głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Wiem że nie raz będzie wam ciężko i mimo iż nie jesteście jeszcze razem to ja wiem że kiedyś się rozstaniecie ale wiem też że to z nim będziesz siedzieć w bujan

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Wiem że nie raz będzie wam ciężko i mimo iż nie jesteście jeszcze razem to ja wiem że kiedyś się rozstaniecie ale wiem też że to z nim będziesz siedzieć w bujanym fote
Wiem że nie raz będzie wam ciężko... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

Wiem,że nie raz będzie wam ciężko i mimo iż nie jesteście jeszcze razem to ja wiem,że kiedyś się rozstaniecie,ale wiem też,że to z nim będziesz siedzieć w bujanym fotelu,to właśnie jemu uszyjesz szalik i skarpetki na drutach,urodzisz dziecko i będziesz jeździć na cudowne wakacje.

 Nie jestem twoją żoną ani... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

-Nie jestem twoją żoną ani dziewczyną. Mogę płacić za siebie...-Hmm najpierw możesz być dziewczyną,potem narzeczoną i w końcu żoną. I tak będę płacił. -obrażę się. -nie wymyślaj. Nie płace Ci przecież za mieszkanie,nie kupiłem Ci samolotu. To nic wielkiego.-przewrócił oczami. -Samolot? hmmm,myślisz że mógłbyś mi go kupić?-uśmiechnęłam się pokazując rząd białych zębów -a wracając do tej żony. Jak będziemy małżeństwem to podpiszemy intercyzę.-Oszalałaś? -Z małżeństwem? -Nie,to akurat mam w planach-uśmiechnął się -ale ta intercyza? Ty się chyba źle dziś czujesz-Obiecasz mi coś? -Nie obiecam Ci,że nie będę za Ciebie płacił!

Kiedy usłyszała dźwięk telefonu... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

Kiedy usłyszała dźwięk telefonu,natychmiast zerwała się z łóżka i podbiegła do niego. Kiedy odebrała,odchyliła na chwilę słuchawkę by powiedzieć mi tylko ,,To On''. -Nie ma mnie!-zakryłam się poduszką -Mówi,że jej nie ma. Po chwili znowu zwróciła się do mnie. -Mówi,że możesz mieć nawet różowe włosy i tak będzie Cię kochał.

 Masz kogoś? nie mam dziecko ten... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

-Masz kogoś?-nie,mam dziecko ten fakt odpycha a Ty masz kogoś?-popatrzyła udając mało zainteresowaną,jednak na odpowiedź czekała jak na szpilkach-nie,dzieci też niestety nie mam,ale posiadam psa.

 Otwierasz kawiarnię? zaśmiała... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

-Otwierasz kawiarnię?-zaśmiała się wchodząc do jadalni i spoglądając na chłopaka w koszuli przy świecach. -Co się dzieje? Ej..dlaczego klękasz?-Wtedy zaczęła panikować. Wydaje mi się,że gdyby się domyśliła to zapewne cieszyła by się od samego wejścia.-Walę prosto z mostu...nie jestem najlepszym poetą. -Wstań z tej podłogi-Zajęczała widząc jak wyciąga czarne pudełeczko z kieszeni -Wyjdziesz za mnie?-Patrzył na nią tymi zielonymi oczami,które w tej chwili były wypełnione nadzieją.

Uśmiechasz się  żeby zamaskować... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

Uśmiechasz się, żeby zamaskować ten ból w sercu i śmiejesz się żeby zataić te łzy w twoich oczach. I może przeciętny widz by się na to nabrał. Ale nie ja. Ja wiem, że w środku wszystko eksploduje, rozpada się. I wiem, że to boli.

 Czasem jest trudno kogoś kochać... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

-Czasem jest trudno kogoś kochać ponieważ się boimy, że go stracimy. Pokręciłam głową, a końcem rękawa otarłam łzy, które ciągle napływały. -To nie tak. Dla niego to nie było i nigdy nie będzie prawdziwe, rozumiesz? To gra. On czeka tylko na to żebym straciła dla niego głowę by potem po prostu mnie zostawić ze złamanym sercem i skazać na cierpienie. -Więc może zachowaj swoje serce dla kogoś kto na tę miłość zasługuję? -Nie da się zapomnieć kogoś kto dał ci tyle do zapamiętania. -Jednak twój świat byłby lepszy bez niego. -Ale wtedy to nie byłby już mój świat. Tak właściwie to mój świat jest wszędzie tam, gdzie ja jestem z nim.

ja niestety też   teksty alcoholicsmile dodał komentarz: ja niestety też;/ do wpisu 26 luty 2011
Chciałabym się w końcu z Nim... teksty

alcoholicsmile dodano: 26 luty 2011

Chciałabym się w końcu z Nim zobaczyć. Porozmawiać, pośmiać się, cokolwiek. Możemy nawet bezczynnie siedzieć i gapić się na siebie nawzajem. Ale byleby z Nim. Nikim innym. Mam wrażenie, że jesteśmy osobno już kilka lat, a przecież jeszcze niedawno się widzieliśmy. Przeżywam tak zwaną „tęsknotę za chłopakiem” i dziwnie się z tym czuję. Ale przynajmniej mam pewność, że mi na Nim zależy.

Ktoś znowu mi daje szansę poczuć... teksty

alcoholicsmile dodano: 22 luty 2011

Ktoś znowu mi daje szansę poczuć smak miłości a ja przez Ciebie boję się zaryzykować.

Moje serce tak długo siedziało... teksty

alcoholicsmile dodano: 22 luty 2011

Moje serce tak długo siedziało cicho, ze omal zapomniałam, że je mam… Wystarczył jeden błysk jego błękitnych tęczówek a wszystko stało się jasne. Miałam ochotę wykrzyczeć całemu światu jak mi źle…

Pytam siebie  Kiedy ja się tak... teksty

alcoholicsmile dodano: 22 luty 2011

Pytam siebie "Kiedy ja się tak naprawdę śmiałam?''Na przejściu widzę jakąś parę trzymającą się za ręce.Moje serce zadaje sobie pytanie czy kiedykolwiek znajdę kogoś,kto zaakceptuje mnie taką jaką jestem? 2/2

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV