głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown byłam gotowa dać mu szczęście o jakim nawet nie marzył. byłam gotowa go pokochać do granic możliwości. byłam gotowa na oddanie mu siebie na oddanie mu swojej po

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
byłam gotowa dać mu szczęście o jakim nawet nie marzył. byłam gotowa go pokochać do granic możliwości. byłam gotowa na oddanie mu siebie na oddanie mu swojej pokaleczo
byłam gotowa dać mu szczęście  o... teksty

allfalldown dodano: 15 lipca 2013

byłam gotowa dać mu szczęście, o jakim nawet nie marzył. byłam gotowa go pokochać, do granic możliwości. byłam gotowa na oddanie mu siebie, na oddanie mu swojej pokaleczonej duszy, ufając, że to w jego dłoniach, najszybciej wróci do zdrowia. chciałam codziennie widzieć jego zaspaną twarz, która budziłaby mnie szeptaniem do ucha. chciałam słuchać melodii jego serca i uczyć się jej na pamięć. chciałam, by każdy pocałunek i każdy dotyk miał dla nas magiczne znaczenie. chciałam, by zobaczył we mnie tę jedną jedyną, by moje imię krążyło w jego myślach. tak wiele planów wiązałam z jego osobą, tak wiele nadziei, tak wiele marzeń.

chciałabym Ci coś powiedzieć. coś... teksty

allfalldown dodano: 15 lipca 2013

chciałabym Ci coś powiedzieć. coś co kryje się we mnie, w moim sercu, w najciemniejszych zakamarkach mojej duszy. chciałabym Ci powiedzieć tak wiele, ale boję się, że zabraknie mi słów, które mogłyby to opisać. wiesz skarbie, od zawsze bałam się pokochać, bałam się oddać siebie w całości, bo coś wiecznie mówiło mi, że to nie skończy się dobrze. przerażało mnie, że ja, ta na pozór silna dziewczyna, mogę być zależna od kogoś. moje życie przypominało pobojowisko. plac, w którym walały się okruszki zniszczonych marzeń, strzępki straconych nadziei i kawałeczki dawnej mnie. a Ty.. Ty pojawiłeś się tak nagle i poskładałeś to w jedną, spójną całość. napędziłeś moje serce swoją osobą i uzależniłeś je od siebie. każdy oddech dedykowałam Tobie, każdy dzień wypełniony był myślami o Tobie. dałam Ci klucz do swojego zamkniętego świata i pozwoliłam w nim zamieszkać. po raz pierwszy od tak dawna pokazałam komuś prawdziwą mnie i zaryzykowałam. zaryzykowałam dla Ciebie.

obiecaj mi  że nikt ani nic nie... teksty

allfalldown dodano: 15 lipca 2013

obiecaj mi, że nikt ani nic nie będzie w stanie nas rozdzielić, dobrze? obiecaj, że wspólnie damy radę i że już nigdy nie pozwolisz mi uronić choćby jednej łzy. obiecaj, że nasza miłość jest silniejsza od wszelkich przeciwności, że jest trwała i nierozerwalna. obiecaj, że ufasz moim słowom, że ufasz mnie, że nikt nie jest w stanie sprawić, że zwątpisz w moją osobę. obiecaj, ze zawsze będziesz widział we mnie dziewczynę, którą kochasz, że zawsze mój uśmiech będzie powodował Twój. obiecaj, że nie odejdziesz z dnia na dzień, że nie zostawisz mnie. obiecaj, że my to coś na zawsze, coś co będzie trwać i trwać. obiecaj, że damy radę. obiecaj, bo zaczynam wątpić, bo zaczynam się bać, bo zaczynam wariować. zbyt mocno pokochałam, by móc to stracić.

Muszę być skończoną idiotką... teksty

allfalldown dodano: 11 lipca 2013

Muszę być skończoną idiotką, jeżeli wydaje mi się, że kiedyś będziesz mój.

zraniłam każdą osobę  którą... teksty

allfalldown dodano: 11 lipca 2013

zraniłam każdą osobę, którą kochałam.. nie mogę pozwolić na to bym zraniła i ciebie, więc odejdź.

czegoś mi brak. zastanawiam się... teksty

allfalldown dodano: 11 lipca 2013

czegoś mi brak. zastanawiam się czego, i wydaję mi się, że brak mi kogoś, kogo mogę pokochać i wiedzieć, że ten ktoś będzie kochał mnie tak samo mocno, jak ja jego.

to dobrze  że naszym jednym powodem... teksty

allfalldown dodano: 11 lipca 2013

to dobrze, że naszym jednym powodem do kłótni jest to, kto będzie spał po lewej stronie łóżka, a kto po prawej.

zamiast zamartwiać się... teksty

allfalldown dodano: 11 lipca 2013

zamiast zamartwiać się przeszłością powinnam zacząć pracować na nowe wspomnienia.

Nie zakochał się w niej   różnili... teksty

allfalldown dodano: 21 czerwca 2013

Nie zakochał się w niej - różnili się od siebie tak bardzo, jak tylko dwie osoby mogą się różnić, ale lubił ją i naprawdę brakowało mu tego cholernie irytującego człowieka.

Budzisz się w środku nocy  nie... teksty

allfalldown dodano: 21 czerwca 2013

Budzisz się w środku nocy, nie sprawdzasz, która godzina. Sprawdzasz czy przypadkiem nie napisał SMS'a, no nie ?

zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

allfalldown dodano: 21 czerwca 2013

zawsze jest trochę prawdy w każdym ‚ŻARTOWAŁEM’, trochę wiedzy w każdym ‚NIE WIEM’, trochę emocji w każdym ‚NIC MNIE TO NIE OBCHODZI’ i trochę bólu w każdym „U MNIE W PORZĄDKU”.

Wole być zakompleksioną dziewczyną... teksty

allfalldown dodano: 21 czerwca 2013

Wole być zakompleksioną dziewczyną z niską samooceną niż egoistyczną suką uważającą się za panią świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV