głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Płacę swoją osobą za błędy innych za pieprzone błędy innych mam serce a przynajmniej do wczoraj tak mi się wydawało dziś to nawet nie jestem pewna ile lat ma mó

aboniety

aboniety.moblo.pl
Płacę swoją osobą za błędy innych za pieprzone błędy innych mam serce a przynajmniej do wczoraj tak mi się wydawało dziś to nawet nie jestem pewna ile lat ma mój uko
Płacę swoją osobą za błędy... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Płacę swoją osobą za błędy innych, za pieprzone błędy innych, mam serce, a przynajmniej do wczoraj tak mi się wydawało, dziś to nawet nie jestem pewna ile lat ma mój ukochany młodszy brat, czy mój ulubiony program leci w czwartki czy w środy. Nie wiem nic, a ty opowiadasz mi o tym jak to się skoczył twój związek z była ? Kochanie otrząśnij się, nie chcę być zabawką, a mam wrażenie, że tak mnie potraktowałeś. To teraz wiesz co ? Podejdź podnieś i postaw na półkę, bo nawet one mają uczucia, czasem większe od największych gór świata.

Ze słabością nie wygram  już... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Ze słabością nie wygram, już nawet nie wiem kim jestem, straciłam wszystko, a mimo to nadal z tobą rozmawiam.

Równy miesiąc  a nauczyłam się... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Równy miesiąc, a nauczyłam się tyle ile mogłam przez lata, już teraz wiem jak to jest być wpieprzonym pod pociąg i resztkami serca próbować z pod niego wyjść.

Nic tak nie pragnę jak zobaczyć... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Nic tak nie pragnę jak zobaczyć swoją najlepszą przyjaciółkę, przytulić się, wypłakać, bo ona bez słów patrząc na mnie zrozumie co czuję.

 Przepraszam  kurwa przepraszam  ale... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

"Przepraszam, kurwa przepraszam, ale nie jestem gotowy na nasz związek" tymi słowami zachwiałeś mi równowagę emocjonalną, która przez bardzo długi czas budowałam i co teraz mam zrobić, ty silny najukochańszy dupek, jak zwykle pójdzie bawić się z kolegami i zapomni, a ja ? Pomyślałeś o mnie, zapłakanej przy poduszce ? Nie, bo zapomniałam, że ten pieprzony egoizm nawet to kochałam u ciebie bardzo.

Jej serce w momencie ktoś wyrwał... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Jej serce w momencie ktoś wyrwał, podle nakarmił szczęściem i wrzucił pod rozpędzonego tira, na skraju załamania ostatkiem życia oddycha, ale nie widzi w nim siły... znika.

Gdy tak całą noc nie spałam... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Gdy tak całą noc nie spałam przeglądając smsy od ciebie, gdy wszystkie moje ograny dźwięcznie odgrywały marsz żałobny, a nasz wspólne chwile robiły wycieczkę po mojej głowie, czułam, że coś we mnie umiera, coś co tak bardzo do chwili obecnej chcę mieć przy sobie. Byłeś i jesteś dla mnie całym światem i tak już pozostanie. Od łez oczy spuchnięte zamknęły się i na kilka godzin miałam spokój od wszystkiego.

Rozmawiając z Tobą po raz ostatni... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Rozmawiając z Tobą po raz ostatni już wczoraj, chciałam byś powiedział : "misiu, ja żartowałem, jesteś najcudowniejsza na świecie i niczego tak nie pragnę jak mieć Cię koło siebie" Ale życie napisało inny scenariusz.

Miliony twych słów rzuconych na... teksty

aboniety dodano: 16 października 2010

Miliony twych słów rzuconych na wiatr, ułożyło się w jeden cholerny napis, nigdy nie myślałam nawet, że będzie to tak cholernie boleć i ja tak strasznie się posypię.

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie, gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata, koc i twoje zdjęcia, powiem Ci, jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało sie opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

Najbardziej lubiła te chwile  kiedy... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino. Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV