głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alibrandi obiecuję Ci że mnie kiedyś nie poznasz. będziesz tak cholernie zazdrosny i pomyślisz że parę lat do wstecz miałeś mnie na wyciągnięcie ręki. będziesz żałował te

alibrandi

alibrandi.moblo.pl
obiecuję Ci że mnie kiedyś nie poznasz. będziesz tak cholernie zazdrosny i pomyślisz że parę lat do wstecz miałeś mnie na wyciągnięcie ręki. będziesz żałował tego że
obiecuję Ci  że mnie kiedyś nie... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

obiecuję Ci, że mnie kiedyś nie poznasz. będziesz tak cholernie zazdrosny i pomyślisz, że parę lat do wstecz miałeś mnie na wyciągnięcie ręki. będziesz żałował tego, że zmarnowałeś wszystko. że zmarnowałeś nas.

Mała  nie wiem co sobie teraz... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Mała, nie wiem co sobie teraz myślisz, co układasz sobie w głowie, jak planujesz dzisiejszą noc i jutrzejszy dzień, ale posłuchaj - teraz nie możesz się poddać. Teraz dostajesz mocnego kopa po dupie i teraz masz pokazać, że to tylko wybiło Cię ku górze. Ty jesteś tu najważniejsza. Ty się liczysz. Żaden marny człowiek nie będzie majstrował Ci przy sercu jak dzieciak w zabawkach i nie będzie uciekał zaraz po tym, jak coś popsuje. Nie, mała, odwdzięczysz Mu się za to. Tylko wstań. Zdejmij ten rozciągnięty sweter i popraw makijaż. I pokaż, że to Ty decydujesz o własnym życiu.

Nie będę potrafiła powiedzieć Ci... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Nie będę potrafiła powiedzieć Ci, że zawsze dobrze mi z Tobą, bo ocena wspólnie spędzanych chwil będzie wahała się od najlepszych z możliwych do tych, w których najchętniej znalazłabym się jak najdalej od Twojej osoby. Nie powiem Ci, że chcę, by to trwało wiecznie. Zapewnię wówczas natomiast, że nie pozwolę, by się skończyło, bo bez Ciebie nie ma już mnie.

Chciałam się w to angażować... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Chciałam się w to angażować, walczyć, uwić to nasze prywatne ciepełko, być szczęśliwą, dawać Ci takie same odczucia i pokochać Cię - na poważnie, już bez żadnego dystansu, całą sobą. I dzisiaj, kiedy już otrzepałam się z kurzu powstałego w momencie zburzenia całego naszego "my", mogę Ci zapewnić, że nie mam serca. Nie mam narządu, które potrafi wydobyć z siebie coś takiego jak cała rzekoma miłość, to jakiś automat bije w mojej piersi, nie ma duszy, nie wierzy, w moim słowniku nie ma tego uczucia.

Zostań. Jeśli tak bardzo chcesz to... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Zostań. Jeśli tak bardzo chcesz to proszę, zapraszam Cię - wejdź do mojego życia, rozsiądź się, czuj się jak u siebie, otwieraj lodówkę, wyjadaj z niej wszystko, brudź naczynia i rozrzucaj ubrania po wszystkich kątach pokoju. Kochaj się ze mną co noc, całuj mnie cholernie dużo, rozmawiaj ze mną, śmiejmy się, pijmy dużo alkoholu, nie chodźmy do szkół, prac, zapomnimy o świecie, stwórzmy własną utopię, będzie idealnie, bajecznie do cna, tylko nigdy, kurwa nigdy nie wspominaj o miłości.

Przytul mnie. Niewykluczone  że pod... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Przytul mnie. Niewykluczone, że pod natłokiem nazbieranych przez ostatnie miesiące zmiennych uczuć, setek emocji i wszelkiej frustracji, nie powstrzymam kilku łez i pobrudzę Ci koszulkę tuszem. Wybacz mi po prostu, nic nie mów, udawaj, że nie zauważyłeś, pokaż, że nie ma to najmniejszego znaczenia. Daj mi kilka minut, tul mnie, muszę zebrać myśli, to jest ten moment w którym wymiotę ze swojego serca cały ten nazbierany kurz. Milcz, proszę, układam uczucia na półce, muszę dbać o precyzję. Kiedy będę gotowa, wyczujesz ten moment. Oddalę się, nie wysuwając z ramion, lecz na tyle by móc spojrzeć Ci w oczy. Wtedy przeproszę - bo nie kochałam, a obecnie zabijam nie tylko Twoją obecność w teraźniejszości, lecz także każde ze wspólnych spojrzeń. Nie kochałam, bo poznając wizytówkę Twojej duszy, mimowolnie Cię znienawidziłam.

Nie zadowalaj się namiastką... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Nie zadowalaj się namiastką szczęścia, obiecuję, że znajdziesz jego pełnię.

Podłe nie jest to  że związki się... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Podłe nie jest to, że związki się kończą; podłym jest fakt, iż coś jest po takim końcu jeszcze potem, że życie trwa. Podłe jest to szkalowanie człowieka przez los obecnością osoby - byciem, lecz jednak z dystansem. Stawianie na wyciągnięcie dłoni człowieka, któremu opowiedziało się całe swoje życie z pieprzonym zakazem zbliżania rąk.

Wyjebane.  tylko wspólne dziecko.... teksty

alibrandi dodano: 3 luty 2015

Wyjebane. tylko wspólne dziecko. Wr....

On był jest i będzie. choćby huj... teksty

alibrandi dodano: 17 sierpnia 2014

On był jest i będzie. choćby huj na huju stawał on jest !!! jebieeeeeeeeeeee.

Kraków.  Mąż. teksty

alibrandi dodano: 21 grudnia 2013

Kraków. Mąż.

stare czasy.    aleeeeeee nooooo    teksty alibrandi dodał komentarz: stare czasy. ;) aleeeeeee nooooo ;) do wpisu 21 grudnia 2013
Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 24 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV