głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Nazywał ją kobietą bez serca bo mu nigdy nie mówiła że go kocha. Ale to nieprawda to nie była prawda. Po prostu nie potrafiła nigdy wyrazić tego co czuła. Powie

anotherme

anotherme.moblo.pl
Nazywał ją kobietą bez serca bo mu nigdy nie mówiła że go kocha. Ale to nieprawda to nie była prawda. Po prostu nie potrafiła nigdy wyrazić tego co czuła.
Nazywał ją kobietą bez serca  bo... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Nazywał ją kobietą bez serca, bo mu nigdy nie mówiła, że go kocha. Ale to nieprawda - to nie była prawda. Po prostu nie potrafiła nigdy wyrazić tego, co czuła.

Powiem bardzo wyraźnie  żeby nie... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Powiem bardzo wyraźnie, żeby nie było niedomówień - ciągnęła, patrząc mu prosto w oczy. - Kocham cię i bardzo mi na tobie zależy. Ale to nie znaczy, że złamię swoje zasady. Nie dlatego, że zasady kocham bardziej niż ciebie. Dlatego, że uważam je za dobre. Dla mnie, dla ciebie, dla nas.

Trzymałem ją za rękę i... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Trzymałem ją za rękę i próbowałem wyobrazić sobie świat bez nas, i może przez jedną sekundę byłem na tyle dobrym człowiekiem, by mieć nadzieję, że ona odejdzie i nigdy się nie dowie, że ja też mam niedługo umrzeć. Ale potem zapragnąłem mieć więcej czasu, żebyśmy mogli się zakochać. Moje życzenie chyba się spełniło. Pozostawiłem po sobie bliznę.

 .. nie ma niczego bardziej... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

(..)nie ma niczego bardziej przygnębiającego dla człowieka niż przywyknąć do bycia niekochanym, wziąć to za stan naturalny, oczywisty, za regułę, potwierdzaną czasem wyjątkami.

Będzie mi brakowało tego  że... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Będzie mi brakowało tego, że ciebie kocham. Będzie mi brakowało samotnych oczekiwań na twoje przyjście. Będzie mi brakowało radości naszych spotkać i bólu naszych rozstań. A po pewnym czasie będzie mi brakowało tego, że już nie brakuje mi ciebie.

Najważniejszą cechą miłośći... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Najważniejszą cechą miłośći jest wolność. Z chwilą gdy pojawia się przymus, kontrola albo konflikt miłość umiera. Pomyśl na chwilę o tych wszystkich przymusach i kontrolach ze strony innych ludzi, którym poddajesz się, kiedy tak lękliwie żyjesz zgodnie z ich oczekiwaniami, by kupić ich miłość albo zyskać ich aprobatę, albo po prostu z obawy przed ich stratą.

 Są dni  w których mógłbym... teksty

anotherme dodano: 27 czerwca 2014

"Są dni, w których mógłbym zostać mistrzem smutku. Wyobrażam sobie takie mistrzostwa. Przychodzą różni tacy z marnymi minami, a jury wybiera tę najmarniejszą. Stoję potem na podium, a obok mnie smutasy, które przegrały i są przez to jeszcze smutniejsze. A ja się cieszę i tytuł mistrza zostaje mi odebrany. Przesrane".

 Zawsze potrzeba dwojga ludzi. Do... teksty

anotherme dodano: 27 czerwca 2014

"Zawsze potrzeba dwojga ludzi. Do tego, żeby układało się w związku. Do tego, żeby go rozbić, i do tego, żeby później naprawić to, co się zepsuło".

 Wszyscy ukrywamy coś przed... teksty

anotherme dodano: 27 czerwca 2014

"Wszyscy ukrywamy coś przed światem. Udajemy przyjaźń, ukrywamy niektóre związki. Ale najgorsza jest miłość , której nie okazujemy. Najgorsze są rzeczy, które ukrywamy przed sobą".

Same uczucia niczego nie naprawią.... teksty

anotherme dodano: 22 czerwca 2014

Same uczucia niczego nie naprawią. Mówi się,że miłość wszystko wybaczy. Ale to nieprawda. Nie,kiedy dusza jest tak bardzo zraniona.

To jakieś szaleństwo. Idę do... teksty

anotherme dodano: 22 czerwca 2014

To jakieś szaleństwo. Idę do łóżka, myśląc o nim, budzę się, myśląc o nim, myślę o nim przez cały dzień. Moje poczucie tęsknoty jest tak ogromne, że aż dosłownie, fizycznie bolesne.

Kocham cię. Słyszy się to tak... teksty

anotherme dodano: 22 czerwca 2014

Kocham cię. Słyszy się to tak często: w operach mydlanych, w durnych sitcomach, przy wielu innych okazjach. Słowa zmieniają się w puste dźwięki, już nic nie znaczą. Boże drogi, chętnie bym krzyczał te dwa słowa bez przerwy, gdybym w ten sposób mógł cię zatrzymać. Nigdy w życiu nie usiłowałem zmieścić tak wiele znaczenia w jednym krótkim zdaniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV