głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alwaysalone chyba mam już dość zgrywania dziewczyny bez serca bez uczuć chyba chciałabym w końcu pozwolić komuś namieszać w moim poukładanym życiu. zawsze chcę gdy nie ma n

alwaysalone

alwaysalone.moblo.pl
chyba mam już dość zgrywania dziewczyny bez serca bez uczuć chyba chciałabym w końcu pozwolić komuś namieszać w moim poukładanym życiu. zawsze chcę gdy nie ma nikogo o
chyba mam już dość zgrywania... teksty

alwaysalone dodano: 28 października 2012

chyba mam już dość zgrywania dziewczyny bez serca, bez uczuć, chyba chciałabym w końcu pozwolić komuś namieszać w moim poukładanym życiu. zawsze chcę, gdy nie ma nikogo obok. chore to.

Najgorsze jest nie wiedzieć  czego... teksty

alwaysalone dodano: 28 października 2012

Najgorsze jest nie wiedzieć, czego się chce.. / j.
Autor cytatu: jachcenajamaice

na trzeźwo ignoruje  w czasie... teksty

alwaysalone dodano: 28 października 2012

na trzeźwo ignoruje, w czasie pijackich rozmów najlepszy kompan. dziewczyny, jak to jest?

jak to jest  że zależy nam... teksty

alwaysalone dodano: 28 października 2012

jak to jest, że zależy nam najbardziej na uwadze tych, którzy akurat jej nam nie okazują. nie zauważamy ludzi, dla których jesteśmy całym światem, widzimy tylko tych, w których świecie nie ma miejsca dla nas. tak jakbyśmy chcieli to miejsce wywalczyć, tylko po co? bo przecież gdy osiągnę cel, przestaje mi zależeć ... a może kiedyś stanie się tak, że po osiągnięciu tego celu, nie będę chciała już szukać nowego?

Wymagam zbyt wiele? Utworzyłam sobie... teksty

alwaysalone dodano: 28 października 2012

Wymagam zbyt wiele? Utworzyłam sobie własną utopię i teraz nie potrafię się odnaleźć w zwykłej szarości? Ludzie są zbyt słabi, by podołać moim wymaganiom i założeniom? Pewny jest jeden fakt - to we mnie tkwi problem. Autobus, muzyka, wzrok wpatrzony w pełny nadziei napis na szybie "wyjście awaryjne". A to z życia...? Bo potrzebuję.
Autor cytatu: definicjamiloscii

chyba dobrze mówią  przynajmniej ja próbuję postawić siebie w takiej sytuacji i wiesz co ... wybaczyłabym  nie potrafiłabym przez jeden błąd skreślić miłość teksty alwaysalone dodał komentarz: chyba dobrze mówią, przynajmniej ja próbuję postawić siebie w takiej sytuacji i wiesz co ... wybaczyłabym, nie potrafiłabym przez jeden błąd skreślić miłość do wpisu 28 października 2012
Każdy przeszedł przez coś co go... teksty

alwaysalone dodano: 16 października 2012

Każdy przeszedł przez coś co go totalnie zmieniło.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Popatrz. Tyle par  które powinny... teksty

alwaysalone dodano: 9 października 2012

Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są, tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory, tylu zajebistych ludzi męczących się z chujowymi czy patologicznymi rodzinami, wreszcie tylu skurwieli mających kwitnące życie towarzyskie i kogoś kto naprawdę ich kocha, zamknij się i po prostu popatrz, zanim jeszcze raz powiesz, że wszystko ma jakiś sens.
Autor cytatu: jachcenajamaice

  Boimy się kochać. Boimy się... teksty

alwaysalone dodano: 8 października 2012

" Boimy się kochać. Boimy się momentu, gdy zacznie Nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł Nas zniszczyć. "
Autor cytatu: yezoo

 Nie ścigaj człowieka  który... teksty

alwaysalone dodano: 8 października 2012

"Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać."
Autor cytatu: yezoo

chciałabym z Tobą porozmawiać... teksty

alwaysalone dodano: 8 października 2012

chciałabym z Tobą porozmawiać, chociaż zupełnie nie umiem sobie wyobrazić, co mielibyśmy sobie do powiedzenia.
Autor cytatu: yezoo

każdy prędzej czy później Cię... teksty

alwaysalone dodano: 7 października 2012

każdy prędzej czy później Cię oszuka, okłamie, zdradzi, cały sens w tym by potrafić rozróżnić ludzi, którym warto to przebaczyć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV