głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme A jak jest różnic między spędzeniem z tobą wieczoru a umówieniem się? A jaka jest różnica między moją prośbą żebyśmy spędzili razem wieczór a spędzaniem razem

anotherme

anotherme.moblo.pl
A jak jest różnic między spędzeniem z tobą wieczoru a umówieniem się? A jaka jest różnica między moją prośbą żebyśmy spędzili razem wieczór a spędzaniem razem nie
 A jak jest różnic między... teksty

anotherme dodano: 29 października 2014

-A jak jest różnic między spędzeniem z tobą wieczoru a umówieniem się? -A jaka jest różnica między moją prośbą, żebyśmy spędzili razem wieczór, a spędzaniem razem niedzielnego poranka?

Zawsze była tylko ona. Cisza. Tylko... teksty

anotherme dodano: 29 października 2014

Zawsze była tylko ona. Cisza. Tylko to znałam. Bądź cicho. Udawaj, że nic się nie stało, że wszystko w porządku. I patrz, wszystko pięknie się układa.

Jesteś jak dzieciak trochę  wiesz?... teksty

anotherme dodano: 29 października 2014

Jesteś jak dzieciak trochę, wiesz? Pójdziesz ogolić nogi, wracasz cała we krwi. Cieszysz się jak widzisz balona. Wierzysz w miłość jak nikt inny i kochasz najmocniej na świecie. Przecież ty nie jesteś przystosowana do tego świata. Ciebie boli to,że ktoś krzywdzi, że ktoś umiera,że są wypadki, jest zło, ludzie są zawistni, dziwki są tanie.

To dopiero początek i nic z tego  co... teksty

anotherme dodano: 29 października 2014

To dopiero początek i nic z tego, co nas czeka, nie będzie proste.

Wielkie kłamstwo  którego nigdy bym... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

Wielkie kłamstwo, którego nigdy bym się nie spodziewała. Nie powinno być jakichś znaków ostrzegawczych? Nie powinnam mieć poczucia, że przez cały czas coś podejrzewałam, ale wybrałam drogę zaprzeczenia zamiast bolesnej prawdy? Oto moja kara za ufność wobec innych. Moja kara za dostrzeganie w ludziach dobrych cech.

Trzymała w rękach kubek z herbatką... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

Trzymała w rękach kubek z herbatką ziołową, a jej włosy miały ten charakterystyczny - mocno potargany i mocno zaspany wygląd, co jest łagodnym określeniem tego, że przypominała jeżozwierza.

 Co to ma znaczyć? Choć raz... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

-Co to ma znaczyć? Choć raz mógłbyś odpowiedzieć pełnym zdaniem! Mruczysz tylko i bełkoczesz jak jakiś.. prymityw. -Prymityw..-Uśmiechnął się szerzej.

Niestety  każda z przyczyn wydawała... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

Niestety, każda z przyczyn wydawała się bez sensu. Tak jakby prawda chciała mi zajrzeć prosto w oczy, a mnie brakowało odwagi, żeby to spojrzenie odwzajemnić.

 Co robisz w sobotę wieczór?... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

-Co robisz w sobotę wieczór? Chwila namysłu. -Mam randkę z tym co zawsze. Wyraźnie się zainteresował. -Tym co zawsze? -Zadaniem. -Odwołaj.

W bliskim kontakcie z nim doznawałam... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

W bliskim kontakcie z nim doznawałam dziwnej polaryzacji pragnień. Bo jakaś cząstka mnie chciała uciekać przed nim z wrzaskiem: "Pali się!". A inną, bardziej lekkomyślną cząstkę nęciła potrzeba sprawdzenia, jak bardzo mogę się do niego zbliżyć i...nie spłonąć.

 Ukrywasz coś jeszcze? zapytałam.... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

-Ukrywasz coś jeszcze?-zapytałam. -Masę rzeczy.. Żołądek fiknął kozła. -Na przykład? -Na przykład to, co czuję zamknięty tu z tobą-oparłszy się ręką o lustro za moimi plecami przysunął się bliżej. -Nie masz pojęcia, jak na mnie działasz.

  Naprawdę wiele mogę znieść  ale... teksty

anotherme dodano: 27 października 2014

- Naprawdę wiele mogę znieść, ale bezproduktywny dzień to dla mnie męczarnia. - I to mówi facet, który wciąż próbuje mnie przekonać, żebym spędziła dzień w łóżku - powiedziałam kokieteryjnie, starając się poprawić mu nastrój. - Aniele, to byłby b a r d z o produktywny dzień - jego słowa brzmiały uwodzicielsko, ale w głosie kryło się zmęczenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV