głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Ból fizyczny nie jest najstraszniejszą rzeczą z jaką musi żyć człowiek. Śmierć też nie jest najgorsza ani nawet lęk przed śmiercią. Co jest wobec tego najgorsz

anotherme

anotherme.moblo.pl
Ból fizyczny nie jest najstraszniejszą rzeczą z jaką musi żyć człowiek. Śmierć też nie jest najgorsza ani nawet lęk przed śmiercią. Co jest wobec tego najgorsze?
  Ból fizyczny nie jest... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

- Ból fizyczny nie jest najstraszniejszą rzeczą, z jaką musi żyć człowiek. Śmierć też nie jest najgorsza ani nawet lęk przed śmiercią. - Co jest wobec tego najgorsze? - Upokorzenie. Odarcie z honoru i godności. Obnażenie.Wyrzucenie poza stado.To jest najgorsza kara.To jak zakopanie człowieka żywcem.A jedyną pociechą może być to,że taki człowiek stosunkowo szybko idzie na dno.

A może wszyscy jesteśmy chorzy na... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

A może wszyscy jesteśmy chorzy na głowę? Może różnica polega tylko na tym, że jedni wypuszczają tkwiące w nich potwory, a inni tego nie robią?

Człowiek bierze do ręki rozdane... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Człowiek bierze do ręki rozdane karty, ogląda je, nie dostanie nowych. Może jedynie grać najlepiej, jak umie, tymi, które mu przypadły. I marzyć o tych, które mogły się trafić.

Wszyscy pytają   jaki jest sens... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Wszyscy pytają , jaki jest sens życia,a nikt nie pyta,jaki jest sens śmierci.

Ale na tym zasranym świecie wszystko... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Ale na tym zasranym świecie wszystko, co dobre, jest albo na receptę, albo wyprzedane, albo osiąga taką cenę, że trzeba zapłacić duszą, żeby poczuć smak.

Bo utrata życia nie jest wcale... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Bo utrata życia nie jest wcale najgorszą rzeczą, jaka może spotkać człowieka. Najgorsza jest utrata tego, po co się żyje.

Myślę  że aby przeżyć  trzeba... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi. Niektórzy powiedzą, że życie samotne to aspołeczność i egoizm. Ale człowiek jest wtedy niezależny i nie pociąga za sobą w otchłań innych, jeśli tam zmierza. Wielu ludzi boi się samotności. Ale mnie pomogła stać się wolnym, silnym i nietykalnym.

Wszystko szło dobrze. Zdobył... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Wszystko szło dobrze. Zdobył wykształcenie, ciężko pracował, osiągnął kierownicze stanowisko. Sam zaczął wybierać drużynę. Ale brakowało najważniejszej rzeczy. Dziewczyny z rzędu pod oknem. Ona wciąż uśmiechała się do innych.

Zło to nie rzecz  ono nie przenika.... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Zło to nie rzecz, ono nie przenika. Przeciwnie, zło to brak czegoś. Brak dobroci. Jedynym czego możesz się tutaj bać, jesteś ty sam.

Nie miał pojęcia  która godzina.... teksty

anotherme dodano: 20 lipca 2014

Nie miał pojęcia, która godzina. Wiedział jedynie, że jest za późno. Albo za wcześnie. Że to i tak niedobry moment na to, by się obudzić. A raczej na to, żeby spać. O tej porze dnia coś powinno się robić. Powinno się pić.

Miałem zły dzień. Tydzień.... teksty

anotherme dodano: 16 lipca 2014

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.

Świat cierpi na brak mężczyzn... teksty

anotherme dodano: 16 lipca 2014

Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV