głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion wyjebałabym misia od Ciebie ale on przecież nie jest odpowiedzialny za to że pokochałam skurwysyna. a ja nie lubię karać niewinnych. a po rozstaniu zaczyna się

abstracion

abstracion.moblo.pl
wyjebałabym misia od Ciebie ale on przecież nie jest odpowiedzialny za to że pokochałam skurwysyna. a ja nie lubię karać niewinnych.
wyjebałabym misia od Ciebie  ale on... teksty

abstracion dodano: 21 lipca 2012

wyjebałabym misia od Ciebie, ale on przecież nie jest odpowiedzialny za to, że pokochałam skurwysyna. a ja nie lubię karać niewinnych.

a po rozstaniu zaczyna się wyścig... teksty

abstracion dodano: 21 lipca 2012

a po rozstaniu zaczyna się wyścig szczurów, kto prędzej zapomni. nie myślisz, ale w podświadomości modlisz się w każdej sekundzie swojej egzystencji o to, żeby pamiętał. nie dlatego, że chcesz wygrać. dlatego, że nadzieja jest nieśmiertelna.

a teraz znienacka nadszedł czas... teksty

abstracion dodano: 21 lipca 2012

a teraz znienacka nadszedł czas, żeby stać się gotową na ponowne bycie dla Ciebie nikim.

dlaczego kiedy moje serce zaczęło... teksty

abstracion dodano: 21 lipca 2012

dlaczego kiedy moje serce zaczęło napierdalać dubstep, nie dostałam po ryju na tyle mocno, żeby zadać sobie samej pytanie, czy aby przypadkiem mnie nie popierdoliło?

obiecałam sobie  że po Twoim... teksty

abstracion dodano: 21 lipca 2012

obiecałam sobie, że po Twoim odejściu nie będę wybuchać płaczem kiedy z szafki wyciągnę w zapomnieniu dwie, zamiast jednej filiżanki. utrzymuję się w tym postawieniu. płaczę dopiero przy zalewaniu herbaty. jeszcze jakiś czas, i będę się wstrzymywać aż do słodzenia. jestem dzielna, tak jak postanowiłam być.

i przepraszamm  że Twoja ręka musi... teksty

abstracion dodano: 13 lipca 2012

i przepraszamm, że Twoja ręka musi czasem leżeć bezwładnie bo ja już nie jestem w stane jej objąć. że Twoje usta czasami czują się osamotnione ze względu na to, że moim wcale nie tęskno. przepraszam, że nie odliczam minut do naszego następnego spotkania jeszcze w trakcie poprzedniego. przepraszam, że jestem tak jakby mnie nie było. że zgubiłam rytm Twojego serca i zwyczajnie mojemu się nie spieszy by go dogonić. przepraszam.

nie ma nic bardziej drastycznego niż... teksty

abstracion dodano: 13 lipca 2012

nie ma nic bardziej drastycznego niż moment, kiedy patrzysz mu w oczy i nie widzisz w nich już swojego odbicia.

moment stawia się dla kogoś... teksty

abstracion dodano: 13 lipca 2012

moment stawia się dla kogoś wszystkim jest długotrwałym procesem. natomiast moment stawania się dla kogoś nikim, jest w stanie prześcignąć prędkość światła.

dziękuję! teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję! do wpisu 9 lipca 2012
  za każdym razem  kiedy spojrzę na... teksty

abstracion dodano: 8 lipca 2012

- za każdym razem, kiedy spojrzę na te filiżanki po naszym rozstaniu będę wspominać jak wspólnie rozkoszowaliśmy się smakiem porannej kawy, przeplatając to pocałunkami, wiesz? - powiedziała z zachwytem. - mhm, jak się rozstaniemy ... - no tak. mam nadzieję, że pozwolą mi je ze sobą zabrać, a nawet zorganizują na nie jakąś półkę. w niebie.

zelqqa  żeby dodało Ci punkty ktoś musi się zarejestrować  nie wystarczy kliknąć   . teksty abstracion dodał komentarz: zelqqa, żeby dodało Ci punkty ktoś musi się zarejestrować, nie wystarczy kliknąć ;). do wpisu 20 czerwca 2012
pragnęła jego serca  on był w... teksty

abstracion dodano: 20 czerwca 2012

pragnęła jego serca, on był w stanie podarować jej mięsień. ale ulokowany nieco niżej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV