głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Tylko ja cztery ściany a za oknem cisza. Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała żeby żadna kobieta nie pozn

aboniety

aboniety.moblo.pl
Tylko ja cztery ściany a za oknem cisza.
Tylko ja  cztery ściany a za oknem... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Tylko ja, cztery ściany a za oknem cisza.

Podziwiała go i była strasznie o... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

Twoje poczucie humoru jest dla mnie... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Twoje poczucie humoru jest dla mnie najważniejsze.Uwielbiam dołeczki na Twojej twarzy kiedy się uśmiechasz.Twój śmieszny ton mówienia,ciepły głos a zarazem pobudzający.Każde spotkanie,każda chwila,każde słowo jest dla mnie najwspanialsze.

 A co jeśli Czerwony Kapturek... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

-A co jeśli Czerwony Kapturek kochał Wilka ? - to jest wielce prawdopodobne... - więc ? - ... chory z miłości, obsesyjnie kochając Czerwonego Kapturka wolał ją zjeść, by nikt więcej nie mógł jej pokochać.

Prawda jest taka   że kiedy kocha... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Prawda jest taka , że kiedy kocha się tego , kto chce cię zabić , brakuje wyboru . Co mogłam zrobić ? Jak mogłam uciec , jak mogłam walczyć , skoro zadałabym wtedy ukochanej osobie ból ? Skoro nie chciała ode mnie nic innego prócz mojego życia , jak mogłam jej go nie ofiarować ?

Ona siedziała samotnie w domu i... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Ona siedziała samotnie w domu i myślała o nim , spoglądając ślepo w okno . Nie mogła zapomnieć .. A może nie chciała . ? Spłynęła samotna łza zostawiając mokry ślad na jej policzku . Wiedziała , że po tej jednej będzie ich więcej . Poddała się .. Za bardzo go kochała .

A tęsknota i wspomnienia w berka w... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

A tęsknota i wspomnienia w berka w sercu grają.

  Jesteś zakochany?    Zakochany to... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Ożeszkurdę,czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę jej ją na biurku.

Szanuj ją  bo jest jedną z tych... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Szanuj ją, bo jest jedną z tych, których nie może mieć każdy.

  O czym myślisz?     A o niczym...... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

- O czym myślisz? - A o niczym... - Ją nazywasz niczym

Decydując się na znajomość z... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo. że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku. że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt. bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś, chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością; trudną i krytyczną. z wszystkimi moimi wadami.

tak jak staliśmy razem  tak leżymy... teksty

aboniety dodano: 15 października 2010

tak jak staliśmy razem, tak leżymy teraz podzieleni, czasem tylko za siebie zerkamy ukradkiem i to co nas bardzo boli żyje w nas najbardziej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV