głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia szczegółowo analizuje plan jego klasy rozmyślam kiedy będziemy się mijać na schodach a kiedy będziemy mieć lekcje na przeciwko siebie . szukam go wzrokiem na ka

ansomia

ansomia.moblo.pl
szczegółowo analizuje plan jego klasy rozmyślam kiedy będziemy się mijać na schodach a kiedy będziemy mieć lekcje na przeciwko siebie . szukam go wzrokiem na każdej prz
szczegółowo analizuje plan jego... teksty

ansomia dodano: 20 grudnia 2012

szczegółowo analizuje plan jego klasy, rozmyślam kiedy będziemy się mijać na schodach, a kiedy będziemy mieć lekcje na przeciwko siebie . szukam go wzrokiem na każdej przerwie . a gdy go spotkam, udaję, że go nie widzę .

kiedy cię widzę  tylko jedno zdanie... teksty

ansomia dodano: 20 grudnia 2012

kiedy cię widzę, tylko jedno zdanie w głowie "i za co ja cię dupku tak kocham?" .

proszę  nie miej pretensji . ja po... teksty

ansomia dodano: 20 grudnia 2012

proszę, nie miej pretensji . ja po prostu próbuję żyć na nowo .

otworzyłam oczy i natychmiastowo... teksty

ansomia dodano: 20 grudnia 2012

otworzyłam oczy i natychmiastowo złapałam się za głowę, która pękała z bólu . na zegarku była godzina 10 rano, a na podłodze były porozwalane butelki . - mamo .. - powiedziałam, by upewnić się, że nie ma nikogo w domu . w domu było tak cicho, że słyszałam wskazówki zegara, które zawsze działały mi na nerwy . słyszałam nawet radio, które stało na dole w kuchni, włączone 24 godziny na dobę . nie obchodził mnie zbytnio fakt, że właśnie powinnam siedzieć w szkolnej ławce . nawet to, że schlałam się jak świnia, a wokoło mnie jest pełen syf . siedziałam na łóżku, patrząc przed siebie i zastanawiałam się, co z nami dalej będzie i czy w ogóle "coś" będzie, a myśl, że wczoraj dowiedziałam się o zdradzie, nie opuszczała mnie nawet na małą chwilę .

zanim cokolwiek powiesz  musisz... teksty

ansomia dodano: 20 grudnia 2012

zanim cokolwiek powiesz, musisz wiedzieć, że gówno mnie to obchodzi .

po kilku dniach siedzenia w domu i... teksty

ansomia dodano: 18 grudnia 2012

po kilku dniach siedzenia w domu i zastanawiania się dlaczego to zrobiłeś, postanowiłam wyjść z domu . otworzyłam szafę, wyjęłam z niej ulubione dresy . i moją ulubioną bluzę, ulubione najki . stając przed lustrem nie umalowałam się, nie nakładając ani grama pudru, związując tylko w kok włosy, wyszłam na dwór, do kumpli, a oni natychmiast zaciągnęli mnie na wódkę . i właśnie wtedy zrozumiałam, że już dla mnie nic nie znaczysz, że jesteś zerem .

idę dumnie  a ty trzymasz moją... teksty

ansomia dodano: 18 grudnia 2012

idę dumnie, a ty trzymasz moją dłoń . ludzie, których mijamy, oglądają się za nami, robiąc niezadowolone miny i mówiąc coś pod nosem . wiem, że są zazdrośni . i wiem, że jesteśmy głównym tematem ich rozmów . ale mnie to nie obchodzi, bo od teraz jesteś mój .

proszę  nie każ mi się uśmiechać... teksty

ansomia dodano: 18 grudnia 2012

proszę, nie każ mi się uśmiechać . uwierz, że gdybym mogła zrobić to szczerze, zrobiłabym to już dawno .

niektóre wspomnienia sprawiają  że... teksty

ansomia dodano: 18 grudnia 2012

niektóre wspomnienia sprawiają, że potrafimy śmiać się z nich godzinami, a niektóre wywołują u nas dziwny ból w środku i łzy w oczach .

jesteś z nim w związku  ale... teksty

ansomia dodano: 18 grudnia 2012

jesteś z nim w związku, ale myślisz, że go nie kochasz . bawisz się nim i jego uczuciami . a pewnego dnia on odchodzi, a wtedy ty uświadamiasz sobie, jak wiele dla ciebie znaczy .

najgorsze jest jednak to twoje... teksty

ansomia dodano: 17 grudnia 2012

najgorsze jest jednak to twoje rozczarowanie . wiem, zapomniałam ci powiedzieć, że jestem zakochana . więc lepiej mnie zabij, wyrzuć z pamięci . lepiej odejdź, pozwól mi odejść . lepiej zapomnij, pozwól zapomnieć . lepiej daj mi następną szansę .

 przepraszam    powiedziałam  jakbym... teksty

ansomia dodano: 17 grudnia 2012

"przepraszam" - powiedziałam, jakbym łudziła się, że to cokolwiek zmieni .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV