głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika alibrandi

Kochasz go to oczywiste. Nigdy nikomu tak szybko nie wybaczałaś ba ty w ogóle tego nie robiłaś. Nie miękłaś tak szybko byłaś surowsza miałaś w sobie więcej nienawiści. Nie pozwalałaś na tak wiele i szybciej sobie odpuszczałaś. Nigdy nie walczyłaś o drugiego człowieka z taką zawziętością. Nie zależało ci jeszcze nigdy tak bardzo. Nie myślałaś przyszłościowo a teraz jedyne o czym marzysz to to by mieć go zawsze obok siebie. Nigdy wcześniej nie kochałaś wiesz? Nikomu nie udało się doprowadzić cię do takiego stanu miłości. Nikt nie starał się zanadto. Jeszcze rok temu nie pomyślałabyś że ktoś może wpłynąć na ciebie uśmiechem spojrzeniem dotykiem. Nie sądziłaś że możesz być tak ważna. Nie spodziewałaś się że ktoś będzie potrafił pokochać cię tak bardzo.  yezoo

yezoo dodano: 5 kwietnia 2017

Kochasz go, to oczywiste. Nigdy nikomu tak szybko nie wybaczałaś, ba, ty w ogóle tego nie robiłaś. Nie miękłaś tak szybko, byłaś surowsza, miałaś w sobie więcej nienawiści. Nie pozwalałaś na tak wiele i szybciej sobie odpuszczałaś. Nigdy nie walczyłaś o drugiego człowieka z taką zawziętością. Nie zależało ci jeszcze nigdy tak bardzo. Nie myślałaś przyszłościowo, a teraz jedyne, o czym marzysz to to, by mieć go zawsze obok siebie. Nigdy wcześniej nie kochałaś, wiesz? Nikomu nie udało się doprowadzić cię do takiego stanu miłości. Nikt nie starał się zanadto. Jeszcze rok temu nie pomyślałabyś, że ktoś może wpłynąć na ciebie uśmiechem, spojrzeniem, dotykiem. Nie sądziłaś, że możesz być tak ważna. Nie spodziewałaś się, że ktoś będzie potrafił pokochać cię tak bardzo. [ yezoo ]

Gdy serca rytm beznamiętny zamiast ust smakujesz dno  od uczuć dzielą grube pręty ogarnia Cię tylko smutek i złość. Widzisz swój obraz krzywy wstrętny pytasz jak pokochać to coś… Ten bliski ktoś tak odległy nie wiesz już gdzie szukać go.

czarna-mamba dodano: 4 kwietnia 2017

Gdy serca rytm beznamiętny, zamiast ust smakujesz dno, od uczuć dzielą grube pręty, ogarnia Cię tylko smutek i złość. Widzisz swój obraz krzywy, wstrętny, pytasz jak pokochać to coś… Ten bliski ktoś tak odległy, nie wiesz już gdzie szukać go.

Tyle lat udawałem że umiem a w sumie nie zrozumiałem poza sobą nic. Wstyd schowałem go głęboko w dumie we własnej erze kurwa przyszło nam żyć.  Znowu palę przy oknie Ty w łóżku udajesz że śpisz. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek mnie dotkniesz tak samo jak nie wiem czy zostać czy iść… Mieliśmy lepsze dni dłuższe noce i miało tak zostać na zawsze.

czarna-mamba dodano: 4 kwietnia 2017

Tyle lat udawałem, że umiem, a w sumie nie zrozumiałem poza sobą nic. Wstyd, schowałem go głęboko w dumie, we własnej erze kurwa przyszło nam żyć. Znowu palę przy oknie, Ty w łóżku udajesz, że śpisz. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek mnie dotkniesz, tak samo jak nie wiem czy zostać czy iść… Mieliśmy lepsze dni, dłuższe noce i miało tak zostać na zawsze.

„Życie może Cię zawieść więc po prostu znieczuliłem sposób w jaki to czuć topię to przy drinku i nieważnych tabletkach na receptę. I wszyscy ci którzy mnie kochają zostawili mnie na półce bez pożegnania więc zanim ocalę kogoś innego muszę ocalić siebie.”

czarna-mamba dodano: 4 kwietnia 2017

„Życie może Cię zawieść, więc po prostu znieczuliłem sposób w jaki to czuć, topię to przy drinku i nieważnych tabletkach na receptę. I wszyscy ci, którzy mnie kochają zostawili mnie na półce, bez pożegnania, więc zanim ocalę kogoś innego, muszę ocalić siebie.”

…bo kochanie wyglądasz na szczęśliwszą naprawdę. Moi przyjaciele mówili że ja też kiedyś to poczuję  a do tej pory będę się uśmiechał żeby ukryć prawdę. Ale wiedz że byłem szczęśliwszy z Tobą…

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

…bo kochanie wyglądasz na szczęśliwszą, naprawdę. Moi przyjaciele mówili, że ja też kiedyś to poczuję , a do tej pory będę się uśmiechał żeby ukryć prawdę. Ale wiedz, że byłem szczęśliwszy z Tobą…

„Znalazłem kobietę  silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia mam nadzieję że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość która udźwignie więcej niż tylko moje sekrety  która udźwignie miłość która udźwignie nasze własne dzieci.  Nadal jesteśmy dziećmi ale jesteśmy tak bardzo zakochani walczymy na przekór wszystkiemu . Ja wiem że damy radę tym razem Kochanie  tylko trzymaj moją dłoń bądź moją dziewczyną ja będę Twoim mężczyzną. Widzę moją przyszłość w Twoich oczach.”

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Znalazłem kobietę, silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia, mam nadzieję, że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość, która udźwignie więcej, niż tylko moje sekrety, która udźwignie miłość, która udźwignie nasze własne dzieci. Nadal jesteśmy dziećmi, ale jesteśmy tak bardzo zakochani, walczymy na przekór wszystkiemu . Ja wiem, że damy radę tym razem Kochanie, tylko trzymaj moją dłoń, bądź moją dziewczyną, ja będę Twoim mężczyzną. Widzę moją przyszłość w Twoich oczach.”

„Nie pytałam jak kto pyta wciąż nie wiele wie. Ufałam tak  już teraz wiem nie znałam Cię. Jak wolny ptak na cztery strony świata leć. Nie pierwszy raz nie jestem wszystkim czego chcesz. Nie podniosę głosu nie zobaczysz łez  kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej. Dam Ci dobrą radę zdrady ukryć chcesz najpierw lepiej kłamać naucz się.”

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Nie pytałam jak, kto pyta wciąż nie wiele wie. Ufałam tak, już teraz wiem, nie znałam Cię. Jak wolny ptak, na cztery strony świata leć. Nie pierwszy raz, nie jestem wszystkim czego chcesz. Nie podniosę głosu, nie zobaczysz łez, kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej. Dam Ci dobrą radę, zdrady ukryć chcesz, najpierw lepiej kłamać naucz się.”

Czasami chciałabym tu się odciąć od tego na moment wyłączyć telefon niedostępny abonent  wyjechać nad morze.

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

Czasami chciałabym tu się odciąć od tego na moment, wyłączyć telefon, niedostępny abonent, wyjechać nad morze.

co mam powiedzieć że jest dobrze? chciałabym serio ale to kłóci się z tym co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera bo za tamte wspomnienia nieraz dostałam po plecach a głupią naiwność mam od dziecka nieprzerwanie i to ta cecha sprawia że bywa fatalnie. brakuje manier mi nie byłam idealna nigdy  raniłam innych tak jak inni mnie ranili wiem.

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

co mam powiedzieć, że jest dobrze? chciałabym serio, ale to kłóci się z tym, co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera, bo za tamte wspomnienia nieraz dostałam po plecach, a głupią naiwność mam od dziecka nieprzerwanie i to ta cecha sprawia, że bywa fatalnie. brakuje manier mi nie byłam idealna nigdy, raniłam innych tak, jak inni mnie ranili, wiem.

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw  proszę  uwierz we mnie. Gdy wszystko jest złe wszystko na nie  błagam kochaj mnie…

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw, proszę, uwierz we mnie. Gdy wszystko jest złe, wszystko na nie, błagam kochaj mnie…

Opowiem Ci o mnie więcej niż bym chciał. Najbardziej się boję nie wierzyć. Opowiem Ci o mnie więcej niż wiem sam. Najbardziej się boję nie zmienić.

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

Opowiem Ci o mnie więcej, niż bym chciał. Najbardziej się boję nie wierzyć. Opowiem Ci o mnie więcej, niż wiem sam. Najbardziej się boję nie zmienić.

o czym ja gadam w sumie siedzę w nocy z fajką  a każda nocka ostatnio miesza marzenia z rozpaczą i jeśli dalej uważasz że marzę o wyświetleniach  to wypierdalaj stąd teraz bo chyba w ogóle nie znasz mnie. no powiedz wiesz o mnie tyle co wiedzą plotki? za plecami cisną szmaty a nikt nie powie mi w oczy nic i w sumie wstyd mi czasem za to kim jestem  bo za każdym razem wrzeszczę bo ile wytrzymać jeszcze można ze sobą samym każdy sam ze sobą walczy  a to jak coś odbieramy zależy od naszych granic.

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

o czym ja gadam, w sumie siedzę w nocy z fajką, a każda nocka ostatnio miesza marzenia z rozpaczą i jeśli dalej uważasz, że marzę o wyświetleniach, to wypierdalaj stąd teraz, bo chyba w ogóle nie znasz mnie. no powiedz, wiesz o mnie tyle, co wiedzą plotki? za plecami cisną szmaty, a nikt nie powie mi w oczy nic i w sumie wstyd mi czasem, za to kim jestem, bo za każdym razem wrzeszczę, bo ile wytrzymać jeszcze można ze sobą samym, każdy sam ze sobą walczy, a to jak coś odbieramy, zależy od naszych granic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV