głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
62938 a dziś nie zamieniliśmy nawet słowa. wszystko prysło. od tak poszło w zapomniane. tylko dzięki głupim rozmowom z Tobą uśmiechałam się. powtarzam po raz kolejny

62938

62938.moblo.pl
a dziś nie zamieniliśmy nawet słowa. wszystko prysło. od tak poszło w zapomniane. tylko dzięki głupim rozmowom z Tobą uśmiechałam się. powtarzam po raz kolejny NIE NIE K
a dziś nie zamieniliśmy nawet... teksty

62938 dodano: 28 stycznia 2013

a dziś nie zamieniliśmy nawet słowa. wszystko prysło. od tak poszło w zapomniane. tylko dzięki głupim rozmowom z Tobą uśmiechałam się. powtarzam po raz kolejny NIE, NIE KOCHAM GO. uwielbiam jego obecność. to, że uśmiech nie znikał z mojej twarzy. to, że wiedziałam, że jest, że pomoże mi, wysłucha. tyle..

głupia  naiwna. jedno marzenie. nie... teksty

62938 dodano: 28 stycznia 2013

głupia, naiwna. jedno marzenie. nie do spełnienia.

''Na sam dźwięk twojego głosu... teksty

62938 dodano: 28 stycznia 2013

''Na sam dźwięk twojego głosu zmieniłabym zdanie..'' / Wciąż ją kocham.

nie umiem rozmawiać. milczę.... teksty

62938 dodano: 28 stycznia 2013

nie umiem rozmawiać. milczę. zamykam się w sobie..

nie panuje nad niczym. gubie się jak... teksty

62938 dodano: 28 stycznia 2013

nie panuje nad niczym. gubie się jak malutka dziewczynka. czasem chciałabym nią być. sytuacja zmusza do próbowania bycia dorosłą. czy mi się udaje? możliwe.. nie wiem. nie umiem ocenić. czasem jestem zbyt poważna. sama nie rozumiem, dość często niestety, swojego zachowania. dziwna osoba ze mnie. a kto lubi tak dziwne osoby?

bezsenność od kilku dni mi... teksty

62938 dodano: 28 stycznia 2013

bezsenność od kilku dni mi doskwiera. a ja lubie spać. lubie śnić. lubie te historie w mojej głowie. lubie, bo jesteś tam..

a dziś przypomniała mi się wigilia... teksty

62938 dodano: 28 stycznia 2013

a dziś przypomniała mi się wigilia klasowa.kiedy składaliśmy sobie życie. te słowa utkwiły mi w pamięci : ' życzę Ci wspaniałej dziewczyny - już mam ' powiedziałeś z uśmiechem na ustach. uśmiechałam się dalej. mimo że zabolało mnie coś w środku. tak jakby ktoś uderzył we mnie. rozleciałam się na milion kawałków. ale przecież go nie kocham. nie kocham. nie. kocham? nie! oczywiście, że nie. przytuliłam Cię na koniec tych życzeń ' -dużo miłości Wam życzę - Ty też znajdziesz ' . Styczeń, początek stycznia. Byłeś już sam. Jak to? przecież znalazłeś wspaniałą dziewczynę. Nie pytałam. Podobno zostawiła Cię. nie wiem, nie wiem czy wierzyć w to. chciałam podejść i przytulić Cię. wyszłabym na idiotkę. tak jestem nią. wiem. nikt nie musi mi tego uświadamiać. po co to pisze? nie wiem. nic nie wiem.

ojej  jak miło czytać teksty 62938 dodał komentarz: ojej, jak miło czytać do wpisu 28 stycznia 2013
kolejny dzień nie widząc Cię.... teksty

62938 dodano: 27 stycznia 2013

kolejny dzień nie widząc Cię. brakuje mi Twojego widoku, promiennego uśmiechu. musze czekać. może i jestem naiwna. trudno.. taki już mój los. bezsensowne czekanie. głupia istota ze mnie.

zamknęłam się w sobie. nie umie... teksty

62938 dodano: 25 stycznia 2013

zamknęłam się w sobie. nie umie rozmawiać. nie chce. jestem sama. przynajmniej tak czuje. co robić. jak sie zachować. tak trudno być sobą w tym świecie pełnym kłamstw.

sama nie dam rady.  nie umiem. nie... teksty

62938 dodano: 25 stycznia 2013

sama nie dam rady. nie umiem. nie umiem żyć. nie chce żyć. po co żyć.

trudno nie czytać tak cudownych wpisów teksty 62938 dodał komentarz: trudno nie czytać tak cudownych wpisów do wpisu 25 stycznia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV