głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anettta995 Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mi

anettta995

anettta995.moblo.pl
Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej
Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu... teksty

anettta995 dodano: 18 października 2015

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na Bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie.

Kiedy inni oczekują od nas  że... teksty

anettta995 dodano: 18 października 2015

Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. Większość kochających rodziców i krewnych popełnia je z uśmiechem na twarzy.

Nie warto robić niczego na siłę.... teksty

anettta995 dodano: 18 października 2015

Nie warto robić niczego na siłę. Ani dla zysku. Ani po to, aby coś komuś udowodnić. Warto robić coś dlatego, że czuje się do tego pasję, miłość, fascynację.

Potrzebuję miłości. Tylko tyle.... teksty

anettta995 dodano: 18 października 2015

Potrzebuję miłości. Tylko tyle. Miłości.

Ponosimy porażkę tylko wtedy  gdy... teksty

anettta995 dodano: 18 października 2015

Ponosimy porażkę tylko wtedy, gdy przestajemy walczyć.

Potrzebujesz jeszcze trochę czasu.... teksty

anettta995 dodano: 18 października 2015

Potrzebujesz jeszcze trochę czasu. Nie po to, żeby zrozumieć. Nie, żeby przemyśleć. Nie, żeby ponownie do tego wracać, analizować, gubić się gdzieś między słowami. Potrzebujesz czasu, żeby to wszystko wyparowało, żeby zniknęło, żeby przestało być ważne, istotne, jakiekolwiek. Jeszcze trochę czasu, zaufaj mi. Odnajdziesz siebie, wypełnisz pustkę, zaczniesz żyć, a wtedy nic nie będzie takie samo. Już nigdy nie będzie tak, jak kiedyś.

Ludzie bagatelizują często Twoje... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Ludzie bagatelizują często Twoje smutki i problemy, ponieważ Ty na pewno dasz sobie radę, często chciałabyś mieć kogoś, kto Cię zrozumie, z kim będziesz mogła pogadać tak, jak inni mogą z Tobą. Jesteś silna, cholernie silna, ale czasem to powoduje, że czujesz się słabo.

Chciałabym być dla kogoś... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Chciałabym być dla kogoś wyjątkowa. Nie idealna, ale pasująca.

Znajdź kogoś  kto nie będzie bał... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Znajdź kogoś, kto nie będzie bał się przyznać, że za Tobą tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealna, ale będzie traktował Cię tak jakbyś była. Kogoś, kogo największym lękiem, będzie strach przed utratą Ciebie. Kogoś, kto odda Ci swoje serce w całości. Kogoś, kto mówiąc, że Cię kocha naprawdę będzie to czuł. Kogoś, kto będzie chciał budzić się przy Tobie każdego poranka i nawet widząc Twoje zmarszczki i siwe włosy, wciąż będzie zakochiwał się w Tobie na nowo.

Czasem zbyt mocno wierzymy  że... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi. To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś, co może nigdy nie przyjść

Zazdrość nie rodzi się z braku... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

Zazdrość nie rodzi się z braku zaufania, tylko ze strachu utraty bliskiej osoby.

A terαz zαtrzymαj się   rozejrzyj... teksty

anettta995 dodano: 10 października 2015

A terαz zαtrzymαj się , rozejrzyj się i popαtrz , co było, co przeżyłαś , i z kim to się działo . Spójrz nα terαźniejszość , nα to co jest terαz , i kto jest z Tobą . Widαć różnicę , prαwdα ? Włαśnie dlαtego nienαwidzę czasu , który pędzi jαk szαlony zαbierα to co nαjlepsze ze sobą i zmieniα wszystko . Począwszy od ludzi , do miejsc , w których kiedyś byłα tα mαgiα , α dzisiαj nie mα nic .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV