głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Everything is fucking unjustly     teksty

aboniety dodano: 18 lipca 2010

Everything is fucking unjustly ;((

Jak słodko  cierpieć z czegoś do... teksty

aboniety dodano: 18 lipca 2010

Jak słodko, cierpieć z czegoś do czego sami doprowadziliśmy.

Rozmowa z nim przez skype... teksty

aboniety dodano: 17 lipca 2010

Rozmowa z nim przez skype, przyprowadza mnie o zawal serca, tak strasznie lubię jak do mnie mówisz, jak się śmiejesz, jak żartujesz.

Wysiadam  nie wiem czy ciągle... teksty

aboniety dodano: 17 lipca 2010

Wysiadam, nie wiem czy ciągle trafiam na złą ścieżkę, na taką, w której zawsze się gubię, nie wiem też czego zakochuje się w takich osobach w których nie powinnam, nie wiem już niczego, ostatnią rzeczą jaką wiem to to, że nie chcę spieprzyć tego co mi zostało, więc zrobię wszystko, żeby się tobie spodobać.

My tired heart is beating so slowly. teksty

aboniety dodano: 17 lipca 2010

My tired heart is beating so slowly.

Dziś spotkała mnie nie ziemska... teksty

aboniety dodano: 17 lipca 2010

Dziś spotkała mnie nie ziemska niespodzianka, najfajniejsza rzecz jaka mogła, możesz tak robić codziennie kocham to, szkoda, że byłam tak totalnie nie ogarnięta, że wyglądałam tak okropnie, gdybym wiedziała, że ty zjawisz się i będziesz siedział koło mnie, wszystko by się zmieniło, wyglądałabym najlepiej jak potrafię i na pewno bym się pomalowała, bo czułam się jak popychadło, lecz ty dalej patrzyłeś na mnie nie odrywając wzroku, to w tobie kocham, szkoda, że o tym nie wiesz.

Czuję jego obecność wszędzie... teksty

aboniety dodano: 17 lipca 2010

Czuję jego obecność wszędzie, nawet to głupie dotknięcie mnie przez przypadek nogą, zapach jego perfum, moment w którym się uśmiechał, naprawdę bardzoo go lubię, tak strasznie chciałabym go mieć przy sobie, lecz nie mogę, jak mnie to boli, cholernie boli, tak blisko, a jednak daleko, coś co się ma, ale nie w takiej formie w jakiej się chce go mieć, błagam niech to wszystko będzie troszkę prostsze, bo nie mam się komu wygadać, a emocjonalny wybuch wisi w powietrzu.

moja miłość  idzie do kina z inną... teksty

aboniety dodano: 16 lipca 2010

moja miłość, idzie do kina z inną, zajebiście - pomyślała, biorę się za jego kuzyna - zaśmiała się pod nosem i po chwili poczuła, że poszczega ludzi przedmiotowo, gdzie jest ta sama dziewczyna z przed roku ? nie ma zmieniła się, nic w niej już nie będzie takie samo, kocham się taką jaka jest, ma marzenia i będzie próbowała je spełnić.

czterech na jedną ? lubieeee =DD teksty

aboniety dodano: 16 lipca 2010

czterech na jedną ? lubieeee =DD

Oj dziewczyno  czy ty na prawdę... teksty

aboniety dodano: 16 lipca 2010

Oj dziewczyno, czy ty na prawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz, przestań się łudzić, że ten pieprzony moment, w którym Ty i on stajecie się całością kiedykolwiek nadejdzie, bo jest to tak możliwe jak przeczytanie każdego demota z poczekalni. Dziękuję za uwagę, zmień opis.

Gdy go zostawiła  nawet z nim nie... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Gdy go zostawiła, nawet z nim nie będąc wszystko spadło na nią, każdy miał do niej pretensje nawet przyjaciele, tylko nie pomyśleli jak przez moment było jej trudno, że to wszystko wcale nie było takie łatwe, nikt nie zapytał czy podać Ci pieprzoną chusteczkę, a teraz się kurwa pytajcie co u mnie, ja nie istnieję, tak ciężko jest podnieść słuchawkę i zapytać co u ciebie, noo tak szkoda złotówki, albo 10 gr za sms'a przykro się robi z tego, że mamy w tej samej sieci i smsy mamy za darmo, XXI wiek wiekiem zacofanej naiwności.

Siadła i zaczęła myśleć  po... teksty

aboniety dodano: 15 lipca 2010

Siadła i zaczęła myśleć, po kilku minutach doszła do właściwego wniosku, jak była mu potrzebna to dzwonił, pisał. Gdy powiedziałam prawdę, przestał czekać, skreślił ją, zapomniał. Nie warto było się starać no i teraz można przyznać mamie racje, czasem tak strasznie trudno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV