głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aniol_nadziei Zdecydowanie zbyt często o Nim myślę cholera. To jest jak opium wciąga i czuję się coraz słabiej. Bartosiewicz Dam Ci zagadkę gdzie widzisz moje serce? Jestem b

aniol_nadziei

aniol_nadziei.moblo.pl
Zdecydowanie zbyt często o Nim myślę cholera.
Zdecydowanie zbyt często o Nim... teksty

aniol_nadziei dodano: 23 marca 2015

Zdecydowanie zbyt często o Nim myślę, cholera.

To jest jak opium  wciąga i czuję... teksty

aniol_nadziei dodano: 23 marca 2015

To jest jak opium, wciąga i czuję się coraz słabiej./Bartosiewicz

Dam Ci zagadkę  gdzie widzisz moje... teksty

aniol_nadziei dodano: 23 marca 2015

Dam Ci zagadkę, gdzie widzisz moje serce? Jestem bez serca? Bo widzisz, znalazło kiedyś dom, zaproszone, przy Twoim. Zaczynając pompować razem z Twoim naszą krew powoduje, że oboje żyjemy.

Czuję się jak przeczytana książka... teksty

aniol_nadziei dodano: 22 marca 2015

Czuję się jak przeczytana książka, z której wyrwałeś najlepsze jej fragmenty./zaczytane na moblo.pl

Doprowadził ją do punktu  w którym... teksty

aniol_nadziei dodano: 21 marca 2015

Doprowadził ją do punktu, w którym nie może już funkcjonować bez Niego. /lojtkowa

Przychodzi taki czas  że jesteś... teksty

aniol_nadziei dodano: 18 marca 2015

Przychodzi taki czas, że jesteś pewna, że masz to już za sobą, że jesteś poza zasięgiem bólu i pustki. Zaczynasz wychodzić do ludzi, śmiać się w towarzystwie, tańczyć na parkiecie, odkrywać w sobie ukryte dotąd talenty. I nagle przychodzi ten dzień, ta chwila, kiedy On ponownie pojawia się o Twoim życiu, i uświadamiasz sobie, że tak naprawdę sama siebie oszukiwałaś, przypominasz sobie każdy szczegół, łącznie z odcieniem Jego oczu, Jego dotyk czujesz pod skórą, i już nie potrafisz siebie oszukiwać, kolejny raz spadasz w dół, i nawet ten ból jest już znośny.

Jestem chora z tęsknoty. Zawieszona... teksty

aniol_nadziei dodano: 30 sierpnia 2014

Jestem chora z tęsknoty. Zawieszona w oczekiwaniu. I pełna gotowości, gdyby to, o czym skrycie marzę nagle się spełniło.

Znowu pojawiłeś się w moim życiu!... teksty

aniol_nadziei dodano: 31 lipca 2014

Znowu pojawiłeś się w moim życiu! Znowu nie śpię po nocach analizując każde zdanie, które padło z Twojej strony. To Ty miałeś z nas dwojga być szczęśliwy, nigdy więcej nie odezwać do mnie! Dlaczego dziś się dowiaduję, że tak nie jest? Na dodatek powielasz moje przemyślenia! Czy nie wystarczyło, że milczałam, kiedy tak wypowiadaleś na głos moje myśli?Tak.. czas goi rany, ale nie wyleczy blizn...

Tygodnie mijają  a ja wciąż nie... teksty

aniol_nadziei dodano: 4 maja 2014

Tygodnie mijają, a ja wciąż nie czuję upływającego czasu.. nadal te obrazy są żywe, zapach ten sam, dotyk ten sam.. i to spojrzenie! Do dziś widzę je przed oczyma.. Kiedy zdążę uwierzyć, że już się "uleczyłam" po samoistnym przerwaniu kontaktu, Ty nagle pojawiasz się. Znienacka. Na mieście. Wystarczy jedno spojrzenie w Twoją stronę, by nagle zdać sobie sprawę, że te wszystkie moje dotychczasowe zabiegi, mające na celu "zapomnieć o Tobie" były tak naprawdę oszukiwaniem samej siebie. Ile czasu będę jeszcze tkwić w nieznośnym zawieszeniu? Chciałabym pójść na przód. Ale kiedy myślę o planach "na przyszłość", płakać mi się chce. Przecież nie zostawię Cię tutaj, samego! To jakby świadomie odciąć sobie tlen, dzięki któremu się żyje.

Piękne... !  Łzy same napływają do oczu... teksty aniol_nadziei dodał komentarz: Piękne... ! Łzy same napływają do oczu... do wpisu 17 kwietnia 2014
Wystarczy minuta by kogoś poznać... teksty

aniol_nadziei dodano: 4 kwietnia 2014

Wystarczy minuta by kogoś poznać, godzina by polubić, dzień by pokochać, a całe życie, żeby zapomnieć.

Bo Ty zawsze rozumiałeś mnie. Bez... teksty

aniol_nadziei dodano: 18 luty 2014

Bo Ty zawsze rozumiałeś mnie. Bez słów. Wyczuwałeś mnie. Przy Tobie byłam oazą spokoju. Byłam tak pewna Ciebie. I Twoich uczuć. Ale "life is brutal" ... Żyjemy w dwóch bajkach. Każde z nas wiedziało, że kiedyś wspólna bajka dosięgnie swego końca. "Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej" L.W.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV