśli, że znów urwie się kontakt, i znikniesz, rozpłyniesz się, a ja będę czekała przez kolejne tygodnie na twoją wiadomość ? że będę wpatrywać się w twoje zdjęcia ? że gdy zrobisz się dostępny na gg będę niecierpliwie czekać aż napiszesz, ale i tak tego nie zrobisz ? kurwa, nie mam nawet siły już użalać się nad sobą .

  wiesz dlaczego  nie jestem... teksty

ansomia dodano: 23 luty 2012

- wiesz dlaczego, nie jestem zaskoczona, że zostawił mnie dla innej ? - nie . - bo nigdy nie brałam na poważnie jego słów i obietnic .. na skutek czego, nie żałuję i nie płaczę . bo skoro mnie zostawił, to nie był mnie wart i dziś to wiem !

pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem... teksty

ansomia dodano: 23 luty 2012

pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem ci że jestem nieśmiała, że się boję, analizuję i za dużo myślę . nie mam odwagi podejść bliżej . stoję gdzieś po przekątnej z półuśmiechem na ustach .

ostatni raz spowiadałam się jakiś... teksty

ansomia dodano: 23 luty 2012

ostatni raz spowiadałam się jakiś miesiąc temu . zadaną pokutę odprawiłam . popełniłam następujące grzechy: kocham go, uwielbiam go, śnię o nim, myślę o nim, marzę o nim, wypisuję jego inicjały w każdym możliwym miejscu i obsesyjnie dotykam go myślami . więcej grzechów nie pamiętam, ale za wszystkie bardzo, bardzo żałuję .

to aż dziwne  jak sprawy nigdy nie... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

to aż dziwne, jak sprawy nigdy nie układają się po naszej myśli .

ważnym mężczyznom mojego życia... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

ważnym mężczyznom mojego życia, od których dowiedziałam się, jak intrygującymi, skomplikowanymi, denerwującymi, niewiarygodnymi, fascynującymi i pociągającymi istotami potrafią być przedstawiciele płci męskiej .

przywiązanie  zakochanie... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

przywiązanie, zakochanie, zauroczenie, sentyment ? ciężko stwierdzić .

teraz już tylko wiatr bawi się... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

teraz już tylko wiatr bawi się moimi włosami .

to boli . kiedyś blisko  teraz obcy... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

to boli . kiedyś blisko, teraz obcy sobie ludzie .

zaciągam się papierosowym dymem... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak rozsadza me płuca . zabawne . ciebie nie wdychałam, a mimo to, rozsadziłeś moje serce .

co ja mogłam w nim widzieć ?... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

co ja mogłam w nim widzieć ? dopiero teraz, patrząc na niego, odczuwam żal, że tak bezsensownie zmarnowałam rok uganiając się za nim .

jeśli nie ty jesteś tym jedynym  to... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

jeśli nie ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok ? skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam cię przed oczami ? jeśli Bóg nie zesłał cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo ci mnie brakuje ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV