głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Białe bywa czarne w odpowiednim świetle. Zapomnieć o urazach odrzucić gorycz. to jedyne wyjście.. odrzucić ból i dać nadziei jeszcze jedna szansę. Nieważne jak

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Białe bywa czarne w odpowiednim świetle. Zapomnieć o urazach odrzucić gorycz. to jedyne wyjście.. odrzucić ból i dać nadziei jeszcze jedna szansę. Nieważne jak źle b
  Białe bywa czarne w odpowiednim... teksty

angela050219922 dodano: 12 stycznia 2016

` Białe bywa czarne w odpowiednim świetle. Zapomnieć o urazach, odrzucić gorycz. to jedyne wyjście.. odrzucić ból i dać nadziei jeszcze jedna szansę. Nieważne jak źle było wczoraj , ważne żeby dziś było inaczej...`

Nowy rok  nowe szanse. Trzeba wziąć... teksty

angela050219922 dodano: 12 stycznia 2016

Nowy rok, nowe szanse. Trzeba wziąć się w garść i do roboty, do pracy nad własnym szczęściem !!

Czasy były inne..   to też.. ale i... teksty

angela050219922 dodano: 12 stycznia 2016

Czasy były inne.. - to też.. ale i ludzie potrafili się inaczej zorganizować nie potrzebne były telefony, komputer, internet a tęsknotę odczuwano bardziej niż my teraz gdy musieli czekać miesiąc na list a nie 5 min na sms..

Doświadczenie   tak często nazywamy... teksty

angela050219922 dodano: 12 stycznia 2016

Doświadczenie - tak często nazywamy nasze błędy.., wiemy jak one bolą i chcąc uniknąć ponownie tego bólu staramy się bardziej racjonalnie analizować nasze kroki niż jak wcześniej biec ślepo z uśmiechem na twarzy.. Życie - uczy.. !

do siebie żalu o wypowiedziane za... teksty

angela050219922 dodano: 11 stycznia 2016

do siebie żalu o wypowiedziane za szybko słowa, podjęte pochopnie decyzje czy niewykorzystane szanse. Odnalezienia drogi, pójścia ścieżką, na której będziecie czuć się dobrze i przede wszystkim sobą. Zauważania tych małych pierdół, świecącego słońca, przypadkowego uśmiechu, czy nawet dobrego obiadu po ciężkim dniu. Żebyście przestali ciągle oglądać się za innymi, tylko spojrzeli na siebie i docenili to, co macie - swoje wspomnienia, doświadczenia, bliskich. Pozytywnego rozwiązania wszystkich spraw, które się wloką, ciągną, męczą i nie mogą się skończyć. Do tego - wszystkiego, co was uszczęśliwia, raduje, sprawia, że się uśmiechacie i myślicie, że jednak czegoś to życie jest warte. Wszystkiego, co dobre, pozytywne, ale też tego, co kopie was po dupach i każe iść do przodu.

Tak myślę  czego wam życzyć. Bo... teksty

angela050219922 dodano: 11 stycznia 2016

Tak myślę, czego wam życzyć. Bo, że zdrowia i szczęścia to wiadomo, ale co poza tym? Zacznę od wiary w siebie i w swoje możliwości, do tego także dużo samozaparcia i odwagi w walce o to, na czym wam zależy. Żebyście się nigdy nie poddawali, nawet jeśli miałoby boleć, bo świadomość zrobienia wszystkiego, co można było, jest, w tej sytuacji, lepsza, niż żal do siebie, że zrobiło się za mało. Kogoś obok, kogoś do rozmowy, kogoś, kto was nie oceni, uśmiechnie się i powie, że wszystko jest możliwe, zapewni, że będzie blisko i nie oddali się. Dużo okazji do rozwoju, do kształtowania się, do poznawania siebie. Miejsc, osób i wydarzeń, które was zainspirują. Tony mądrych książek, tekstów, cytatów - każdego słowa, które coś w was otworzy, coś pokaże i wyjaśni. Trochę dorosłej dojrzałości i dziecięcej beztroski - żebyście całkiem nie zwariowali w tym sztywnym świecie dużych ludzi. Żeby udało wam się robić tak, żeby być w zgodzie ze sobą, swoimi przekonaniami i wartościami, żeby nie mieć do siebi

Z sekundy na sekundę   z minuty na... teksty

angela050219922 dodano: 11 stycznia 2016

Z sekundy na sekundę, z minuty na minute, z godziny na godzinę, zmieniaj Swe życie odrobinę. Dodaj coś nowego, odejmij trochę złego, podziel na przyjemne, pomnóż przez potrzebne. Wynik prostym jest równaniem bierz z życia tyle, ile jesteś w stanie!

 Każda minuta życia  każde... teksty

angela050219922 dodano: 10 stycznia 2016

"Każda minuta życia, każde zdarzenie nauczyło mnie jednego: nie warto się ani przyzwyczajać, ani ufać."

 Żyjmy teraźniejszością. Kto wie... teksty

angela050219922 dodano: 10 stycznia 2016

"Żyjmy teraźniejszością. Kto wie, jutro może nas nie być"

 Życie nabiera prawidziwego... teksty

angela050219922 dodano: 10 stycznia 2016

"Życie nabiera prawidziwego znaczenia, gdy otaczają cię ludzie, na których każdego dnia chce ci się patrzeć"

Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się... teksty

angela050219922 dodano: 7 stycznia 2016

Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się osoba, która nic od Ciebie nie będzie wymagać, wręcz przeciwnie, pragnąć będzie dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać jej. Będzie chciała Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, chronić, nie będzie Cię zmieniać, bo będzie cenić Cię za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu będzie chcieć coś Tobie dać, tak po prostu z Tobą być, rozmawiać, rozumieć, tęsknić, martwić się, troszczyć, nie skrzywdzić. I tak po prostu będzie w Twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to magia? Nie. To prawdziwa miłość, miłość która nigdy nie wymaga..

Bywają ludzie  którzy pojawiają... teksty

angela050219922 dodano: 7 stycznia 2016

Bywają ludzie, którzy pojawiają się w naszym życiu na chwilę - często jednak ta chwila wystarczy by pozostali w naszym sercu - na zawsze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV