głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety dopasowywała swoje zdjęcia do niego tak bardzo lubiła swój widok z nim na jednym może kiedyś będą stali obok siebie to byłby najmilszy widok dla niej. Green eye

aboniety

aboniety.moblo.pl
dopasowywała swoje zdjęcia do niego tak bardzo lubiła swój widok z nim na jednym może kiedyś będą stali obok siebie to byłby najmilszy widok dla niej.
dopasowywała swoje zdjęcia do niego... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

dopasowywała swoje zdjęcia do niego, tak bardzo lubiła swój widok z nim na jednym, może kiedyś będą stali obok siebie, to byłby najmilszy widok dla niej.

Green eyes of disaster =D  On. teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Green eyes of disaster =D - On.

Super znów to wróciło... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Super, znów to wróciło - szepnęła, podciągając do siebie kolana. Marzenia nad tym, że moglibyśmy się teraz przytulać i dawać sobie serię ty słodziutkich buziaków. W prawdzie potraktowałam Cię nie za bardzo, gdyż napchałam Cię po brzegi w szczęściu i w momencie kazałam Ci to wyrzygać, nie ty też nie byłeś bez winny, nie jestem księżniczką, świat mnie nie zabije, a im bardziej będziesz mi mówił nie, potraktuję to jako zachętę, boo ja bardzo lubię robić na przekór kochanie.

Moje życie nie bajka nigdy nie... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Moje życie, nie bajka, nigdy nie będę jebanym kopciuszkiem, nigdy nie robię tak jak ktoś mi każe, bo to przecież bez sensu, słucham metalu gdy mam na to ochotę i tak wprawdzie jednej rzeczy mogłabym się zgodzić potrafię jak to popychadło naprawdę kochać, tak kochać, nie pomyliłeś się potrafię to robić, lecz ty zamiast mnie wybrałeś ją, więc nie martw się nie będę płakać jak kopciuch, po prostu odejdę i zapomnę, że coś takiego jak ty istniało.

hihi dziękuję jak mam wenę to coś wymyślę =D pozdrowionka  teksty aboniety dodał komentarz: hihi dziękuję, jak mam wenę to coś wymyślę =D pozdrowionka ;* do wpisu 15 lipca 2010
Każdy mówi ciężko za tobą... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Każdy mówi ciężko za tobą nadążyć, zmieniasz zdanie co 5 minut, jesteś jakaś dziwna, nigdy Cię nie rozumie, widocznie nigdy nikt nie próbował, zawszę podaje konkretny powód, nie kłamię, a gdy zemną rozmawiasz słuchaj, a na pewno zrozumiesz dlaczego szarga we mnie tyle emocji.

Nigdy go nie chciała nie chciała... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Nigdy go nie chciała, nie chciała, gdyż był przesłodzony, mój świat nie może opierać się tylko na słodkich słowach, misiu, maleńka, skarbie, chociaż większość dziewczyn tak chce, ja taka nie jestem, nie jestem jak większość, moim ideałem zawsze był ktoś kto ma pasje, wredny, bo łysy no i ciul wam do tego, może Cię skrzywdzić, bo jest silny i próbuje Cię obronić, też źle, najbardziej w całym moim życiu będę żałować tego, że gdy mi się nie podobał umiałam z nim rozmawiać, a później bałam się odezwać.

Przestańcie ciągle mnie do czegoś... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Przestańcie ciągle mnie do czegoś namawiać - krzyknęła, mam tego dość ciągle każdy mi rozkazuje we wszystkim zjedz obiad, posprzątaj pokój, spróbuj go pokochać jest taki zajebisty bla, bla, bla. Mam dość zrozumcie w końcu, że to moje życie, moje sprawy i gdy ja to spierdolę ja będę za to płacić.

Pragnęła tak dużo że nikt nie... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Pragnęła tak dużo, że nikt nie mógł jej tego dać, pragnęła jego najbardziej i nikt nie chciał tego zrozumieć.

To śmieszne jak ktoś potrafi... teksty

aboniety dodano: 14 lipca 2010

To śmieszne jak ktoś potrafi złamać ci serce, a ty dalej kochasz go resztkami pozostałych kawałków.

Wtedy kiedy najgłośniej krzyczałam... teksty

aboniety dodano: 14 lipca 2010

Wtedy kiedy najgłośniej krzyczałam '' Pierdolić miłość '' pojawiłeś się właśnie Ty, lecz Ciebie ja tak chyba nie chce.

Poddaję się bo nie wiem jak dalej... teksty

aboniety dodano: 14 lipca 2010

Poddaję się, bo nie wiem jak dalej biec do Ciebie, ja czuję wciąż, że my to nie to nie dane nam jest razem grać, staje przed oczami świat czuję wciąż, że my to nie to choć uwierz, że naprawdę nigdy Cię nie zostawię, mimo, że wiemy, że my to nie to to czuję, że tym bardziej będzie łatwiej mi samej, tak bardzo chciałam, żeby to był on. < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV