głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Miej od­wagę uwie­rzyć w siebie i działać... Wstań i walcz! Twój wróg tyl­ko cze­ka na to żebyś się pod­dał... Nie daj mu tej satysfakcji! Przychodzi w życiu ta

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Miej od­wagę uwie­rzyć w siebie i działać... Wstań i walcz! Twój wróg tyl­ko cze­ka na to żebyś się pod­dał... Nie daj mu tej satysfakcji!
Miej od­wagę uwie­rzyć w siebie i... teksty

angela050219922 dodano: 5 grudnia 2015

Miej od­wagę uwie­rzyć w siebie i działać... Wstań i walcz! Twój wróg tyl­ko cze­ka na to żebyś się pod­dał... Nie daj mu tej satysfakcji!

Przychodzi w życiu taki czas  gdy... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2015

Przychodzi w życiu taki czas, gdy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest takie krótkie - przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć – to prezent, zaś być szczęśliwym – to twój WYBÓR.

 Czasami po prostu musisz odpuścić.... teksty

angela050219922 dodano: 30 listopada 2015

`Czasami po prostu musisz odpuścić. Nie dlatego, że Ci nie zależy, ale dlatego, że w pewnym momencie duma powinna być najważniejsza, bo potem tylko ona Ci zostaję. Musisz rozkurczyć palce i puścić coś, co do tej pory tak mocno próbowałaś utrzymać. Nie zapomnisz, ale łzy będą kapać z wysoko podniesionych policzków, spadając zaraz u Twoich dziesięcio-centrymetrowych szpilek. Serce od razu Ci się nie zrośnie, ale za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz, że straciłaś wszystko, ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości;)

Każdej i Każdemu z Was życzę:... teksty

angela050219922 dodano: 23 października 2015

Każdej i Każdemu z Was życzę: Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić. Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!

Żyj tak  abyś nigdy nie zapomniał... teksty

angela050219922 dodano: 23 października 2015

Żyj tak, abyś nigdy nie zapomniał, kim jesteś. Abyś pamiętał skąd przybyłeś, co przeżyłeś i co zrobiłeś. Bądź zawsze sobą nawet, jeżeli komuś to nie pasuję, bo… Będąc szczerym z własnym Ja to byciem szczerym wobec innych.

Znajomi i przyjaciele pojawiają się... teksty

angela050219922 dodano: 22 października 2015

Znajomi i przyjaciele pojawiają się i odchodzą Niektórzy czasem bardzo zawodzą, Siostra to przyjaciółka najwierniejsza, Czy starsza, czy młodsza, czy większa, czy mniejsza. Zawsze przytuli, wysłucha i doradzi, Stanie w obronie i nigdy nie zdradzi. Pomoże, rozbawi, czasem zdenerwuje, Ale nigdy, przenigdy nie rozczaruje. Wszystkiego Co Najlepsze :)

Wy­bacze­nie – naj­bar­dziej... teksty

angela050219922 dodano: 21 października 2015

Wy­bacze­nie – naj­bar­dziej pożądaną i naj­trud­niej­szą umiejętnością …

 Chciałabym Ci móc Ci zaufać. Nie... teksty

angela050219922 dodano: 21 października 2015

"Chciałabym Ci móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się, że masz w rękawie tuzin noży, które będziesz wbijać w moje plecy, ilekroć się odwrócę. W świecie, który składa się z kłamstw, wykadrowanych sztucznych uśmiechów, filtrowanych zachodów słońca, niskokalorycznych śniadań i fast foodów na kolację, ponętnych, ale sztucznych kształtów, kolorowych okładek pustych w środku książek, wyreżyserowanych wypowiedzi, ataku klonów z każdego rogu ulicy chciałabym zobaczyć Ciebie. Przytulić się do szorstkiego, szarego swetra, policzyć Twoje zmarszczki mimiczne i żadnej nie pominąć, posłuchać o tym, co Cię najbardziej irytuje, zarówno w świecie jak i we mnie, a może nawet w Tobie samym. Oddałabym tuzin czekoladowych, lukrowanych kłamstwami muffinek za jeden kawałek czerstwego, pachnącego szczerością chleba. Tylko prawda syci, od kłamstw dostaje się rozstroju serca."

Ci którzy mówią  że miejsce... teksty

angela050219922 dodano: 19 października 2015

Ci którzy mówią, że miejsce kobiety jest w kuchni, prawdopodobnie nie wiedzą, co z nią robić w sypialni ....

 Może masz w głowie myśli bardziej... teksty

angela050219922 dodano: 16 października 2015

"Może masz w głowie myśli bardziej szalone niż ja. Może masz skrzydła, których by Tobie pozazdrościł ptak. Może masz serce całe ze szlachetnego szkła. Może masz kogoś, a może właśnie kogoś Ci brak. Nie płacz, nie płacz, o nie! Może masz oczy, w których nie gościł dotąd strach. Może masz w sobie niechęć do wojny i brudnych spraw. Może masz litość, a może uczuć już w Tobie brak. Może masz wszystko, lecz nie masz tego co mam ja. Nie ma nikt takiej nadziei jak ja. Nie ma nikt takiej wiary w ludzi i cały ten świat. Nie ma nikt tylu zmarnowanych lat. Nie ma nikt, bo któż to wszystko mieć by chciał. Tylko ja, tylko ja."

Bądź silna  wytycz granice  nie... teksty

angela050219922 dodano: 13 października 2015

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Głęboki żal jest niczym jakieś... teksty

angela050219922 dodano: 13 października 2015

Głęboki żal jest niczym jakieś konkretne miejsce, przecięcie współrzędnych na mapie czasu. Kiedy stoimy w tym lesie smutku, trudno nam sobie wyobrazić, że będziemy w stanie odnaleźć drogę do jakiegoś lepszego miejsca. Jeśli natomiast ktoś nas zapewni, że już kiedyś stał w tym samym miejscu, ale zdołał się stamtąd wyrwać, może nam to dać nadzieję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV