głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown Lubię kiedy wypowiadasz moje imię. będziesz szczęśliwa? a będziesz ze mną? to nie wyjdzie.. a więc nie będę. Będzie bolał. Będzie wymagał poświęcenia. Będzie cz

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
Lubię kiedy wypowiadasz moje imię.
Lubię kiedy wypowiadasz moje imię. teksty

allfalldown dodano: 25 sierpnia 2013

Lubię kiedy wypowiadasz moje imię.

 będziesz szczęśliwa?  a będziesz... teksty

allfalldown dodano: 25 sierpnia 2013

-będziesz szczęśliwa? -a będziesz ze mną? -to nie wyjdzie.. -a więc nie będę.

Będzie bolał. Będzie wymagał... teksty

allfalldown dodano: 25 sierpnia 2013

Będzie bolał. Będzie wymagał poświęcenia. Będzie czasochłonny. Będzie wymagał zaangażowania. Będzie wymagał silnej woli. Będzie trzeba podejmować trudne decyzje. Będzie dużo pokus. Będzie trzeba sięgnąć swoich granic. Jednak, obiecuje ci, jeśli osiągniesz swój cel, zobaczysz, że BYŁO WARTO.

tylko jeszcze jeden jego cudowny... teksty

allfalldown dodano: 25 sierpnia 2013

tylko jeszcze jeden jego cudowny uśmiech, a odpłynę, spędzę z nim całe swoje życie.

  obiecaj  że zaprosisz mnie w... teksty

allfalldown dodano: 22 sierpnia 2013

- obiecaj, że zaprosisz mnie w przyszłości na swój ślub . - obiecaj, że przyjmiesz zaręczyny .

niby nic między nami nie było... teksty

allfalldown dodano: 22 sierpnia 2013

niby nic między nami nie było, przecież nigdy nie nazwaliśmy siebie parą lubiliśmy tylko mówić jak bardzo się kochamy i udawać, że kilometry nie są ważne ale z czasem zauważyliśmy, że nawet największe uczucie nie da temu rady. poddaliśmy się i może tak jest lepiej choć teraz tego nie odczuwam to wierzę, że kiedyś spojrzę w przeszłość z uśmiechem na ustach, że zrobiłam wszystko abyś teraz był szczęśliwy.

Próbuję nie płakać i pozornie... teksty

allfalldown dodano: 22 sierpnia 2013

Próbuję nie płakać i pozornie się uśmiechać kiedy mówię, że nigdy go nie kochałam ale po co mi to skoro będąc sama i tak wybucham płaczem i krzyczę z bezsilności. Nie potrafię uświadomić sobie, że żyłam tylko w głupiej nadziei, czymś co sama sobie wymyśliłam i okłamywałam się tym codziennie.

może po prostu zbyt dużo sobie... teksty

allfalldown dodano: 22 sierpnia 2013

może po prostu zbyt dużo sobie wyobrażałam..

nie płacz  nie czekaj na wiadomość... teksty

allfalldown dodano: 22 sierpnia 2013

nie płacz, nie czekaj na wiadomość od niego. pomyśl o tych wszystkich nocach kiedy łzy nie opuszczały Cię choć na chwilę a wszystkie myśli były związane z nim i czy nic mu nie jest. pamiętasz jak bardzo bolała Jego obojętność w chwilach kiedy cały świat sypał Ci się pod nogami? przypomnij sobie ile razy obiecywał się zmienić i być na zawsze a potem było jak zawsze. nie chodzi mi o to, żebyś zapomniała o wszystkich dobrych chwilach ale to było kiedyś, on nie jest tym samym człowiekiem co przedtem. nie musisz przy nim zostać, on zniknął i już nigdy nie wróci. zaufaj mi, pierdol to.

Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz... teksty

allfalldown dodano: 22 sierpnia 2013

Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania, nawet jeśli to co zrobił rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogo kochasz to sama wbijasz sobie sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą.

wczorajszy wieczór :  teksty allfalldown dodał komentarz: wczorajszy wieczór :) do wpisu 7 sierpnia 2013
Każdy najdrobniejszy szczegół... teksty

allfalldown dodano: 15 lipca 2013

Każdy najdrobniejszy szczegół, moment ma wpływ na naszą przyszłość. Każdy dzień ma wpływ na nasze życie. Wszystko może się zmienić pod wpływem jednej sekundy, pod wpływem jednego wydarzenia. Czasem jeden ruch, jedno słowo może sprawić, że całe nasze życie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Każdy z nas chciałby wrócić do pewnego, być może przełomowego momentu w swoim życiu i coś w nim zmienić. Ale nie zauważamy tego, że zmieniając go nasze życie nie zmieni się tylko o tą jedną kwestię. Zmieni się wszystko. Nie moglibyśmy zachować reszty z teraźniejszości, gdybyśmy zmienili przeszłość. Przyszłość nigdy nie będzie doskonała. Zawsze będzie coś kosztem czegoś, nie można mieć wszystkiego. Żadna wersja, nawet ta zmieniona nie byłaby do końca taka jak byśmy chcieli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV