głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no i po urodzinach .  D teksty

agunia15ck dodano: 9 października 2011

no i po urodzinach . ;D

mojee. teksty agunia15ck dodał komentarz: mojee. do wpisu 3 października 2011
mojee. teksty agunia15ck dodał komentarz: mojee. do wpisu 3 października 2011
mojee. teksty agunia15ck dodał komentarz: mojee. do wpisu 3 października 2011
Czym dla Ciebie jest miłość? Dla... teksty

agunia15ck dodano: 3 października 2011

Czym dla Ciebie jest miłość? Dla mnie miłość jest czymś wyjątkowym. Uczucie to zapiera dech w klatce piersiowej. Na widok ''ukochanej'' osoby na Twojej twarzy pojawia się wyjątkowo szczery uśmiech, a serce? No właśnie co się z nim dzieje? Bije szybko, coraz szybciej. Szczęście, które Cię wypełnia jest nie do opisania. Jest to wspaniałe uczucie, lecz nie trwa ono wiecznie...

stoisz i patrzysz jak życie daje Ci... teksty

agunia15ck dodano: 2 października 2011

stoisz i patrzysz jak życie daje Ci w kość .

Patrząc za siebie widzisz wszystko... teksty

agunia15ck dodano: 2 października 2011

Patrząc za siebie widzisz wszystko jasno i wyraźnie, lecz kiedy patrzysz przed siebie nie widzisz nic. W życiu pojawiają się osoby, które sprawiają, że przed sobą widzisz sporo jasnych sytuacji . Przyszłość staje się wyraźna, ale kiedy tylko ta osoba znika z Twojego życia nie wiesz ruszyć do przodu, czy patrzeć za siebie? Patrzeć na to co było . Warto ruszyć do przodu, ponieważ w przyszłości może być tylko lepiej. Znów pojawi się osoba która rozświetli przyszłość i doda nam do kolekcji nowe, piękniejsze wspomnienia.

Wieczorem siadam przed komputerem... teksty

agunia15ck dodano: 2 października 2011

Wieczorem siadam przed komputerem, który leży na biurku. Obok monitora leży aparat, w którym znajduje się mnóstwo zdjęć, setki wspomnień. Każdego wieczoru w dłoniach trzymam aparat, z głośników lecą ''ich piosenki'' , a w głowie mam niezły syf. Oglądanie wspólnych zdjęć powoduje powracanie wspaniałych wspomnień. Przed oczami mam obrazy cudownych chwil, które zadają tyle bólu. Chciałabym, żeby coś się w końcu zmieniło. Nie czekam na niego, ale te chwile, one wracają, a to jest właśnie najbardziej bolesne.

Kiedy czujesz się już totalnie... teksty

agunia15ck dodano: 1 października 2011

Kiedy czujesz się już totalnie bezsilna, nie wiesz co masz ze sobą zrobić, w sercu czujesz pustkę to oznaka, że po prostu uczucie odchodzi, ukochana osoba znika z Twojego serca. Musisz pocierpieć, żeby w końcu było dobrze, musisz wypłakać to wszystko, aby narodzić się na nowo i powiedzieć, że jesteś szczęśliwa. Po tym wszystkim. Wyobraź sobie, że tyle walczyłaś, żeby się teraz poddać ? Nie . Warto poczekać na zamierzone efekty mimo wszystko. ;)

Jestem jak każda nastolatka mająca... teksty

agunia15ck dodano: 30 września 2011

Jestem jak każda nastolatka mająca lat 16. Przeżyłam już pierwszą prawdziwą miłość. Dla jednych to bzdura, inni to rozumieją. Często zmieniam nastrój. Oczy niebieskie, włosy blond, zadziorny charakterek, to jest to, co mnie cechuje. Mam jeszcze wielkie serce otwarte na innych ludzi. Kocham pomagać. Cierpienie innych mnie nie bawi. Nawet najgorszy wróg w tej najbardziej bolesnej chwili może liczyć na pomocną dłoń, niektórzy uważają, że jest to fałszywość, ja że to po prostu szczera pomoc. Nie potrafię tego zmienić taka już jestem . Wszystko co dzieje się w moim życiu jest jednym wielkim spontanem. W miłości nie odnoszę wielkich sukcesów, lecz są ramiona które uwielbiam, uwielbiam jak zwinnie otaczają moje ciało. Oczy w które kocham patrzeć, i usta, z których płynące słowa mogłabym słuchać godzinami. Istnieją na tym świecie też ludzie, bez których nie wyobrażam sb dalszego funkcjonowania. Tych ludzi, poznanych raz nie zapomnę, bez względu na to co by się działo . Dziękuję .

Nadeszły te chwile  w których mam... teksty

agunia15ck dodano: 27 września 2011

Nadeszły te chwile, w których mam ochotę uciec jak najdalej stąd. Nie myśleć, nie czuć, mieć ''wyjebane'' ? Niestety tak się nie da. Co zrobić, żeby stać się obojętną ? Unikać spojrzeń, które tylko pogarszają to wszystko ? Dlaczego jest tak, że mimowolnie uśmiech się pojawia? Chcę mieć spokój przestać o ''tym'' myśleć. Zakład ? Mogę się poddać i przegrać. Po prostu nie mam siły pogrążać się w to coraz bardziej .

już sama nie wiem  co myśleć. teksty

agunia15ck dodano: 25 września 2011

już sama nie wiem, co myśleć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV