głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Nie zakochałeś się jeszcze we właściwiej osobie? Niestety moją jedyną miłością pozostaję ja sam. Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem chłopcze. Niekoniecz

anotherme

anotherme.moblo.pl
Nie zakochałeś się jeszcze we właściwiej osobie? Niestety moją jedyną miłością pozostaję ja sam. Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem chłopcze. Niekonieczni
 Nie zakochałeś się jeszcze we... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

-Nie zakochałeś się jeszcze we właściwiej osobie? -Niestety, moją jedyną miłością pozostaję ja sam. -Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze. -Niekoniecznie. Od czasu do czasu się odtrącam, żeby było ciekawiej.

Gdyby miłość była pokarmem... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

Gdyby miłość była pokarmem, umarłbym z głodu na ochłapach, które od ciebie dostawałem.

Mówi się  że miłość jest... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

Mówi się, że miłość jest ślepa. Wierzcie mi, to zupełne kłamstwo - nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. Niczego. Jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. Poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. Nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością.

Kochasz się z kimś i myślisz już... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

Kochasz się z kimś i myślisz już, że będzie tobą razem z tobą, że zlepicie się i będziecie tak na zawsze, głowa w głowę, serce w serce, że w wielkim ognisku miłości spalisz tę samotność, ten cały tłuszcz życia, druzgocącą ohydę własnego istnienia! A tymczasem: on tylko wstaje i idzie do łazienki się wysikać, a ty leżysz i patrzysz na zwały cellulitisu, które niegdyś były twoimi udami.

Miłość i logika są jak słońce i... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

Miłość i logika są jak słońce i księżyc. Kiedy jedno wschodzi drugie zachodzi...

Nigdy w życiu nie byłem zakochany i... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

Nigdy w życiu nie byłem zakochany i coraz bardziej się z tego cieszę. Wygląda na to, że miłość ogłupia, a do tego sprawia, że stajesz się okropnie męczący.

 Któregoś dnia   rzekł  podnosząc... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

-Któregoś dnia - rzekł, podnosząc ją bez wysiłku- powiesz mi, dlaczego wsiadłaś do autobusu sto trzydzieści sześć i dojechałaś aż do pętli. Dała mu kuksańca. -A ty mi powiesz, dlaczego pojechałeś za mną.

Nie słyszała nawet bicia swojego... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

Nie słyszała nawet bicia swojego serca. Po tym, czego właśnie doświadczyła, powinno walić jak młotem, ale czuła tylko ogromny ciężar, jak gdyby gigantyczne kolano przyciskało jej pierś. Może nie biło dlatego, że zostało złamane na pół i zatrzymało się.

Szukamy miłości  wydaje nam się... teksty

anotherme dodano: 14 lipca 2014

Szukamy miłości, wydaje nam się, że ją znaleźliśmy, a później znów spadamy w dół. I to z wysoka. Lepiej czasem spaść, niż nigdy się nie unieść? Robisz ze swojego życia Drogę krzyżową.

Teraz juz nie musiała myśleć o... teksty

anotherme dodano: 10 lipca 2014

Teraz juz nie musiała myśleć o nikim. Mogła być sobą i sama dla siebie. Tego własnie często pragnęła - móc myśleć, a może nawet nie tyle myśleć, co siedzieć samotnie w ciszy.

Miłość. Najchętniej... teksty

anotherme dodano: 6 lipca 2014

Miłość. Najchętniej wykreśliłabym ten wyraz ze słownika. Co za brak precyzji. Miłość, która miłość, jaka miłość? Sentyment, marzenie, tęsknota, chęć? Obsesja, zżerająca potrzeba? Być może jedyną bez przymiotnikową miłością, jest miłość do bardzo małego dziecka. Później dziewczyna też staje się osobą i nie ma już mowy o nieskażonym niczym uczuciu.

Los czasem rozdziela bliskich sobie... teksty

anotherme dodano: 6 lipca 2014

Los czasem rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV