głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Będziesz płakać tęsknić a serce pęknie Ci za każdym razem gdy tylko pomyślisz że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się ra

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Będziesz płakać tęsknić a serce pęknie Ci za każdym razem gdy tylko pomyślisz że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się rano ni
 Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

angela050219922 dodano: 11 sierpnia 2015

"Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, nie? Raz będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadomisz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Zapamiętasz ten okres jako najgorszy w Twoim życiu, uwierz. Jednak, kiedy już dotkniesz prawdziwego dna, kiedy serce pęknie Ci o jeden raz za dużo, zaczniesz żyć. Poznasz nowe, cudowne oczy i jedyne co będziesz chciała powiedzieć byłemu, to 'dziękuje'. Podziękujesz mu za to, że choć zapewnił Ci najsmutniejszy czas w życiu, to potem dał Ci to szczęście, że mogłaś poznać nowe życie zamknięte w czyjejś klatce piersiowej. I wtedy dopiero zacznie się życie. Do góry głowa, wszystko, co najlepsze, przed Tobą."

Czasem znajdzie się ktoś taki kto... teksty

angela050219922 dodano: 10 sierpnia 2015

Czasem znajdzie się ktoś taki,kto chce mojej zmiany. Ale czy można rozkazać słońcu aby bardziej świeciło albo deszczu aby mniej padał ? Są rzeczy na świecie których nie da się zmienić i nie należy zmieniać. Bo zmienione stają sie sztuczne i udawane. A w życiu należy być w 100% sobą! :)

Jeden szybko zapomina...  Innym... teksty

angela050219922 dodano: 10 sierpnia 2015

Jeden szybko zapomina... Innym znacznie trudniej jest... Jeden życie znów układa... Inny odebrać je sobie chce... Jeden żal swój chce wyrzucić... Inny kryje w sobie go... Jeden wszystkich oszukuje... Innego wszyscy oszukują wciąż... Jeden kłamie mówiąc kocham... Inny całkiem szczery jest... Jeden całując nie czuje emocji... Innego przechodzi gorący dreszcz... Jeden ucieka bez wyjaśnienia... Inny przyznaje, że zrobił źle... Jeden wciąż rani innych uczucia... A inny? Kochać wiecznie chce...

Nie jest tak  ze możesz mieć mnie... teksty

angela050219922 dodano: 4 sierpnia 2015

Nie jest tak, ze możesz mieć mnie na jakiś czas Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać

szukam świata   w którym jedna... teksty

angela050219922 dodano: 2 sierpnia 2015

szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę gdzie szewc chodzi w butach gdzie jak Cię widzą to dzień dobry szukam świata w którym Człowiek Człowiekowi Człowiekiem ! -J.B.

 Uważaj żebyś Kobiety do płaczu... teksty

angela050219922 dodano: 28 lipca 2015

"Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie doprowadził, gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego, by ją deptać, nie z głowy, by ją wywyższać, lecz z boku, by równą była. Spod ramienia, by ją chronić i blisko serca, by ją Kochać..."

  Nigdy nie pozwól   aby ktoś był... teksty

angela050219922 dodano: 26 lipca 2015

" Nigdy nie pozwól , aby ktoś był dla Ciebie priorytetem , podczas gdy Ty jesteś dla niego tylko jedną z opcji. "

 Nie mam już cierpliwości do... teksty

angela050219922 dodano: 21 lipca 2015

"Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty.

 Powiem Wam coś. Nie jestem nikim... teksty

angela050219922 dodano: 21 lipca 2015

"Powiem Wam coś. Nie jestem nikim wyjątkowym. Jestem zwyczajną dziewczyną. Mam niecałe metr sześćdziesiąt wzrostu i jestem przeciętna pod każdym względem,ale znam pewien sekret. Możecie zbudować mury aż do nieba, a mnie i tak uda się nad nimi przefrunąć. Możecie mnie przygwoździć do ziemi tysiącami karabinów, a i tak stawię opór. I jest nas tutaj wielu, więcej niż wam się wydaje. Ludzi, którzy odmówili zejścia na ziemię. Ludzi, którzy kochają w świecie bez murów, kochają aż po nienawiść, aż po bunt, wbrew nadziei i bez lęku. K o c h a m C i ę . Pamiętaj. Tego nam nie odbiorą."

“ Jeśli moja nieobecność nie... teksty

angela050219922 dodano: 13 lipca 2015

“ Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości."

' zdarzają się chwile  w których... teksty

angela050219922 dodano: 12 lipca 2015

' zdarzają się chwile, w których stajesz na rozstaju dróg. chcesz zrobić krok w którymś kierunku, ale masz głowę na karku, a ona przypomina Ci o tym, że gdziekolwiek nie pójdziesz - i tak będziesz żałować, że nie wybrałeś inaczej. '

Jeśli uważasz  że kobiety to... teksty

angela050219922 dodano: 12 lipca 2015

Jeśli uważasz, że kobiety to słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoja stronę. ;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV