głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Możemy porozmawiać? Nie zostaw mnie A kiedy będziemy mogli porozmawiać? kiedyś.. cóż kiedyś będę prezydentem wiec na pewno nie będzie drugiej takiej szansy. śl

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Możemy porozmawiać? Nie zostaw mnie A kiedy będziemy mogli porozmawiać? kiedyś.. cóż kiedyś będę prezydentem wiec na pewno nie będzie drugiej takiej szansy.
 Możemy porozmawiać? Nie zostaw... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 marca 2011

-Możemy porozmawiać?-Nie,zostaw mnie -A kiedy będziemy mogli porozmawiać? -kiedyś..-cóż,kiedyś będę prezydentem wiec na pewno nie będzie drugiej takiej szansy.

ślubuję Ci miłość wierność i... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 marca 2011

ślubuję Ci miłość,wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę do końca wesela. -Ja biorę sobie ciebie na siebie,za siebie i pod siebie i ślubuję Ci miłość,wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do rana. XD

Intersujesz się płucią przeciwną... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 marca 2011

Intersujesz się płucią przeciwną,któa Ciętak cholernie rani. Nazywasz rzecz,która jest między wami ,,Miłością'' chociaż tak na prawdę nie wiesz czym jest,jedyne osoby,które dażysz tym uczuciem to najbliżsi,rodzina i wierzysz,że możesz kiedyś gdzieś tam znajdziesz kogoś kto będzie z tobą na dobre i na złe. Pokocha taką jaką jesteś bez możliwości zmiany.

Posiadał najpiękniejsze oczy na... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 marca 2011

Posiadał najpiękniejsze oczy na świecie i dar do łamania mojego serca.

Codziennie zastanawiam się czego tak... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 marca 2011

Codziennie zastanawiam się czego tak naprawdę pragnę. Co by w tym momencie przyniosło mi ulgę. Dochodzę jednak do wniosku, że chyba nic. Z tego już nie ma wyjścia. Cokolwiek bym nie zrobiła nie jestem w stanie od tego uciec. Nigdy nie będę szczęśliwa ponieważ w moim sercu zawsze będzie ślad, który On po sobie pozostawił. Zawsze będę o Nim pamiętała, a to powoduje taki ogromny ból.

Zastanawialiście się kiedyś co by... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 marca 2011

Zastanawialiście się kiedyś co by było gdyby osoba, której na początku wprost nienawidziliście stała się waszym narkotykiem, bez którego nie jesteście w stanie żyć? Nie będąc nawet pewnym czy ta nienawiść całkowicie odeszła. Z jednej strony chcecie go usunąć z waszego życia i wyrzucić z pamięci, a z drugiej, jego nieobecność powoduje problemy w oddychaniu i nasilający się ból w sercu? Właśnie. Ja też nie.

  Chłopcze otrząśnij się! Naucz... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 marca 2011

- Chłopcze otrząśnij się! Naucz się mówić własnymi słowami! Przypomnij sobie co w życiu najważniejsze...- Dobrze wiem co jest ważne i na pewno ktoś taki jak ty nie powinien mnie pouczać- Że co kurwa?! Że niby jestem gorsza? Bo nie mam okrągłego miliona na koncie i rozpoznawalnej buźki? Poczekaj... Masz rację... Nie mogę cię niczego nauczyć.- Tego jeszcze nie było! Przyłapana : Panna K. przyznała się do błędu. - Ciebie nawet Kung-fu panda niczego by nie nauczył.

 Ty masz więcej szczęścia niż... teksty

alcoholicsmile dodano: 6 marca 2011

-Ty masz więcej szczęścia niż rozumu, jakbym mogła to bym cię przez internet zabiła / moja ciocia ♥

Nawet czując  że są jedynie... teksty

alcoholicsmile dodano: 4 marca 2011

Nawet czując, że są jedynie marionetkami,obracanymi co chwila w czyjś dłoniach i popychanymi na nowe tory życia, zawsze pragnęli szukać jakiejś ścieżki, która znów pokierowałaby ich w jednym kierunku. Aż do końca, który jakkolwiek miałby wyglądać, byłby tylko ich wspólnym końcem. Mogliby być tymi samymi egoistami, poddającymi się coraz swym miłosnym torturą; zależnymi od siebie głupcami, nie dostrzegającymi swej dziecinnej naiwności. Mogliby wszystko, prócz egzystowania w tym samym świecie bez siebie.

Jest największym dupkiem na świecie... teksty

alcoholicsmile dodano: 3 marca 2011

Jest największym dupkiem na świecie, sprawia, że mam ochotę krzyczeć, niszczy mój dzień by później uratować go w ostatniej minucie, sprawia, że jestem szalona, nie znika z moich myśli, i nienawidzę tego, ale on jest wszystkim czego chcę.

Myśl  że wcale nie musimy... teksty

alcoholicsmile dodano: 3 marca 2011

Myśl, że wcale nie musimy rezygnować z pożegnania krzyczała w mojej głowie coraz głośniej, wprawiając serce w większy ruch. Ponieważ, teraz kiedy byłam tak bliska jego utraty coraz bardziej zdawałam sobie sprawę, że nie jestem przygotowana na to żeby ten chłopak zniknął z mojego życia.

I z tego miejsca chciałabym... teksty

alcoholicsmile dodano: 3 marca 2011

I z tego miejsca chciałabym pozdrowić Cyca , należą mu się wielkie gratulacje , powinien iść do mam talent, jako największy Chuj świata. Jestem pewna że by wygrał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV