głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anettta995 Taka zwykła ja bez żadnych większych zalet. Czy zapomnieć o kimś boli bardziej niż pogodzić się z jego błędami? Ja i kochanie? to dwie tak bardzo odrębne rzeczy

anettta995

anettta995.moblo.pl
Taka zwykła ja bez żadnych większych zalet.
Taka zwykła ja  bez żadnych... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Taka zwykła ja, bez żadnych, większych zalet.

Czy zapomnieć o kimś boli bardziej... teksty

anettta995 dodano: 13 lipca 2015

Czy zapomnieć o kimś boli bardziej niż pogodzić się z jego błędami?

Ja  i kochanie? to dwie  tak bardzo... teksty

anettta995 dodano: 13 lipca 2015

Ja, i kochanie? to dwie, tak bardzo odrębne rzeczy. ja, proszę Pana nie mam już wewnątrz siebie tego czegoś, co pompuje mi krew - miałam je raz,i w sumie, to mi je wyrwano... z całych sił, bez znieczulenia. tak więc, proszę - niech mi Pan wybaczy, ale ja Pana nie pokocham... bo sama już nie wiem jak.

Samotność mnie przygnębia  ale nie... teksty

anettta995 dodano: 13 lipca 2015

Samotność mnie przygnębia, ale nie zamierzam przez to pakować się w związki bez grama miłości. Pragnę się zakochać, ale tym razem z wzajemnością, bez kłamstw. Chcę zaznać szczęścia w związku z kimś, kto również kocha mnie i nie ma w planach ranić mnie za każdym razem.

To umiera. Słyszysz? Wszystko co... teksty

anettta995 dodano: 3 lipca 2015

To umiera. Słyszysz? Wszystko co jest we mnie umiera. Tęsknota, ból, cierpienie i żal odchodzi, bo wreszcie nadszedł moment kiedy Ty nie jesteś najważniejszy. Zbyt długo rządziłeś moim życiem, zbyt długo byłeś priorytetem chociaż ja Cię nie obchodziłam. Teraz nadchodzi koniec, bo moje serce nie ma więcej sił aby dalej próbować ożywić Twoją miłość. Mam dosyć, po prostu mam dosyć tego jakim człowiekiem jesteś, jak mnie potraktowałeś. Zabrałeś mi kawałek życia, nie mam zamiaru oddawać Ci reszty. Zmęczyłam się walką z wiatrakami i odbijaniem się od muru. Teraz pozwól, że poprowadzę swoje życie inną drogą, taką która wiedzie z daleka od Ciebie.

Odpuściła go sobie  ale po pewnym... teksty

anettta995 dodano: 22 czerwca 2015

Odpuściła go sobie, ale po pewnym czasie uświadomiła sobie, że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym, zranionym serduszku taka mała iskierka - iskierka nadziei.

Oddałabym naprawdę wszystko  by... teksty

anettta995 dodano: 22 czerwca 2015

Oddałabym naprawdę wszystko, by znów móc na jego widok czuć motylki w brzuchu, by móc znów tulić się w jego ramiona. Oddałabym wszystko by poczuć się tak jak kiedyś, by zamienić łzy w szczery uśmiech.

Obiecaj mi coś. Obiecaj mi  że... teksty

anettta995 dodano: 22 czerwca 2015

Obiecaj mi coś. Obiecaj mi, że zawsze będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj, że nigdy nie będziesz żałował naszego związku i tego, że mnie poznałeś. Obiecaj, że siedząc z kumplami nie będziesz opowiadał im o mnie jak o największym błędzie Twojego życia. Obiecaj, że przechodząc obok mnie na ulicy nie odwrócisz się do mnie tyłem udając, że mnie nie znasz. Obiecaj, że kiedyś nadejdzie dzień kiedy podejdziesz do mnie i zapytasz czy wszystko u mnie w porządku. Proszę, obiecaj mi to.

Na świecie jest przecież tylu... teksty

anettta995 dodano: 17 czerwca 2015

Na świecie jest przecież tylu ciekawych ludzi, a my uparliśmy się na siebie. To chyba właśnie jest miłość - uprzeć się na kogoś.

Najważniejsze to znaleźć kogoś... teksty

anettta995 dodano: 17 czerwca 2015

Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Z kimś takim warto zostać na całe życie.

Masz tak  kiedy poczujesz pewien... teksty

anettta995 dodano: 17 czerwca 2015

Masz tak, kiedy poczujesz pewien zapach, usłyszysz pewną piosenkę, zobaczysz pewną rzecz, przypomina Ci się jakiś moment w życiu i chcesz to dalej czuć, słyszeć i widzieć?

Bywa tak  że gdy dużo dajesz  a w... teksty

anettta995 dodano: 12 czerwca 2015

Bywa tak, że gdy dużo dajesz, a w zamian nie dostajesz tak naprawdę nic, budzisz się pewnego dnia i stwierdzasz, że jest ci bez różnicy. Że w sumie jesteś tak wyprany z uczuć, że nie masz ochoty na żadne interakcje danego typu. Z kimkolwiek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV