głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion mam takiego świra na Twoim punkcie że mogłabym Cię zabić wypatroszyć i wypchać. przynajmniej wtedy nie robiłbyś krzywdy a do przytulania byś się nadał. wolałaby

abstracion

abstracion.moblo.pl
mam takiego świra na Twoim punkcie że mogłabym Cię zabić wypatroszyć i wypchać. przynajmniej wtedy nie robiłbyś krzywdy a do przytulania byś się nadał.
mam takiego świra na Twoim punkcie... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

mam takiego świra na Twoim punkcie, że mogłabym Cię zabić, wypatroszyć i wypchać. przynajmniej wtedy nie robiłbyś krzywdy, a do przytulania byś się nadał.

wolałabym być Twoim brelokiem od... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

wolałabym być Twoim brelokiem od kluczy niż dziewczyną, przynajmniej bylibyśmy zawsze razem.

jestem bezlitosną egoistką. nie... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

jestem bezlitosną egoistką. nie chcę być elementem Twojego życia, chce być Twoim życiem. chcę być dla Ciebie tym kim Ty jesteś dla mnie. chcę, żebyś nieustannie o mnie myślał. zastanawiał się gdzie jestem, z kim, co robię. chcę, żebyś był o mnie zazdrosny. chcę, żebyś przyszłość wiązał tylko ze mną. chcę być zawsze na pierwszym miejscu, tak abyś zawsze wszystko i wszystkich rzucał dla mnie i przybiegał, kiedy tego potrzebuję. chcę być Twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem i pierwszą po przebudzeniu. chcę, żebyś mnie kochał bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro. chcę, żebyś widział mnie w każdej gwieździe na niebie i w każdym miejscu na ziemi. chcę, żebyś myślał o mnie robiąc kawę, przypominając sobie nasze wspólne poranki, gdy piliśmy ją wspólnie. chcę być uwzględniona w każdym z Twoich planów. chcę, żebyś zawsze pamiętał, że jesteś ze mną. żebyś zawsze miał na uwadze, że jestem gdzieś tam i czekam na Ciebie. chcę, żebyś pragnął mnie mieć zawsze i wszędzie przy sobie.

wspomnienia mogą być najlepszym... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

wspomnienia mogą być najlepszym antydepresantem lub najlepszym powodem do samobójstwa. pracuj na nie tak, aby były tylko tym pierwszym.

kiedyś oddałam Ci się cała. teraz... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

kiedyś oddałam Ci się cała. teraz wiem, że jedyne na co zasługujesz to moje gówno na Twojej wycieraczce.

dziękuję :  teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję :) do wpisu 15 maja 2016
dlaczego jeżeli ktoś mówi  że... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

dlaczego jeżeli ktoś mówi, że kocha potrafi zranić tą osobę? miłość to najsilniejsze, istniejące uczucie. ciężko nam sprawić przykrość obcej osobie, a potrafimy zranić, stłamsić, rozbić na tysiące kawałków osobę, którą darzymy uczuciem. osobę, której podajemy lekarstwa, gdy jest chora, tej której rozkładamy parasol, gdy leje deszcz. tą, którą wspieramy w każdej życiowej rozterce. tą z którą się smiejemy, płaczemy razem z nią. tą którą przykrywamy, gdy zaśnie. tą za którą oddalibyśmy życie i gdybyśmy mogli to przełożyli byśmy jej cierpienie na nas samych. chcemy uchronić ją od bólu a sami go zadajemy. jesteśmy hipokrytami. po co przykrywasz mnie kocem, gdy bezwiednie zasnę na sofie w salonie skoro potrafisz doprowadzić mnie do łez?

lęk przed utratą drugiej osoby to... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

lęk przed utratą drugiej osoby to największa fobia ludzkości. jeżeli zostaniesz zapytany czego się boisz, nie odpowiadaj zatem, że niczego bo skłamiesz.

nienawidzę Cię z miłości. teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

nienawidzę Cię z miłości.

jak to jest  że kiedy patrzę Ci w... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

jak to jest, że kiedy patrzę Ci w oczy, a Ty mi mówisz, że jestem Twoją drugą połówką to do oczu napływają mi łzy, a w środku cała płonę, objęta błogostanem, a chwilę później, gdy mnie zawiedziesz, nienawidzę się za to uczucie za które ludzie zapłaciliby miliony?

Bóg stworzył nas zdolnymi do... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

Bóg stworzył nas zdolnymi do kochania po popełnieniu przez Ewę błędu. bez grzechu nie skazałby nas na takie cierpienie.

w końcu dochodzi do kulminacyjnego... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

w końcu dochodzi do kulminacyjnego momentu, kiedy masz ochotę wylać na niego kubek gorącej kawy, ale żal Ci jej. nie jego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV