głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Jeśli jest miłość blizny po ospie są tak ładne jak dołki w policzkach. Miłość to gra pozorów. Nakładasz na kogoś swoje wyobrażenie żądasz by był ideałem a to ni

anotherme

anotherme.moblo.pl
Jeśli jest miłość blizny po ospie są tak ładne jak dołki w policzkach.
Jeśli jest miłość  blizny po... teksty

anotherme dodano: 6 lipca 2014

Jeśli jest miłość, blizny po ospie są tak ładne jak dołki w policzkach.

Miłość to gra pozorów. Nakładasz... teksty

anotherme dodano: 4 lipca 2014

Miłość to gra pozorów. Nakładasz na kogoś swoje wyobrażenie, żądasz, by był ideałem, a to niemożliwe. Chcąc być szczęśliwa, musisz swojego partnera zaakceptować takiego, jaki jest.

A kiedy ona cię kochać przestanie... teksty

anotherme dodano: 4 lipca 2014

A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.

Podlegam niekiedy w stosunku do... teksty

anotherme dodano: 4 lipca 2014

Podlegam niekiedy w stosunku do Ciebie dziwnemu uczuciu, zwłaszcza gdy znajdujesz się blisko mnie ... mam wrażenie, ze gdzieś w okolicy lewych żeber mam umocowany sznur silnym węzłem spojony z takimże sznurem przytwierdzonym w takimże miejscu u Ciebie.

Każdy związek jest domem  do... teksty

anotherme dodano: 3 lipca 2014

Każdy związek jest domem, do którego klucze znajdują się w rękach mieszkańców. Jeśli zamknie się ich od zewnątrz, dom stanie się więzieniem, a oni więźniami.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

anotherme dodano: 2 lipca 2014

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość?

  Tęsknisz za nim  prawda?... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

- Tęsknisz za nim, prawda? - zapytała łagodnie. - Potrzebujesz go i dlatego tęsknisz. - Jest częścią mnie, jak moje ramię, jak moje serce. Wprost nie potrafię sobie wyobrazić życia bez niego. Nie wiem, co ze sobą zrobić, dokąd pójść, jaki zrobić następny krok.

Czasem coś  co wygląda jak poddanie... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Czasem coś, co wygląda jak poddanie, wcale nim nie jest. Chodzi o to, co dzieje się w naszych sercach. O dokładne widzenie, jakie jest życie i akceptowanie go, i bycie wobec niego lojalnym, niezależnie od bólu, bo ból z powodu nie bycia lojalnym jest o wiele, wiele większy.

Po cholerę te wszystkie słowa... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Po cholerę te wszystkie słowa, jeśli nie stoją za nimi uczucia. To tylko słowa. Albo na przykład mogę popatrzeć na obraz i powiedzieć, jesteś piękny. Ale jakie to ma znaczenie dla obrazu? [...] Nawet płótno Botticellego nie oddycha i nie czuje. Jest piękne ale to tylko namalowany obraz. Niezależnie od tego jak piękna jest zewnętrzna powłoka, wnętrze wciąż czuje i wciąż ma potrzeby, których słowa nie są w stanie zaspokoić.

Widzę to wszystko w jego oczach... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Widzę to wszystko w jego oczach, widzę obietnicę nas. I to sprawia, że mu wierzę.

Wiem że nigdy mnie nie kochał. Nie... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Wiem,że nigdy mnie nie kochał. Nie mam mu tego za złe. Był jak dziecko spragnione przygód. Pragnął mocy, nie miłości. To ona nauczy go czuć. Teraz muszę zapomnieć o miłości do niego, odłożyć ją na bok jak niepotrzebną suknię ślubną. Poświęciłam życie,żeby ich ocalić. To mój wybór. To moja wolność.

Biorąc głęboki oddech  zastanawiam... teksty

anotherme dodano: 1 lipca 2014

Biorąc głęboki oddech, zastanawiam się, jaki jest sens, aby komukolwiek zaufać na tym świecie. O ile łatwiej by mi było, gdyby na nikim mi nie zależało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV