głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety I już nawet nie przeszkadza mi to że w głośnikach wciąż leci ta sama piosenka Cholernie boli gdy muszę o tobie mówić źle nigdy tak nie myślę po prostu boję się

aboniety

aboniety.moblo.pl
I już nawet nie przeszkadza mi to że w głośnikach wciąż leci ta sama piosenka
I już nawet nie przeszkadza mi to... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

I już nawet nie przeszkadza mi to, że w głośnikach wciąż leci ta sama piosenka

Cholernie boli  gdy muszę o tobie... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Cholernie boli, gdy muszę o tobie mówić źle, nigdy tak nie myślę, po prostu boję się pytań, sama się zgubiłam.

I choćbym obiecywała sobie przez... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

I choćbym obiecywała sobie przez nie wiadomo jak długi czas to, że nigdy bym do ciebie nie wróciła, tak na prawdę czekałabym na okazję i leciałabym na zabicie.

Chciałabym cholernie pogadać o tym... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Chciałabym cholernie pogadać o tym wszystkim z moją przyjaciółką, ale najzwyczajniej nie potrafię, gdy próbuję poruszyć jego temat w sercu staje mi coś dziwnego nie chcę, boję się, że ona znowu powie, że jestem głupia i kocham dupka. Co ja na to poradzę !? Boję się siebie tego, że coraz lepiej udaję, a później wpadam w maksymalnego doła i nie potrafię z niego wyjść, by czegoś nie zostawić i się nie wracać.

wiecie jak można rozpoznać... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

wiecie jak można rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną ? otóż w moim przykładzie... na telefonie mam ustawiony na niego inny dzwonek, innych nie muszę odbierać. W pewnym momencie pod wpływem złości na cały świat, że nie mogę z nim być usuwam jego numer, każde zdjęcie i wrzeszcze na cały głos, że mam go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież znam ten numer na pamięć, a zdjęcia są w koszu, więc łatwo można je przywrócić. Nie mam na nic ochoty. Jestem zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach doskonale udaję.

Płyniesz po moich policzkach ciemną... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Płyniesz po moich policzkach ciemną rzeką wspomnień. Nic przyjemnego.

 Przepraszam bardzo  o której... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

-Przepraszam bardzo, o której kursuje autobus w kierunku miłości? -Odjechał dwie minuty temu. Znów się Pani spóźniła.

Mogę być Twoją Księżniczką?... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Mogę być Twoją Księżniczką? Malutką dziewczynką w za dużych bucikach... i naprawdę szczęśliwych oczkach ? Z rozmazaną szminką i noskiem w czekoladzie? Czułą, delikatną, rozmarzoną i prawdziwą... Słodziutką jak cukierek? Ty byś był Moim Księciem...MOGĘ?

Chce żebyś wiedział  że jestem... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Chce żebyś wiedział, że jestem, że czekam.

właśnie przed chwilą włączyłam... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

właśnie przed chwilą włączyłam folder 'diabełek', obejrzałam zdjęcia i miałam zamiar usunąć. Wcisnęłam 'delate'. Program zapytał, czy jestem pewna-tak-nie. chwile się zastanowiłam, a potem wcisnęłam -tak. nie umarłam przez to, a bałam się jakby przynajmniej 100 bandziorów miałoby mnie skopać. Czy dzięki temu jestem bliższa swojego celu ? Czy są większe szanse, że zapomnę ? szczerzę wątpię.

Na każdym zdjęciu się uśmiecham... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

Na każdym zdjęciu się uśmiecham, to już tak jest, tylko gdy porównasz zdjęcia z okresu gdy byłam z tobą, do tych teraźniejszych poczujesz ogromną różnicę, we wzroku nie ma już tego błysku, a uśmiech pozbawiony jest jakichkolwiek uczuć, widać, że to tylko pozory.

  Widzisz ją ?    Tą małą ?... teksty

aboniety dodano: 2 grudnia 2010

- Widzisz ją ? - Tą małą ? - tak. Najmniejszą wzrostem, ale największą sercem... - Czy ona ma kłopoty ? - Ma...niestety. - Jest jej ciężko ? biedna... - Nie lituj się ! Ona jest silna. Ona ma coś czego my nie mamy. - Co ? - Nadzieję. Tak wielką jak nikt. I... - I co ? - I wiarę. - Patrz, łza skapnęła jej z zielonych oczu. - Wiem, to nie jej pierwsza łza, ale widzisz, ona się lekko uśmiecha. - Myślisz, że spełniają się jej marzenia ? - Nie bój się ! Pamiętaj ! Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV