głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Bo jaki jesteś ty mój świecie? Niby wszystko takie proste wszystko ma swoje określone miejsce. Tylko że ja nic z tego nie rozumiem albo rozumiem kiedy jest już

aboniety

aboniety.moblo.pl
Bo jaki jesteś ty mój świecie? Niby wszystko takie proste wszystko ma swoje określone miejsce. Tylko że ja nic z tego nie rozumiem albo rozumiem kiedy jest już za p
Bo jaki jesteś ty  mój świecie?... teksty

aboniety dodano: 11 lipca 2010

Bo jaki jesteś ty, mój świecie? Niby wszystko takie proste, wszystko ma swoje określone miejsce. Tylko, że ja nic z tego nie rozumiem albo rozumiem, kiedy jest już za późno.

rozumiała  że ta głupia 17 : 17... teksty

aboniety dodano: 11 lipca 2010

rozumiała, że ta głupia 17 : 17 nic już dla niej nie znaczy.

prawdę się uśmiechnęła  poczuła... teksty

aboniety dodano: 11 lipca 2010

prawdę się uśmiechnęła, poczuła się z siebie dumna, cholernie i chociaż wiedziała, że nie do końca robi dobrze, była szczęśliwa i jak gdyby nigdy nic zeszła do ludzi, cieszyła się, Pisząc wieczorem sms'a dobranoc, nie oczekiwała, że odpisze przez tydzień wpadła w rutynę, ale odpisał nie tak jak zwykle z głupim średnikiem i gwiazdką, tylko z jeje imieniem i wtedy zrozumiała, że to co było już nigdy nie wróci, oraz to że jest to jej najlepsza decyzja, cieszyło ją najbardziej na świecie.

ciąg dalszy... teksty aboniety dodał komentarz: ciąg dalszy... do wpisu 11 lipca 2010
Bała się  że postępuje źle  że... teksty

aboniety dodano: 11 lipca 2010

Bała się, że postępuje źle, że wszystko co robi w końcu obróci się przeciwko niej, czuła, że nigdy nie zrobiła tak jak chciała i wtedy gdy porozmawiała z ważną dla siebie osobą, doszła do wniosku, że bardziej bycia z nim chciały jej znajomi, na siłę wpojenia jeje szczęścia ona chciała sama do czegoś, dojść z podniesioną głową, napisała głupiego sms'a. Po którym on nie odpisał, pierwszy raz, wzięła sprawy w swoje ręce, raz się żyje, powiedziała do siebie, wystukała numer jego telefonu, który znała już prawie na pamięć, był smutny, wytłumaczy mu wszystko nie wierzył w ani jedno jej słowo, pomyślała po raz pierwszy w życiu, że łamie komuś serce, a to przeważnie ludzie robili jej, świadomie tu dzież nie, przez pewien moment przeleciał jej przed oczami widok cudnej miłośći zaangażowania z jego strony nie jej, prawie się rozpłakała, ale nie musiała wytrzymać, w końcu przestała mówić 'może', rozłączyła się, siedząc przez chwile napisała głupie 'przepraszam, za wszystko.' i uśmiechnęła się, na

Kiedyś byłem pewien  że dane... teksty

aboniety dodano: 11 lipca 2010

Kiedyś byłem pewien, że dane słowo jest najważniejsze, że miłość to uczucie jest największe. dziś wiem, że agresji w człowieku może zebrać się więcej.

Wystarczy gest  słowo  by zranić... teksty

aboniety dodano: 11 lipca 2010

Wystarczy gest, słowo, by zranić tak boleśnie, zniszczyć szansę, cienką nić porozumienia.

byłoby zajebiście gdyby nie ty teksty

aboniety dodano: 9 lipca 2010

byłoby zajebiście gdyby nie ty

tylko ja  cztery ściany i za oknem... teksty

aboniety dodano: 9 lipca 2010

tylko ja, cztery ściany i za oknem cisza.

Marzę o cofnięciu czasu .... teksty

aboniety dodano: 9 lipca 2010

Marzę o cofnięciu czasu . Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu , jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku .

Ty chyba kochasz mnie irytować... teksty

aboniety dodano: 9 lipca 2010

Ty chyba kochasz mnie irytować , nadziejo.

  Kolejny raz zakochałam się w... teksty

aboniety dodano: 9 lipca 2010

- Kolejny raz zakochałam się w niewłaściwej osobie ... - Nie martw się , kiedyś ktoś kupi temu pieprzonemu Kupidynowi okulary.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV