głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety I wiecie... to była miłość. Ta największa i prawdziwa. I to ja przez chwilę byłam tą Księżniczką z białą gumką do włosów przywiązaną na dole do bluzki bo tak mi

aboniety

aboniety.moblo.pl
I wiecie... to była miłość. Ta największa i prawdziwa. I to ja przez chwilę byłam tą Księżniczką z białą gumką do włosów przywiązaną na dole do bluzki bo tak mi się pod
I wiecie... to była miłość. Ta... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

I wiecie... to była miłość. Ta największa i prawdziwa. I to ja przez chwilę byłam tą Księżniczką z białą gumką do włosów przywiązaną na dole do bluzki, bo tak mi się podobało. A On był Księciem o zajebistym spojrzeniu. I choć życie w rzeczywistości bajką nie jest, to ta 'miłość' dawała mi wizję, że PAKA zmienia się w zamek, a każda żaba może być człowiekiem. I wiecie... to chyba musiało tak być. Książe musiał zabrać swoją małpę i pogalopować ku nowemu wyzwaniu, jakie Go niedługo czeka. Takie było Jego przeznaczenie. Ale mimo to zawsze pozostanie moim Księciem. A cała ta durna bajka zakończy się dopiero wtedy, kiedy Książe z Księżniczką kiedyś znów się odnajdą.

Zakładam słuchawki puszczając... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Zakładam słuchawki puszczając muzykę tak głośno aby nie słyszeć jak mówisz że odchodzisz, a w słuchawkach Twoja piosenka ta dla mnie.

NIE PALĘ ale jeśli kiedyś... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

NIE PALĘ, ale jeśli kiedyś zobaczysz mnie z papierosem, będzie to znaczyło, że nie mogę sobie z czymś poradzić.

I jest tak jakbyśmy się nigdy nie... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

I jest tak jakbyśmy się nigdy nie znali, to szczególnie przykre.

nie mogę zasnąć. Długo... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

nie mogę zasnąć. Długo zastanawiałam się dlaczego właśnie Ty zawróciłeś mi w głowie. I nadal nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Może to ta Twoja nieskazitelna uroda...albo charakter. a może...nie, nie wiem ! jesteś chodzącym ideałem, więc dlaczego miałbyś nie zawrócić mi w głowie, prawda ?

S: Mam raka ! P: Coo ? S: Mam raka... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

S: Mam raka ! P: Coo ? S: Mam raka serca ! P: A co on robi ? S: Z dnia na dzień przez brak Twojej miłości wyżera mi coraz większą dziurę w sercu, ale nie przejmuj się, zajmij się swoją ukochaną. Jak mi wyżre całe serce, to przynajmniej zapomnę o Tobie. P: Ale umrzesz. S: dla Ciebie przecież i tak już dawno umarłam...

W pobrudzonych farbami rękach... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

W pobrudzonych farbami rękach oddała mu własne serce mówiąc że ich miłość też będzie tak kolorowa.

NIE ŁUDŹ SIĘ ! NIE MYŚL !... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

NIE ŁUDŹ SIĘ ! NIE MYŚL ! ZAPOMNIJ ! ale jak ?

Ej zatrzymaj się na chwile popatrz... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Ej, zatrzymaj się na chwile, popatrz, Ona tęskni.

Dla Ciebie zrobię wszystko. Polecę... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Dla Ciebie zrobię wszystko. Polecę w kosmos, zbiorę gwiezdny pył. Zbliżę ziemię do słońca, zerwę gwiazdę z nieba. Wyląduję na księżycu, zmienię prawo grawitacji, Popatrzę na ziemię i pomyślę o Tobie.. I tylko jednej rzeczy dla Ciebie nie zrobię - nigdy nie przestanę Cię kochać!

NIE MA CIĘ. NIE MA CIĘ. NIE MA... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

NIE MA CIĘ. NIE MA CIĘ. NIE MA CIĘ. napisałam te trzy słowa już chyba wszędzie, ale ciągle nie potrafię sobię tego uświadomić. kurde, pomóż mi ! Chociaż raz wyjaśnij coś do końca. i uwierz mi, że gdybym wtedy wiedziała, że są to ostatnie minuty kiedy jesteśmy tak blisko, pewnie powiedziałabym 'kocham Cię', a nie zakładałam głupio, że domyślasz się co czuję. I tak cholernie mi na Tobie zależy, że nawet ja sama nie jestem w stanie tego do końca zrozumieć. I wiesz... mam nadzieję, że chociaż Ty się świetnie bawisz. Bo ja po prostu genialnie ! nie śpię, nie jem, nie mówię, coraz mniej się ruszam i już praktycznie nie oddycham. A wiesz, moze dlaczego ? Bo mi cholera jasna serce zabrałeś, a to one jest za te wszytskie czynności odpowiedzialne.

 no co chcesz żebym ci powiedziała... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

- no co chcesz żebym ci powiedziała ? - że jesteś bezemnie szczęśliwa. - dlaczego miałabym kłamać ? - żebym mógł spać spokojnie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV