głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wtedy wcale nie miałam zamiaru cię spotkać nie miałam też zamiaru się z tobą całować ani sprawić że będziesz jedyną myślą w moje głowie a moje sny będą codzienn

ansomia

ansomia.moblo.pl
wtedy wcale nie miałam zamiaru cię spotkać nie miałam też zamiaru się z tobą całować ani sprawić że będziesz jedyną myślą w moje głowie a moje sny będą codziennie po
wtedy  wcale nie miałam zamiaru cię... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

wtedy, wcale nie miałam zamiaru cię spotkać, nie miałam też zamiaru się z tobą całować, ani sprawić, że będziesz jedyną myślą w moje głowie, a moje sny będą codziennie powtarzającą się mantrą o naszym wspólnym życiu . ale jak to już u mnie bywa, zamiary mijają się z rzeczywistością .

kiedy z tobą rozmawiam  jestem... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

kiedy z tobą rozmawiam, jestem spięta jak prostytutka w kościele .

i to taki proces dopierdalania się... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

i to taki proces dopierdalania się, gdy leżysz i zaczynasz myśleć o tym co sprawia ci cholerny ból . i pogłębiasz te myśli tak, że z oczu płyną łzy . igrasz z własną granicą wytrzymałości, którą powoli przekraczasz .

nie lubię chodzić spać zaraz po... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

nie lubię chodzić spać zaraz po kłótni z tobą . najpierw przez pierwsze dwie godziny nie mogę zasnąć, bo rozsadza mnie irytacja na ciebie i cały świat . potem urządzam sobie zawody na stworzenie łóżka wodnego z potoku moich łez . i dopiero wtedy, gdy mogę już zacząć uczyć pływać się żabką, spoglądam na zegarek i wściekła stwierdzam, że za godzinę znów będę pomykać po ulicach z czerwonymi, zapuchniętymi oczami rodem z horrorów .

tęsknię za czymś czego nie miałam... teksty

ansomia dodano: 20 czerwca 2012

tęsknię za czymś czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy . nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku . taki był .

lubiła na niego patrzeć . z ukrycia... teksty

ansomia dodano: 20 czerwca 2012

lubiła na niego patrzeć . z ukrycia, w tajemnicy przed resztą . znała na pamięć każdy jego ruch, każde spojrzenie, którym nie została obdarowana, każdy uśmiech . potrafiła wymienić dni, w jakich był naprawdę szczęśliwy . wiedziała, gdy coś go gnębi .

nie uśmiechaj się do mnie w ten... teksty

ansomia dodano: 20 czerwca 2012

nie uśmiechaj się do mnie w ten sposób . nie teraz, kiedy mam świadomość, że już nigdy nie będziesz mój, a ja nigdy nie będę mogła dobrowolnie, tego uśmiechu odwzajemniać, zupełnie przypadkowo, wpatrując, się zachłannie w twoje oczy .

nieszczęścia są jak serwetki... teksty

ansomia dodano: 20 czerwca 2012

nieszczęścia są jak serwetki - pociągniesz jedną, wyjdzie kolejne dziesięć .

tak właśnie wyglądało chyba całe... teksty

ansomia dodano: 20 czerwca 2012

tak właśnie wyglądało chyba całe moje życie . nigdy nie miałam dość sił na to, żeby zająć się rozwiązywaniem swoich problemów . nie mogłam nawet zaatakować swoich wrogów, a co dopiero z nimi zwyciężyć . nie miałam szans przed nimi uciec czy uniknąć bólu . zawsze byłam tylko słabym człowiekiem i jedyną rzeczą, jaką naprawdę umiałam, było przeczekiwanie .

i to co było już nie wróci więcej . teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2012

i to co było już nie wróci więcej .

niby jest wspaniale . ale gdy... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2012

niby jest wspaniale . ale gdy nadchodzi noc, sen o tobie momentalnie mnie dusi .

może to lepiej  gdy na niczym nie... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2012

może to lepiej, gdy na niczym nie zależy . nie obchodzi mnie opinia słit lalek w szkole . wisi mi czy koleżanka znów obrobi mi dupę dla popisu . mam wylane na ciebie, bo i tak wiem, że mnie nie pokochasz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV