głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Nie każdy koleś w rurkach to gej blondynka nie zawsze musi być idiotką a facet bujający się dresach nie ma napisanego na czole że chce komuś wpierdolić. Nie ws

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Nie każdy koleś w rurkach to gej blondynka nie zawsze musi być idiotką a facet bujający się dresach nie ma napisanego na czole że chce komuś wpierdolić. Nie wszyscy
 Nie każdy koleś w rurkach to gej... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Nie każdy koleś w rurkach to gej, blondynka nie zawsze musi być idiotką, a facet bujający się dresach nie ma napisanego na czole, że chce komuś wpierdolić. Nie wszyscy narkomani pochodzą z patologicznych rodzin, nie każdy bezdomny jest alkoholikiem... No widzisz? To, że się uśmiecham nie znaczy, że jestem szczęśliwa.

 Może moglibyśmy być dla siebie... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie, ale znów jesteśmy gdzieś indziej, na starcie i chyba znów przez to mijamy się całkiem.

 Najtrudniejsza decyzja  to ta  czy... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Najtrudniejsza decyzja, to ta, czy odejść, czy bardziej się starać.

 Ze słuchawkami w uszach  patrząc w... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Ze słuchawkami w uszach, patrząc w gwiazdy myślała o nim. Tak bardzo chciała się z nim zobaczyć, wtulić się w jego ramiona i poczuć jego ciepło, bo tylko przy nim czuła się tak spokojna i bezpieczna. Choć wyrządził jej tyle przykrości, nadal kochała go jak nikogo innego na tym świecie.

 Kiedyś opowiem Ci  jak puste były... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Kiedyś opowiem Ci, jak puste były dni bez Ciebie, kiedy za towarzystwo robiła herbata, muzyka, koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci jak smakowały łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami.

 Może i często się kłócimy.... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Może i często się kłócimy. Może nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair. Może i nie raz przesadzamy. Może wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość. Ale ważne, że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet jeśli myślimy, że to koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia mogłoby Cię zabraknąć... Chcę po prostu, żebyś był mój. Tak na każdą sekundę, minutę, godzinę, dzień, rok, wiek. Tak na zawsze. Aż do śmierci.

 Coś się sypie  coś się jebie.... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Coś się sypie, coś się jebie. Nie umiemy żyć ze sobą i bez siebie.

 Mam niesforne włosy  które czasem... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Mam niesforne włosy, które czasem wyglądają, jakby je ktoś specjalnie rozczochrał. Wiem, że moje oczy nie wyglądają jak dwa jeziorka, w których odbija się księżyc. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje usta nie są tak pełne i czerwone jak usta dziewczyny z okładki playboya. moja figura także nie jest ponętna i kusząca, a ja nie jestem urocza i zabawna. gdy się uśmiecham w moich policzkach nie tworzą się słodkie dołeczki, a gdy jestem smutna nie wyglądam niewinnie. Nie jestem taka słodka, że chciałoby się mnie schrupać i nie jestem tak piękna, że nie jeden chciałby oprawić mnie w ramkę, ale mimo wszystko chcę być Twoja i chcę, żeby mnie kochał całym sercem, jak dotąd albo i z dnia na dzień coraz bardziej. Bo bez Ciebie mój świat jest niczym.

 tak bardzo chciałabym mieć te... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`tak bardzo chciałabym mieć te cholerne 7 lat. ubrać za dużą koszulę taty, ubrudzić buzie czekoladą i tuląc misia zapomnieć o problemach .. choć na chwile

 ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

 Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na papierosa. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze .na byle co tylko chodź ze mną. :)

 Serduszko   wytrzymaj ten ból... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2013

`Serduszko - wytrzymaj ten ból, będzie lepiej, obiecuję

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV