głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anettta995 Pamiętaj nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś

anettta995

anettta995.moblo.pl
Pamiętaj nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania
Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

To nie jest kwestia naiwności. Po... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

To nie jest kwestia naiwności. Po prostu masz nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Lepiej. Cokolwiek to znaczy.

Pokaż  że jesteś silniejsza od... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Pokaż, że jesteś silniejsza od problemów. Pokaż,że jesteś zbyt dobra żeby pełnić w czyimś życiu rolę marginesu, rolę osoby,która jest "tak na wszelki wypadek" . Pokaż, że umiesz mówić "nie" i nie tylko dawać innym dobre rady ale i sama walczyć z problemami pokaż że umiesz chodzić z podniesioną głową dumnie do góry, a nie zadowalać się miejscami na uboczu. No pokaz do cholery maksimum na które niewątpliwie Cię stać!

Do najprzyjemniejszych momentów w... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Do najprzyjemniejszych momentów w życiu należą te, kiedy nie możesz przestać się uśmiechać po spotkaniu lub rozmowie.

 Snem było życie . Dopóki Ty nie... teksty

anettta995 dodano: 9 października 2015

"Snem było życie . Dopóki Ty nie pojawiłeś się wtedy w nim.."

Wiesz co jest jedną z... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Wiesz co jest jedną z nieodłącznych cech dorosłości? Samotność. W najważniejszych chwilach życia jesteśmy sami. Nikt za Ciebie nie zdecyduje co zrobić. Musisz to wziąć na siebie.

Najtrudniej zmusić siebie do... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Najtrudniej zmusić siebie do czegoś. Do śmiechu, gdy jest się smutnym. Do uprzejmości, gdy się nie ma humoru. Do walki, gdy się wie z góry, że jest się przegranym. Do oporu, gdy pozornie nie ma on sensu. Kiedy nauczysz się tego, poznasz, że nie ma większej satysfakcji niż ta. Staniesz się panem siebie. Będziesz niezależny, nawet gdyby wyglądało, że tak nie jest, rozumiesz?

Ludzie nie zawsze potrzebują pomocy.... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Ludzie nie zawsze potrzebują pomocy. Czasem wszystko, czego naprawdę potrzeba to: ucho, które wysłucha, ramię, które przytuli i serce, które zrozumie.

Przytulanie jest  aby bez słów móc... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Przytulanie jest, aby bez słów móc powiedzieć innym, że dobrze, że są.

Przestań czekać na piątek  na... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Przestań czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w tobie zakocha... na życie. Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać z chwili obecnej.

Aby kochać kogoś  czasem wystarczy... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Aby kochać kogoś, czasem wystarczy po prostu być. Żadne bukiety kwiatów, żadne diamenty, żadne słowa, wielkie wyznania miłosne, nie mają znaczenia, jeśli nie potrafimy tak najzwyczajniej być. Materializm nigdy nie zastąpi prawdziwych więzi, nie wypełni pustych przestrzeni w naszym mięśniu sercowym. Nigdy nie zastąpi tego, że ktoś widział nas kruchych, nie na miejscu, słabych i zamiast nas zdominować, zamiast nas skrzywdzić, przycisnął nas do siebie, ciałem czy jednym spojrzeniem, przygarnął pod parasol, podał rękę, gładził policzek, pokazał chociażby mały skrawek światła.

Jesteś silna  bo jesteś kobietą. I... teksty

anettta995 dodano: 6 października 2015

Jesteś silna, bo jesteś kobietą. I przez chwilę myślałaś, że nie możesz żyć bez niego. Ale nasza siła polega właśnie na tym, że potrafimy żyć bez kogoś, kto złamał nam serce. Owszem, na początku cierpimy, zastanawiamy się, dlaczego nasze wyobrażenia miłości, są tak odległe od rzeczywistości. Jednak po jakimś czasie, przestajemy marnować łzy wraz z tuszem do rzęs, na jakiegoś dupka i idziemy dalej. Żyjemy dalej, jak najlepiej. I się nie poddajemy, bo jesteśmy wojowniczkami. I się nie poddajemy, bo życie jest piękne i kto wie, może miłość, właśnie ta, której pragniemy, czeka na nas za rogiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV