głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety ' Wiecie jaką wybraźnie mają małe dzieci : oglądają kreskówki wierzą w to co widzą i myślą sobie że gdyby spadło im na głowe coś ciężkiego dajmy na to kowadło t

aboniety

aboniety.moblo.pl
' Wiecie jaką wybraźnie mają małe dzieci : oglądają kreskówki wierzą w to co widzą i myślą sobie że gdyby spadło im na głowe coś ciężkiego dajmy na to kowadł
' Wiecie jaką wybraźnie mają małe... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

' Wiecie jaką wybraźnie mają małe dzieci : oglądają kreskówki, wierzą w to, co widzą, i myślą sobie, że gdyby spadło im na głowe coś ciężkiego, dajmy na to kowadło, to poprostu samodzielnie zeskrobią się z chodnika i pomaszerują dalej. '

Zawsze miałam ogromną ochotę cię... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Zawsze miałam ogromną ochotę cię pocałować. Jedyne co mnie blokowało, to myśl, że kiedyś mogę za tym zatęsknić. Mimo to zaryzykowałam, czułam się wtedy najlepiej na świecie, chciałam to powtarzać wciąż i od nowa. Teraz tak cholernie mi tego brakuje, bo wiem, że ty to ty, a nie ktoś inny.

 Co robi ta dziewczyna siedząca w... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

-Co robi ta dziewczyna siedząca w oknie? -Czeka.. -Na co? -Aż on wreszcie się do Niej odezwię. -Ale czemu jest smutna? -Bo kocha, a miłość to cierpienie..

Mama mi mówiła  Będziesz tego... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Mama mi mówiła "Będziesz tego żałować, będziesz przez niego płakać, będzie źle" , a dobrze wiem, że zawsze ma rację. I co spróbowałam i nagle wszystko się zjebało totalnie, jej słowa się sprawdziły, a ja do dziś nie mogę tego przeżyć, tak bardzo brakuje mi ciągłego siedzenia z telefonem.

Wiesz co boli najbardziej? Chwile... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Wiesz co boli najbardziej? Chwile kiedy ubieram się w najładniejszą sukienkę, maluje usta najdroższą szminką, piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjście, zapominając że Ty już nigdy nie przyjdziesz.

a Ty ! czerwone  bijące z lewej... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

a Ty ! czerwone, bijące z lewej strony, to nic , że jesteś teraz w kilku częściach, muszisz bić ! słyszysz ? i słuchaj serce ! nie rób mi tego. Proszę Cię. zapomnij, że On istaniał.

I nuciła sobie wciąż ' mogę być... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

I nuciła sobie wciąż ' mogę być całkiem sama '

Kochamy  tracimy  pragniemy... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Kochamy tracimy pragniemy żałujemy wracamy tęsknimy zakochujemy nienawidzimy lubimy przyzwyczajamy spożywamy spóźniamy wydalamy piszemy gramy myślimy umieramy nadużywamy palimy pijemy uzależniamy upajamy radujemy smucimy śmiejemy płaczemy rozpaczamy uczymy śpiewamy myjemy biegamy jeździmy tańczymy mokniemy opalamy znosimy niewygody zarabiamy bankrutujemy machamy d otykamy przytulamy całujemy krzywdzimy naprawiamy niszczymy nucimy gotujemy znęcamy rozmawiamy krzyczymy smsujemy dzwonimy wylegujemy się śpimy kradniemy oddajemy nie zgadzamy sprzeciwiamy dyskutujemy śnimy przebywamy wychodzimy zamykamy znikamy.

W świecie za dużych rękawiczek i... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

W świecie za dużych rękawiczek i niewygodnych foteli, gdzie niebo można zerwać jak tapetę ze ściany wszechświata, nie pozostaje ci nic innego, jak zadzwonić do Boga i zgłosić reklamację.

Sprzeczne uczucia towarzyszące jej... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Sprzeczne uczucia towarzyszące jej przy kubku ciepłej herbaty, a przed oczami setki wspomnień.

  ona Cię nadal kocha.    wygląda... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

- ona Cię nadal kocha. - wygląda na obojętną. - a jak Ty byś się zachowywał, gdyby ktoś kogo kochasz, ranił Cię na każdym kroku.? obnosił byś się z taką miłością.? czy chował ją w sobie, tak jak robi to ona.?

Myślałam  że z czasem zapomnę.... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Myślałam, że z czasem zapomnę. Że ta odległość między nami, ten brak Twojego diabelskiego spojrzenia, słodkiego usmiechu pomogą mi w tym. Miałam nadzieję, że kocham Cię coraz mniej, że to po prostu wkońcu mija. Kurde, tak bardzo się staram, żeby minęło. I cholera jasna nic. Ostatnie kilka tygodni to miał byc taki prawdziwy odwyk. Chociaż wyobrażałam sobie, że to polega na czymś innym. Bo przecież alkoholicy unikają wtedy alkocholu, ćpuni narkotyków, a ja po prostu miałam unikać myśli o nim. Miał to być odwyk od niego, od mojej wariackiej miłości do niego, od jego niezwykłości. I nie udało się. Może i na chwilę o nim zapominałam, ale nie przestawałam kochać. Mam dość. !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV