głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Wyrosłam z wyimaginowanych bajek o walecznych księciach ratujących życie pięknych księżniczek jednym zaczarowanym pocałunkiem po którym zwykle była jakaś badzie

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Wyrosłam z wyimaginowanych bajek o walecznych księciach ratujących życie pięknych księżniczek jednym zaczarowanym pocałunkiem po którym zwykle była jakaś badziewia
Wyrosłam z wyimaginowanych bajek o... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 marca 2011

Wyrosłam z wyimaginowanych bajek o walecznych księciach, ratujących życie pięknych księżniczek jednym, zaczarowanym pocałunkiem, po którym zwykle była jakaś badziewia piosenka bez jakiegokolwiek sensu.. a tym bardziej znaczenia.

Dałabym wiele  by znów być tym... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 marca 2011

Dałabym wiele, by znów być tym uśmiechniętym dzieckiem z głową pełną niedosięgniętych celów i masą pomysłów na wskok w dorosłość, byleby tylko być kimś, kogo zapamięta się na świecie, być osobą ważną, godną zwrócenia na nią uwagi. Zabawy w księżniczki szybko zmieniły się w realne gry z przyjaciółmi.

Zawsze chciałam usiąść w... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 marca 2011

Zawsze chciałam usiąść w przyszłości na bujanym fotelu, wyciągając stary album ze starymi zdjęciami i przeglądając je, patrzeć na swoje dzieci, wnuki, na mężczyznę, z którym spędziłabym całe życie. Chciałabym wtedy móc opowiedzieć im wszystkim, że zawsze robiłam to, co było dla mnie najważniejsze, to co kochałam. Wspominać ludzi, dzięki którym zdobyłam to, co miałabym już wtedy. Zawsze miałam nadzieję, że będzie okazja, by przypomnieć sobie najwspanialszych na świecie przyjaciół, znajomych z internetu , których mimo, że nigdy nie widziałam na oczy kochałam jak własną rodzinę.

Gdy patrzę na niektóre zdjęcia... teksty

alcoholicsmile dodano: 17 marca 2011

Gdy patrzę na niektóre zdjęcia moich znajomych na facebooku, żałuję, że nie ma opcji "Ja pierdolę..."-.-
Autor cytatu: congratulations

Jak chcesz się pobawić ludźmi to... teksty

alcoholicsmile dodano: 16 marca 2011

Jak chcesz się pobawić ludźmi to sobie w simsy kurwa zagraj.

Głupawka choroba powszechnie znana... teksty

alcoholicsmile dodano: 16 marca 2011

Głupawka-choroba powszechnie znana wśród młodzieży,zaraźliwa. Objawia się niekontrolowanymi napadami śmiechu oraz potokiem łez.

Poczułam jak moje nie wyleczone... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 marca 2011

Poczułam jak moje nie wyleczone jeszcze serce zrobiło salto, zatańczyło makarenę i zakończyło spektakularny występ szpagatem.

Never say no to Panda! :D teksty

alcoholicsmile dodano: 15 marca 2011

Never say no to Panda! :D

Chwycił ją za dłoń i poprowadził... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 marca 2011

Chwycił ją za dłoń i poprowadził w kierunku samochodu. Dopiero po chwili poczuł jak jej palce zaciskają się mocniej i wyrównuję krok do jego. Odwrócił się i uśmiechnął, widząc ich splecione dłonie. Popatrzył jej w oczy i dostrzegł tak długo wyczekiwane iskierki radości.

Naglę zapragnął ją zobaczyć.... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 marca 2011

Naglę zapragnął ją zobaczyć. Teraz, zaraz. Sprawić, aby się uśmiechnęła, aby mógł w tedy podziwiać wyraz jej twarzy. Zobaczyć jak jej niebieskie oczy śmieją się w jego kierunku. Był jej to winień po tych wszystkich łzach, które musiała przez niego wylać. Marzył o dotyku jej skóry. O tym jak zaciskała palce na jego nadgarstkach, jak dłonią przeczesywała jego włosy. Zamknął oczy i przywołał wspomnienie dotyku jej ust na jego wargach. Zapachu jej skóry kiedy wodził ustami po jej szyi. Mógłby tak wyliczać bez końca. Tęsknił za tymi drobnymi, ale jakże ważnymi dla niego rzeczami.

Zbiegła ze schodków i puściła... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 marca 2011

Zbiegła ze schodków i puściła się biegiem przez skwer. W pewnej chwili poczuła jak jego palce łapią ją za ramię i powstrzymują od dalszego biegu. Pociągnął ją tak, że zakręciła się i wpadła wprost na niego. Zdyszani, stali teraz na przeciwko siebie, wzrok wbijając w swoje twarze. Wciąż trzymał jej ramię, aby mu nie uciekła.

Nie rozumiała przebiegłości losu... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 marca 2011

Nie rozumiała przebiegłości losu, ironii z jaką drwiło z niej życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV