głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion przychodzi taki dzień kiedy nawet żelki haribo nie są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem potrafisz bez ogródek wykrzyczeć że nienawidzisz sam

abstracion

abstracion.moblo.pl
przychodzi taki dzień kiedy nawet żelki haribo nie są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem potrafisz bez ogródek wykrzyczeć że nienawidzisz samej
przychodzi taki dzień kiedy nawet... teksty

abstracion dodano: 3 sierpnia 2010

przychodzi taki dzień, kiedy nawet żelki haribo nie, są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem, potrafisz bez ogródek wykrzyczeć, że nienawidzisz samej siebie.

ojej. to życzę aby udało Ci się go odwiedzić. 9 lat to kawał czasu a Nowy Jork jest niesamowity. teksty abstracion dodał komentarz: ojej. to życzę, aby udało Ci się go odwiedzić. 9 lat, to kawał czasu, a Nowy Jork jest niesamowity. do wpisu 3 sierpnia 2010
słowo 'kocham' można porównać do... teksty

abstracion dodano: 31 lipca 2010

słowo 'kocham' można porównać, do latania samolotem podczas jego startu. Twoje serce przepełnia uczucie, którego nie jesteś w stanie opisać słowami. czujesz, że unosisz się nad ziemią. a Twoje ciało, jest jak w stanie nieważkości, po którym sporadycznie przechodzą dreszcze.

siedzisz na parapecie w za dużym... teksty

abstracion dodano: 28 lipca 2010

siedzisz na parapecie w za dużym swetrze, nasłuchując odgłosu kropel uderzających o szybę okna. upuszczasz niezdarnie papierosa, który złośliwie wypala w Twoich rajstopach, dziurę w kształcie serca.

ja Cię też. : teksty abstracion dodał komentarz: ja Cię też. :* do wpisu 27 lipca 2010
szczęśliwym jest się wtedy gdy... teksty

abstracion dodano: 26 lipca 2010

szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej kawy. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

a teraz mnie nienawidzi jakbym była... teksty

abstracion dodano: 26 lipca 2010

a teraz mnie nienawidzi, jakbym była odpowiedzialna za to w jakim rytmie bije moje serce.

niezdarnie siadła na parapecie... teksty

abstracion dodano: 25 lipca 2010

niezdarnie siadła na parapecie, wystawiając nogi za okno. machała nimi beztrosko, nie zważając na fakt, że znajduje się na dwudziestym piętrze. przecież kazał jej być dzielną.

jedynym pocieszeniem jest fakt że... teksty

abstracion dodano: 25 lipca 2010

jedynym pocieszeniem jest fakt, że wdycham powietrze, które Ty wydychasz.

zapomnieć o przeszłości. nie... teksty

abstracion dodano: 25 lipca 2010

zapomnieć o przeszłości. nie martwić się o przyszłość i wykorzystać teraźniejszość jak napaleniec tanią dziwkę.

śmieję się kiedy chce mi się... teksty

abstracion dodano: 25 lipca 2010

śmieję się, kiedy chce mi się płakać. histeryzuję kiedy powinnam być opanowana. milczę kiedy mam ochotę krzyczeć. nie wiem czego chcę, ale uparcie do tego dążę. zdzieram obcasy na nierównych chodnikach. targam nowo kupione rajstopy. jestem wstawiona po jednej lampce wina. naiwnie czekam na tego jedynego, który moją nie idealność zaakceptuje, cierpliwie wytrzymując mój obłęd.

ojej. dziękuję. : mnie się Twoje wpisy bardzo podobają. talenta masz ewidentnie : . teksty abstracion dodał komentarz: ojej. dziękuję. :* mnie się Twoje wpisy bardzo podobają. talenta masz, ewidentnie :). do wpisu 23 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV