głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia mam wyjebane na to że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym się nie smuciła . to co do chuja mam szczerzyć zęby jak popierdolona gdy czuję się

ansomia

ansomia.moblo.pl
mam wyjebane na to że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym się nie smuciła . to co do chuja mam szczerzyć zęby jak popierdolona gdy czuję się tak chol
mam wyjebane na to  że komuś nie... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2013

mam wyjebane na to, że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym się nie smuciła . to co do chuja, mam szczerzyć zęby jak popierdolona gdy czuję się tak cholernie źle ?

  powiedz  że nie pozwolisz tego... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2013

- powiedz, że nie pozwolisz tego spieprzyć - szepnął cicho a ona wtuliła twarz w jego tors wzbraniając się przed uronieniem kilku łez . - spójrz na mnie - złapał jej twarz w swoje dłonie czekając, aż wreszcie na niego spojrzy . - spójrz na mnie, słyszysz ? - powtarzał . wzbraniała się przed spojrzeniem w jego oczy . patrząc w nie straciłaby racjonalne myślenie . - obiecaj kurwa, że nie pozwolisz tego nikomu spieprzyć - wciąż mówił, a ona zwyczajnie milczała zagryzając wargi i bardziej przytuliła go do siebie . nie obiecała . pierwszy raz nie posłuchała serca .

on zabił resztkę miłości  która... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2013

on zabił resztkę miłości, która do tej pory gdzieś żyła w zakamarku mojego serca . dziś szczerze mogę powiedzieć, że nic do ciebie nie czuję . zajął twoje miejsce w moim umyśle i życiu . tak jak kiedyś na ciebie, teraz na niego potrafię patrzeć dobrą chwilę analizując każdą jego minę, spojrzenie, ruch warg, nawet wtedy, gdy rozmawia z naszymi przyjaciółmi na jakieś banalne tematy . kolejny raz zaufałam i poczułam się potrzebna . nie wiem, cholera, co on ma takiego w sobie . czy to te wkurwiające na każdym kroku odzywki, wredne miny, francowate gesty . a może zauroczył mnie podczas wspólnych spacerów wieczorami, może uzależnił mnie od swoich czekoladowych oczu, może poczułam się bezpiecznie kiedy pierwszy raz mnie objął, a być może stado motyli przeleciało mi przez żołądek, kiedy delikatnie pocałował mnie pewnego wieczoru w półmroku mojego pokoju . po prostu widzisz kogoś codziennie, a dopiero potem zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo jest dla ciebie ważny .

pokłóciliśmy się . krzyczałam... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2013

pokłóciliśmy się . krzyczałam, że to wszystko nie ma sensu, ta cała zabawa w bycie razem . mówiłeś, że damy radę, że przetrwamy wszystko . wtedy powiedziałam szeptem, cała zapłakana, że to tak, jakbym cię poprosiła o gadającego słonia - nierealne, po czym wybiegłam . wieczorem, leżałam na łóżku, skacząc po kanałach . usłyszałam dzwonek do drzwi . - pizza - pomyślałam - wreszcie . podeszłam do drzwi i zobaczyłam ciebie . trzymałeś w ręku pluszowego słonia . nacisnąłeś na guzik i słoń zaczął nawijać . - objeździłem każdy sklep w mieście, więc jak teraz sobie zażyczysz gadającego lemura to się zabije - powiedziałeś, a ja uśmiechnęłam się, wciągając cię do środka .

poczekaj jeszcze trochę  a będziesz... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2013

poczekaj jeszcze trochę, a będziesz go przeklinać .

pamiętasz jak złościłeś się... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2013

pamiętasz jak złościłeś się, gdy musiałeś na mnie czekać pół godziny przed domem marznąc ? albo jak już przychodziłam, a ty udawałeś że się fochasz i musiałam stawać na palcach, żeby dać ci buziaka i przeprosić ? a później szliśmy za rączkę w "nasze miejsce" i patrząc prosto w oczy mówiłeś ze kochasz .. to wszystko to też nieporozumienie ?

szkoda  że nie możesz wyparować z... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2013

szkoda, że nie możesz wyparować z mojej głowy równie szybko jak wzór na objętość walca .

Romeo  gdzie jesteś  cholero ? teksty

ansomia dodano: 7 marca 2013

Romeo, gdzie jesteś, cholero ?

mam tylko jedno pytanie: będziesz... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2013

mam tylko jedno pytanie: będziesz kiedyś mój ?

nastał nocny klimat mojego miasta .... teksty

ansomia dodano: 5 marca 2013

nastał nocny klimat mojego miasta . nocna abstrakcja: dużo buractwa, draństwa oraz pijaństwa .

miałaś tak kiedyś ? nie możesz... teksty

ansomia dodano: 5 marca 2013

miałaś tak kiedyś ? nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nuż, może jest sms, może nie było słychać dźwięku . rano wstajesz półprzytomna, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz, że tam, go nie ma . żyjesz nadzieją, że może .. może dziś, może właśnie w tym tłumie, że może . miałaś tak ? bagatelizujesz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz, że jest ona pozbawiona sensu . miałaś tak ? no właśnie, nie miałaś, więc proszę, nie mów mi, że rozumiesz .

uwielbiam cię za to  że jesteś .... teksty

ansomia dodano: 5 marca 2013

uwielbiam cię za to, że jesteś . że im dłużej cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana cię jeszcze mocniej . za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o tobie . uwielbiam cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą . jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak ty . dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś mój . uwielbiam cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz . uwielbiam cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę cię uwielbiała coraz bardziej . uwielbiam cię za to, że nie chce przy tobie niczego udawać, za to, że myślę o tobie o wiele więcej, niż powinnam . za to, że nie da się o tobie zapomnieć .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV